Ovitrelle, kdy dojde k ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 07:19
ovitrelle, kdy dojde k ovulaci?

Ahoj, včera v 7 ráno jsem dostala injekci ovitrelle. Za jak dlouho mám čekat ovulaci? A myslíte, že to nějak poznám? V životě jsem ovulaci neměla, tak nevím a zatím mě lehce bolí podbřišek, ale nic hrozného.

Reakce:
Bobby
Extra třída :D 14599 příspěvků 06.09.19 08:13

Vůbec to nemusíš poznat. Záleží hodně při jaké velikosti se ovitrelle pichnul…při cca 18mm folikulu je ovulace za cca 36 hodin (jednou jsem měla za 72h, ale to je výjimka)…pokud byl folikul větší, bývá to dřív…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 08:30

@Bobby folikul měl +- 22mm, ale ve zprávě psala 25mm, ale jsou to jen dohady, nikdy to nenameri přesně.
Taky se může stát, ze ovulace vůbec nebude

Bobby
Extra třída :D 14599 příspěvků 06.09.19 08:48

To už je pichle docela pozde :think: v podstatě je ve velikosti kdy by měl prasknout sám, takže si myslím, že prasknul už včera, ale těžko říct…varianta je skočit třeba v pondělí na utz jestli prasknul..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 09:13

@Bobby proč by bylo pozdě? Klasicky folikul má mít a praská az při 20mm nejméně, může být i větší…jedna holcina byla taky na pichnuti az okolo 22mm

Bobby
Extra třída :D 14599 příspěvků 06.09.19 09:51

Proto píšu, že už byl ve velikosti kdy praská sám…ideální pro ten folikul je, když se píchne ovitrelle při velikosti 18-20mm-je to skrz vhodné načasování právě správné velikosti, aby byl předpoklad kvalitního vajíčka…je to klasický postup z několika CAR kde jsem byla :nevim: pokud to šlo dobře, prasknul ti včera nebo třeba v noci…to co je nad 25mm se bere jako cysta..

Váš příspěvek
Reklama