Pohlaví miminka - dá se “vytušit”?

Anonymní
18.5.20 23:00

Pohlaví miminka-da se “vytusit”?

Ahoj holky, protože jsem úplně na začátku těhulovani a chodi sem moje zname+rodina pro které je to překvapeni, prosím o zachování anonymu;)

Chtela jsem se zeptat, povedlo se vám vytusit pohlaví miminka před ult? proste tam byla nějaká jistota…a ono to vyšlo…?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14759
18.5.20 23:02

U obou dětí jsem byla bytostně přesvědčená, že to bude kluk. Nebyl ani jednou… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6183
18.5.20 23:02

Já jsem u prvního říkala, že budu mít kluka, když mi ho potvrdili, překvapená jsem nebyla. U druhého jsem to cítila stejně. Jsem ve 20 tt a mám potvrzeného kluka. Ale nevím, jestli to je tím vycitenim, nebo tím, že jsem si kluky přála a doufala v ně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
18.5.20 23:03

Ani u jednoho jsem neměla ani tucha. U syna nám to řekli ve 13.tt a u dcery až ve 23.tt. Ta byla vytoužená. Ale žádné tušení jsem fakt neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3226
18.5.20 23:05

U mě ne, spíš naopak když sem si myslela že to bude kluk tak to byla holka a u druhyho sem vůbec žádny tuseni ani neměla a byl to kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:05
@Janli píše:
U obou dětí jsem byla bytostně přesvědčená, že to bude kluk. Nebyl ani jednou… :lol:

Fakt???:))))Takže dvě cacorky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 23:07
@Lo píše:
Já jsem u prvního říkala, že budu mít kluka, když mi ho potvrdili, překvapená jsem nebyla. U druhého jsem to cítila stejně. Jsem ve 20 tt a mám potvrzeného kluka. Ale nevím, jestli to je tím vycitenim, nebo tím, že jsem si kluky přála a doufala v ně :nevim:

Takže u tebe tušení vyšlo?;)je fajn, ze ti to takhle vyšlo;)hodně stesticka

• Nahlásit
  • Citovat
759
18.5.20 23:08

U prvního jsem si byla na začátku skoro jistá, že to bude kluk, a všichni z okolí mi to říkali taky, že prý vypadám dobře. Bylo mi teda šíleně špatně. A byla to holka. Podruhé mi bylo stejně zle a to už jsem si myslela, že to bude zase holka. A byla. Teď bychom rádi chlapečka a tak zkouším různé babské rady :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:08
@Aduš8 píše:
Ani u jednoho jsem neměla ani tucha. U syna nám to řekli ve 13.tt a u dcery až ve 23.tt. Ta byla vytoužená. Ale žádné tušení jsem fakt neměla.

Takže holčička tajnustkarila, jo;)
A tusila jsi nebo jen přála? bylo jiné těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 23:09
@JancaS84 píše:
U mě ne, spíš naopak když sem si myslela že to bude kluk tak to byla holka a u druhyho sem vůbec žádny tuseni ani neměla a byl to kluk.

:)))to je taky fajn:)))a byly změny v těhotenství? citila jsi něco jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
19470
18.5.20 23:11

Me to vyslo. Prvni jsem si prala holčičku, ale brzo jsem nabyla tuseni, ze to bude kluk..po druhe mi to bylo jedno - holku, ze bych mela parecek, kluka, ze by dotahal veci po prvnim, ale skoro jsem to vedela, takze prekvapena jsem nebyla. Ale to tuseni nebylo nic silného a je to snadno zamenitelne s jinymi emocemi. Jo, a v obou pripadech jsem na holku jmeno vedela hned (pokazde jine) a klucici ne a ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22626
18.5.20 23:11

Netrefila jsem se prakticky nikdy, u žádného z našich dětí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
18.5.20 23:12
@Anonymní píše: :)))to je taky fajn:)))a byly změny v těhotenství? citila jsi něco jinak?

A co citis, tusis a prejes si ty? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:12
@sarusa4 píše:
U prvního jsem si byla na začátku skoro jistá, že to bude kluk, a všichni z okolí mi to říkali taky, že prý vypadám dobře. Bylo mi teda šíleně špatně. A byla to holka. Podruhé mi bylo stejně zle a to už jsem si myslela, že to bude zase holka. A byla. Teď bychom rádi chlapečka a tak zkouším různé babské rady :P
:)))))a ono se říká, ze je špatne u holčičky, ze? takze druhé tušení vyšlo, jo;)a už je třetí na cestě nebo jen fáze práce?
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 23:14
@PaníKadrnožková píše:
Me to vyslo. Prvni jsem si prala holčičku, ale brzo jsem nabyla tuseni, ze to bude kluk..po druhe mi to bylo jedno - holku, ze bych mela parecek, kluka, ze by dotahal veci po prvnim, ale skoro jsem to vedela, takze prekvapena jsem nebyla. Ale to tuseni nebylo nic silného a je to snadno zamenitelne s jinymi emocemi. Jo, a v obou pripadech jsem na holku jmeno vedela hned (pokazde jine) a klucici ne a ne :lol:

Takže sis přála holčičku a byl chlapeček? a pak naopak? se jménem chápu;)))ja to mam podobně;))ne li stejne;)))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama