Bolest bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bejbynka
Nováček 1 příspěvek 09.09.08 19:29
bolest bradavek

Ahoj, jsem tu poprve. Mám problém a nevím jak si ho vysvětlit. Vy:,–(ila jsem antikoncepci před měsícem a plánujeme s přítelem dítě. Jiý nyní mě bolí bradavky jsou velmi citlivé na dotyk. po jaké době zjistím nebo mám příznaky těhotenství. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mishutka
Stálice 95 příspěvků 09.09.08 19:31

Ahojky, já měla po vysazení antikoncepce také docela problém s citlivostí bradavek a dokonce mi to nebyl schopný vysvětlit ani doktor, který mi tvrdil, že normálně spíše bolívají celá prsa, ne jenom bradavky…no, ale těhotná jsem v té době nebyla a táhlo se to tak rok…navíc teď v těhotenství mám stejný problém, tak jsem zvědavá, jak budu pak kojit:( Snad se nezblázním bolestí:(

Radova
Závislačka 2558 příspěvků 09.09.08 19:59

Ahoj - já souhlasím s Mischutkou. S manželem se snažíme o druhé dítko od vánoc a pořád nic. Minulý měsíc mě taky boleli až páleli bradavky a nakonec jsem do po 14ti denním zpoždení dostala, takže bych se ohledně bolesti v prsou moc neřídila. Prostě až ti vynechá MS, zkus test a uvidíš. Moc přeju //. Pá

Tulipánek
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 09.09.08 22:23

Já měla bolesti bradavek každý měsíc od ovulace do menstruace - takže 2 týdny. Teď v těhotenství mě bradavky bolí non stop.

Catherin
Kecalka 125 příspěvků 10.09.08 10:15

Jooo,holky,vím o čem mluvíte :(

Taky mám šíleně citlivý bradavky,už při prvním těhu to tak bylo,ale kojení bylo v pohoděěě :wink:

misik86
Stálice 68 příspěvků 13.09.08 14:43

Po vysazení antikoncepce mě taky strašně bolela prsa. Je to prej tím jak se tělo zase dává dohromady a nemusí to být příznak těhotenství. Mě třeba v těhotenství nebolela vůbec.

Oranž
Povídálka 30 příspěvků 27.09.08 09:00

Ahoj holky, mám dotaz! Neslyšely jste někdy o tom,že by mohly být v těhot- zvětšené bradavky? teda spíš narovinu- mě trčí jak kolíky!!! :-( Všimla jsem si toho jen tak - nesleduji se, ale večer jsem se sprchovala a najednou kouknu dolů a tam vytrčená skoro centimetrová bradavka 8O úplně jsem čuměla. za normálního stavu to jako není, ale při nějakém zamrazení nebo vzrušení ANO!!! Manžel mi to také nevěřícně potvrdil- tohle jsem nikdy neměla!Jinak HA jsem vy:,–(ila minulý měsíc, ale MS zatím nepřišla, bolesti břicha se občas objeví, ale druhá čárka na testu je skoro neviditelná… Tak nevím!!! poraďte prosím!!!! jiné příznaky vůbec nemám..

adriana1
Nováček 1 příspěvek 17.03.11 22:28

ahoj taky jsem tu poprvé a mam samí problém…vysadila jsem asi před 4 mesici antikoncepci a až ted mě začali bolet bradavky tak nevim vliv už by to nemělo mít s tý anti ne ?…při chůzi mě boli i v podbřišku tak nevím …obávám se toho ,že jsem těhotná..test jsem ještě nezkoušela,ale mé kamošce to ukázalo jednu čáku a byla těhotná tak evím …děkuji :(

marketa3
Kecalka 113 příspěvků 09.08.11 20:33

ahoj holky, koukam, ze mam stejny problem jako vy.Ja jsem vysadila HA a zjistila jsem ze mam strasne citlive bradavky a zvetsene. Je to docela neprijemny.Navic jsem zjistila ze mam pred MS a mam plodne dny a s pritelem se snazime o miminko.

AliS24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.12 12:19
bolest bradavek

Zdravím holky, taky jsem vysadila antikoncepci už to bude skoro měsíc…před 14dny během ovulace sme se s přítelem taky snažily o miminko…od té doby je mi špatně od žaludku, motá se mi hlava a bolest v podbřišku jsem měla také každý den…před pár dny si přítel všiml, že se mi zvětšily prsa a bradavky se mi taky výrazně zvětšily a bolí při dotyku…tak uvidíme!

Nikca_Ko
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 20.07.12 13:44

Ahoj, nevím zda by ty příznaky přišly takhle rychle, ale přeju, ať se zadaří :-) Bolavé bradavky jsem měla někdy od 10.tt :(

jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 20.07.12 14:11

Holky mám stejný problém po vysazení HA jsem cca 2týdny. na bradavky radši už nesahám. abolí mě v kříži a občas i vaječníky, jako před menstr. A přitom to mám dostat až za 10dní. myslíte že to mohou být těhu příznaky :lol:

Nikca_Ko
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 21.07.12 11:52
@jediný andílek píše:
Holky mám stejný problém po vysazení HA jsem cca 2týdny. na bradavky radši už nesahám. abolí mě v kříži a občas i vaječníky, jako před menstr. A přitom to mám dostat až za 10dní. myslíte že to mohou být těhu příznaky :lol:

To asi ne, pokud si vysadila HA před 2 týdny, pak bys teprve teď někdy měla mít ovulaci (i když každá to máme jinak)…

žany88888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.13 17:31
bolavý bradavky

Holky jak tak čtu tak mám stejný problém jako vy… akuart ze ja sem nikdy v zivote nemnela problem z citlivostí bradavek praveze sem mala potíže z necitlivosí bradvaek lebo je mam vpadlý tak vysadila som HA pred víc jak :roll: mesícem a menstruace mi mešká týden test negat… a zítra du k lékaři tak uvidíme snažíme se o miminko ako keby toho nebilo dost asi mam zánet tak doufam ze se vyřeší všechno co mám kdyz mě lékař skontroluje…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29285 příspěvků 23.01.13 18:54

Pokud to není těhotenství, může to být i obyčejné podráždění bradavek z nevhodného pracího prášku. Kůže je tam velmi citlivá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >