Polotuhý čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 11.01.19 08:53
Polotuhý čípek

Zdravím. Dnes jsem byla v poradně. Podle MS jsem 21+0, podle utz o pár dní víc. V průkazce mám u konzistence čípku č.1, čili polotuhá..podle těch jejich tabulek to mam cca o 2-3 týdny dřív, než bych měla. Do průkazky jsem samozřejmě mrkla až doma no, ale doktor mi nic neříkal, že by měl byt nějaký problém. Těhotná jsem podruhé. Samozřejmě se budu snažit víc odpočívat(což s dvouletým prckem moc nejde :lol: ) a celkově se šetřit, ale plašit asi nemusím, když ostatní parametry jsou na nule? :oops: Děkuji předem za vaše zkušenosti a rady.

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4670 příspěvků 2 inzeráty 11.01.19 09:04

Pokud doktor nic nerikal, nevenovala bych tomu extra pozornost. Odpocivat tak jak stav tehotenstvi a domacich moznosti dovoluje a vyzaduje ;)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 11.01.19 09:06

@kve-tinka Děkuju. ;)

Sue2008
Kecalka 225 příspěvků 11.01.19 09:38

@Anitramm u toho druheho tehotenstvi je cipek uz proste pouzity :mrgreen: ja uz jsem se pak ani ke konci nenechala vnitrne vysetrovat (nebyl k tomu duvod). Mala se narodila presne na termin.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 11.01.19 09:51
@Sue2008 píše:
@Anitramm u toho druheho tehotenstvi je cipek uz proste pouzity :mrgreen: ja uz jsem se pak ani ke konci nenechala vnitrne vysetrovat (nebyl k tomu duvod). Mala se narodila presne na termin.

Ja si taky rikam, no, v tom druhym tehotenstvi i vsechno citim nejak driv, nez s prvnim :lol: A byl druhy porod aspon trochu rychlejsi nez prvni? :lol: Jinak dekuju za povzbuzeni. :lol: ;)

Sue2008
Kecalka 225 příspěvků 11.01.19 10:05

@Anitramm druhy porod byl super. Jeste v poledne jsem si nesla starsi ze skolky a cpala se kebabem (mela jsem chut, no…), v 18:30 byla mala na svete. Vic to bolelo asi 1,5h, v porodnici jsem se stihla v podstate jenom svleknout. Takhle bych rodila klidne kazdy mesic :pankac: jenom to tehotenstvi se musi prezit :mrgreen:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 11.01.19 10:25

@Sue2008 No tak to je sen. :lol: U prvního jsem totiž vydržela 15 hodin doma dalších 15 jsem si dala v porodnici, z toho ty velký bolesti minimálně 6 hodin, tak snad si druhej prcek nebude dávat tak načas. ;) :oops:

Sue2008
Kecalka 225 příspěvků 11.01.19 10:59

@Anitramm já jsem měla první porod od prvních bolesti do 24h, z toho asi 6h v porodnici, takže taky fajn. S kamarádkou jsme se shodly, že u druhého máš tendenci ty bolesti spíš podceňovat. Celou dobu jsem čekala, až TO bude zase hrozné a nesnesitelné a ono to nebylo :lol: Až posleze jsem zjistila, že druhorodička by měla jet do porodnice s pravidelnými 7 min kontrakcemi. My jsme jeli s 2 min a to mě musel manžel vypakovat :potlesk:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 11.01.19 11:13

@Sue2008 Aha, supr, tak díky za info! :lol: :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >