Pokles BT 7 dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tečka22
Nováček 10 příspěvků 07.09.19 10:06
Pokles BT 7 dni po ovu

Holky,
co si myslíte o tomto grafu, jasně viditelná ovulace i naměřena ovu testem, jen mě včera zaráží ten pokles o cca 0,3 stupně. Další věc je ta, ze už 2 dny před ovu mě začaly bolet prsa, což jsem nikdy neměla, vždy až cca 4-5 dni před ms, max týden. Mimi si přejeme, takže by to mohla působit psychika, ale ty prsa, to nevím.
Přikládám foto mého grafu. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 07.09.19 12:15

Jestli myslis nidacni pokles, tak klido pido, ale zatim bych nic nevyvozovala, jeste je cas a hlavne driv zjistis meskani ms nez ti bt naznaci tehotenstvi ;) kazdopadne graf moc pekny :palec:

Tečka22
Nováček 10 příspěvků 07.09.19 12:20

@Kačus82 a to muže být jen o 0,3 stupně? Všude jsem četla a i MUDr. mi řekla, ze nidační pokles má být na úroveň predovulacnich teplot. Tak mě to pravé zarazilo. Ms má dorazit 12.-13. září, ale spis chodí jak se ji chce… Bylo by strašně pěkné, kdyby to vyšlo. Přesně na rok od začátku snažení :D děkuji, zatím je nejhezčí asi po 6 měsících, ty byly vždy rozlitane teplotně, ze z toho nesla pomalu ani určit ovulace

Uživatel je onlineluciie88
Kecalka 214 příspěvků 07.09.19 14:05

Já třeba nikdy na grafu nidační pokles neměla, ale může to být, test bych dělala v den zpoždění, to jsem vždy měla už slabého ducha :)

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 07.09.19 14:08

Ja taky neměla, jinak mi teplota po ovulaci kolisala presne ob den o 0.2 stupne nahoru dolu. Pekny plůtek ;)

Váš příspěvek
Reklama