Poměr v práci

Anonymní
22.12.19 14:28

Poměr v práci

Ahoj prosím o pomoc…hrozí mi pomer s kolegou. Jsem v praci nova (6 mesiců) pracuji v malé firmě.
Sblížila jsem se s kolegou a skončilo to líbáním. Nikdy se mi to nestalo. Jsem zadaná a on je ženatý a má i děti. Nejsem do něj zamilovaná jen mě fyzicky přitahuje. Nevím jak se mam ted chovat.

Máte s tím zkušenost?
Pořekadlo co je v domě není pro mě znám…

Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15971
22.12.19 14:31

Jak hrozí? Buď chceš roztahnout nohy a udeláš to, nebo nechceš a nenechala by si to dojít ani k tomu líbání..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
22.12.19 14:40

Domluvit se že to byla chyba, že se to stává a že v tom ani jeden nebudete dál pokračovat a dodržet to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
22.12.19 14:52

Ano jak říká @Ou říct, že to byl omyl a nazdar. Nic ti nehrozí, vše je a bylo jen tvé rozhodnutí. To, že jsi to dopustila spíš vypovídá o tvém charakteru a také o tvém vztahu, jelikož spokojený člověk co má svého partnera v úctě tohle neudělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6257
22.12.19 14:57
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o pomoc…hrozí mi pomer s kolegou. Jsem v praci nova (6 mesiců) pracuji v malé firmě.
Sblížila jsem se s kolegou a skončilo to líbáním. Nikdy se mi to nestalo. Jsem zadaná a on je ženatý a má i děti. Nejsem do něj zamilovaná jen mě fyzicky přitahuje. Nevím jak se mam ted chovat.

Máte s tím zkušenost?
Pořekadlo co je v domě není pro mě znám…

Díky.

Opravdu nevíš, jak se máš chovat? Zeptej se přítele, třeba ti poradí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
22.12.19 15:06

To je zas bezpoinťák :roll: Aby ti za chvíli nehrozilo, že nebudeš mít pracovní poměr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 15:10

Potřebuješ kurz sebeovládání. Na spoustě pracovišť se denně potkávají lidé, kteří se fyzicky přitahují. Kdyby se všichni chovali jako ty, tak by to byla pěkná Sodoma a Gomora :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1653
22.12.19 15:14
@Anonymní píše:
Potřebuješ kurz sebeovládání. Na spoustě pracovišť se denně potkávají lidé, kteří se fyzicky přitahují. Kdyby se všichni chovali jako ty, tak by to byla pěkná Sodoma a Gomora :zed:

to si zas nedělej iluze, ona to často Sodoma Gomora je :lol: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 15:22

A to si nějaký zvířátko co se neumí ovládat nebo co? Máš li spokojený vztah tak si ho nenic, ale asi moc spokojená nejsi když jsi vůbec nechala dojít to k tomu líbání, já mám Teda v práci taky kolegu který mě přitahuje :oops:… Tak ho občas nechám proběhnout fantazií a je to :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2066
22.12.19 15:27

Hm, ‘co je v dome neni pro me’ znas, ale spis by ses mela zamyslet co ti rika ‘nevera’.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26868
22.12.19 15:32

Když vidím takové dotazy, vždy se ptám, jak takové složité a neobvyklé životní problémy řešili lidé v době bez internetu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4571
22.12.19 15:38
@Mango_Lassi píše:
Když vidím takové dotazy, vždy se ptám, jak takové složité a neobvyklé životní problémy řešili lidé v době bez internetu :nevim:

Zashukali si a bylo to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 15:42

Není to moc příjemné. Uvědomuji že jsem udělala velkou chybu. Nechci nic dál. Jen nevím jak se chovat k němu. Většinu dne pracujeme spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
4325
22.12.19 15:53

:mrgreen: prej „hrozí mi poměr“ s kolegou… jako by to nezáviselo na tvé vůli..
hele, pracuju mezi muži, když jsem byla single, s jedním kolegou, rozvedeným, jsem chvíli chodila, narušovalo to dost extrémně náš pracovní vztah, hlavně pak teda po rozchodu :mrgreen:
je to debilní nápad.. a to ještě se ženáčem + jako bonus ty máš přítele.. hele, dej si na hlavu mokrý hadr a zařaď zpátečku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 15:59

Jak tad čtu použít slovo- hrozí- nebyla dobrá volba 8o :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie