Polední spánek na etapy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 13:49

polední spánek na etapy

Jak byste řešily tuhle situaci:

Roční dítě usíná jedině u prsa. Dudlík nevezme. Teď už máme polední spánek, kdy cca ve 12 usne a spí 2 hodiny. Ale za cenu, že jsem u ní a dělám jí živý dudlík. Když odejdu, je za pár minut vzhůru. Dělaly byste tedy živý dudlík, aby se vyspala (i když do odstavu může být klidně ještě rok) nebo byste odešly a nechaly ten polední spánek třeba jen půl hodiny dlouhý? Ráno vstává v 7, usíná večer ve 21 opět na prsu, to už ale vydrží spát 2 hodiny, když jí nic netrápí (budí se po 2 hodinách na kojení celou noc). Dávat jí spát večer dřív neraďte, to jsem zkoušela xkrat a výsledek je, že si dá hodinu a řadí pak do půlnoci. Ve 21 usíná od porodnice.

Sama nevím, co by bylo nejlepší, tak třeba se tu sejdou nějaké postřehy :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8673
8.11.21 14:09

Rocnimu diteti bych dudlik nedelala, ja teda v roce deti uz uplne odstavovala…odesla bych, no…nereknu u uplne malyho miminka ale tohle uz neni uplne maly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
8.11.21 16:43

Malá mi sice usla u prsu, ale jak usla tak se pustila a jen potřebovala abych ji držela. Chtěla být prostě u mě. Zkusila si s ní jednoduše zůstat bez kojení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65285
8.11.21 17:12

Když budeš dělat dudlík, tak je to bída.. ne, nedala bych, za pár dní si zvykne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 17:28

@Tarjei úplně malý miminko to není, ale zdá se mi být :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 17:29

@Sariku zkusila jsem to a plakala, že mám prso a nedám :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8673
8.11.21 17:38
@Anonymní píše:
@Tarjei úplně malý miminko to není, ale zdá se mi být :D
:D ale fakt neni..ja byla kojici nosici rozmazlovaci, trikrat, ale v roce uz neee…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat