Pokuta z Prahy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 16:17

Pokuta z Prahy

Dobrý den, obracím se na vás s hloupou prosbou.. Před 14ti dny jsem jela k lékaři a koupila jsem si lístek na PID v trafice. Nastoupila jsem do tramvaje a snažila jsem se pípnout lístek, nikde mi to nechtělo označit čas, prošla jsem celou tramvaj a nic. Pak tedy revizor, zkusil to 3× a já dostala 1030,– pokutu za neoznačený JL. Zítra tomu bude 14 dní a já na to nemám a budu mít až po výplatě, třeba až za 14 dalších dní.. Jaké bude penále nebo jak se toto řeší?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23495
26.10.21 16:32

Ten lístek nešel označit ani revizorovi a přesto jsi dostala pokutu? Odvolala bych se, pokud je ta možnost, to přece není tvoje vina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18409
26.10.21 16:34

Co zkusil 3×. Revizor zkusil oznacit listek? Nejak nerozumim? :nevim:
Pokud jsi souhlasil/a s pokutou, tak uz ji zaplat. Treba 100 korun kazdy mesic. U pokut penale za pozdni uhradu neni. Tam jedine exekuce. Kdyz ale uvidi, ze sama splacis, nechaji te to v klidu zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
26.10.21 16:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, obracím se na vás s hloupou prosbou.. Před 14ti dny jsem jela k lékaři a koupila jsem si lístek na PID v trafice. Nastoupila jsem do tramvaje a snažila jsem se pípnout lístek, nikde mi to nechtělo označit čas, prošla jsem celou tramvaj a nic. Pak tedy revizor, zkusil to 3× a já dostala 1030,– pokutu za neoznačený JL. Zítra tomu bude 14 dní a já na to nemám a budu mít až po výplatě, třeba až za 14 dalších dní.. Jaké bude penále nebo jak se toto řeší?

Všude jsou vylepena čísla na sms kterou si zaplatíš jízdu, v aplikaci Lítačka si můžeš koupit lístky dopredu a pak jen aktivovat dle potreby. Kdyzbuz se stalo, tak si zavolej na infolinku a tam ti daji info.0

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
26.10.21 18:38

Sice jsem dlouho v Praze nebyla. Ale nemáte v tramvaji terminál na jízdenky platbou z platební karty? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1320
26.10.21 18:48

@Izumi Miyako
Ano, tento automat je v každé tramvaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
26.10.21 19:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, obracím se na vás s hloupou prosbou.. Před 14ti dny jsem jela k lékaři a koupila jsem si lístek na PID v trafice. Nastoupila jsem do tramvaje a snažila jsem se pípnout lístek, nikde mi to nechtělo označit čas, prošla jsem celou tramvaj a nic. Pak tedy revizor, zkusil to 3× a já dostala 1030,– pokutu za neoznačený JL. Zítra tomu bude 14 dní a já na to nemám a budu mít až po výplatě, třeba až za 14 dalších dní.. Jaké bude penále nebo jak se toto řeší?

No určitě ne zakládáním diskuze na emimino, ale napsat email a vysvětlit situaci tě nenapadlo?
Když už nic, tak aspoň uvidí snahu, že chceš zaplatit, ale teď to nejde oproti tomu, že by jsi se placení vyhýbala tak jako většina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat