Nemůžu dosáhnout orgasmu při pohlavním styku

Anonymní
8.11.19 09:45

Pohlavní styk II.

Ahoj
Mám menší problém.
Kdykoliv máme s přítelem pohlavní styk zjistila jsem že se mnou to nic nedělá… Nic necítím žádnou bolest prostě nic a můj přítel mě nemůže za každou cenu uspokojit. Je nějaká chyba ve mě nebo nějaká ráda jak to zlepšit? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.11.19 09:48

A co předehra, ta probíhá jak?
Moje osobní zkušenost je ta, že dřív jsem si užívala jen, když mi to chlapi dělali rukou / pusou. Až po porodu si užívám (a dokážu dosáhnout i orgasmu) i při samotné souloži. Ale jen někdy a jen v nějakých polohách.

• Nahlásit
  • Citovat
26812
8.11.19 09:51
@Anonymní píše:
Ahoj
Mám menší problém.
Kdykoliv máme s přítelem pohlavní styk zjistila jsem že se mnou to nic nedělá… Nic necítím žádnou bolest prostě nic a můj přítel mě nemůže za každou cenu uspokojit. Je nějaká chyba ve mě nebo nějaká ráda jak to zlepšit? :?

Proč hned bolest? 8o

Tak, pokud je na tom přítel s výbavou né zrovna dobře tak zkuste nějaké pomůcky. Většinou je ale skutečně nejlepší ruka. Ono to šolíchání penisem není zrovna nic extra. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 09:54

Co orál? Dřív, jsem se taky udělala jedině pusou. Čím jsem starší, tím častěji mám i vaginální orgasmus, ale taky ne pokaždé. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
8.11.19 10:43

Buď ráda, že tě nic nebolí, co bych za to dala :lol: poraď partnerovi, co se ti líbí, něco si přečtěte a vyzkoušejte. Můj partner semnou trpí, občas to i trvá, tak netřeba nic vzdávat po 15ti minutách :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 11:23

@FreeLady12 právě je problém že jsme zkusili skoro vše a nikdy to se mnou nic nedělalo… Nějak mě to ne vzrušuje. Už nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.11.19 15:20

Mam podobny problem, bereme si na pomoc vibrator, obcas i we-vibe. A jsme spokojeni oba :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama