pohyby

Anonymni
10.9.08 20:06

pohyby

Ahojky,jsem asi v 16-17tt meho druheho tehtenstvi.Uz asi od 13-14tt citim jakesi splouchani v brise-podbrisku,ktere se stupnovalo.Kopani to jeste zadne nebylo,ale obcas pocit kotrmelcu ano…Vzdy to trvalo par dni a pak par dni klid…nyni je klid uz asi 4 dny a jsem velice neklidna,ze s neco stalo…U prvniho jsem citila to same chveni nejak v 18-19tt a pak hned kopani…Nyni je to vsechno trochu jine a diky ZT na jare se o hodne vic bojim a vic se zkoumam…Myslite,ze je to normalni,ze jeste mimi necitim nebo ze se to vsechno ustalilo…Jsem v celku stihla osoba,takze tuk nevadi:))) Diky moc za odovedi.Leona

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7235
10.9.08 20:14

Nic se neboj, do 28 tt to vubec nemusim byt pravidelne, nebo to muzes i dva tri dny necitit…Mimisek je jeste slaby na to aby jsi to pokazde ucitila, staci aby jsi byl atreba vic aktivni a proste jenom nemusis ty rozpoznat. Dulezite je, ze jsi uz mimiska citila..:) Takze neboj..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.08 20:23

Dekuji za tak rychlou odpoved,ja nemohu 100% rici,ze to byly pohyby,ale myslim si ze ano…je jeste jen male,ale trochu me ten nekolikadenni klid zneklidnil…Je pravda,ze jsem v poslednich dnech mela pilneji…Tak zvolnim a uvidim.Dekuju moc,jsou to nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
1160
10.9.08 20:25

Ahoj,
ja som prve motyliky v brusku citila okolo 14 - 15 tt, bolo to nepravidelne, par dni nebolo vobec nic. Okolo v 19 tt bol prvy kopanec a zase par dni vobec nic. Potom od 20 tt boli kopance pravidelne.
NIc sa neboj je to uplne normalne. Dietatko tak malinke sa par dni vobec nemusi ani pohnut, len si spokojne plave.
Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7235
10.9.08 20:27

Leono, ja to chapu, kdybys obcas videla me, jak do nej zducham, kdyz i prijde ze se dlouho nepohnul..:D Kazda z nas plasi..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
10.9.08 21:39

Já měla u obou pohyby až kolem 22tt. Že prý druhý má být daleko dřív -pche! prdělo na mě a ani se nehnulo…teď jen po ránu nebo večer lehce, aby se neřeklo… Takže netřeba plašit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.9.08 22:01

dekuju moc vsem,muzu v klidu spat.....Opravdu jste me uklidnily,dekuju a preju zdrava miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
1493
11.9.08 00:46

Ahoj,
já to teď u druhého těhu měla úplně stejně jako ty. První pohyby jsem cítila od 13-14tt - přesně jak popisuješ. Cítila jsem je jen v klidu - taky ne každý den. Zpětně mohu říct, že pohyby to opravdu byly. Nějaké intenzivnější a pravidelné pohyby jsem cítila od 16tt. Ze začátku asi jen jednou denně, ale pořádně se to rozjelo až kolem 18tt. Takže buď v klidu, ještě je brzy na něco pravidelného. Určitě bude vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
16.9.08 13:04

ahojky,

no já to tu čtu a zírám. jsem po druhé těhu a včera jsem měla pocit, že cítím pohyby, takové ty bubliny. Ale říkala jsem si, že to je asi brzo ( jsem ve 14tt), a že jsem si to spíš vsugerovala. a asi teda brzo není a on se tam červík orpavdu převaluje tak, že už to občas cítím:) tak to mám radóóóśt a těším se na první opravdický kopanec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama