Poloha miminka v břiše

Anonymní
1.8.20 16:06

Poloha miminka v břichu

Ahoj holky, jsem v 32 týdnu a jsem si téměř jistá, že ten náš prcek neleží ani hlavou dolů ani nahoru. Prostě lmi přijde že leží hlavičkou u mého boku a nožičkama u druhého boku. Je tato poloha vůbec možná?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14514
1.8.20 16:09

Příčná poloha. Má ještě čas. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23690
1.8.20 16:21

Miminko má jetě minimálně měsíc na změnu polohy. Pokud by zůstalo ležet napříč a ty bys nechtěla zkoušet zevní obraty, asi by tě čekal porod SC. Jsou horší věci na světě, hlavně budte zdraví. Nestresuj se předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
1.8.20 16:41

Mám to stejně, prý je šance, že se ještě otočí a nakonec bude hlavou dolů. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
1.8.20 17:46

Ahoj zakladatelko,
může se ještě otočit, neboj. Dej si ale pozor, aby se otočil dolů správně a nebyl v zadní pozici. Ta pozice je dost problematická, obzvláště pokud jsi prvorodička. Tady to máš vysvětlené blíže:
https://porodnitrauma.cz/…aveni-plodu/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
1.8.20 17:57

Taky jsem si myslela, že mi tam takhle leží ale nebyla to hlavička. Byl to zadeček, i kdyby bylo miminko příčně tak se může ještě otočit :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
1.8.20 18:03

Je to možné, bohužel příčná poloha je jediná neporoditelná přirozeně a přistupuje se k císaři.
Můžeš zkusit cviky z spinning babies pro otočení miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
1.8.20 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v 32 týdnu a jsem si téměř jistá, že ten náš prcek neleží ani hlavou dolů ani nahoru. Prostě lmi přijde že leží hlavičkou u mého boku a nožičkama u druhého boku. Je tato poloha vůbec možná?

Jasne.. Příčná poloha.. Jsem 28 tt a mladé takhle leží už hezkých pár týdnů.. Na to, že se snaží dostat ven, je to celkem frajer.. Stále čekám, kdy si to rozmysli a posune se nějak normlane, ale jemu to evidentně vyhovuje.. Mě ne, nechci cs..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama