Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@Fíííjááá Ještě Maxi Cosi má jednu 9-18 na základnu, ale to je vyjímka ![]()
@Fíííjááá @j.a.n.i1 jo holky, tak to jsem vůbec nevěděla… Vidíte jak jsem pitomá, hádám se tady, a vím prd
chlap už mě informuje a taky jsem dostala kapky ![]()
@j.a.n.i1 jooo ty jsi mě pochopila ![]()
Holky a nechci s pultíkem, jsem zapomněla písnout ![]()
Můžete konkrétní odkazy na sedačky?
@BlueFairy nic se neděje. Důležitý je, že jsme si to vysvětlili ![]()
@Boudice23 V téhle kategorii už u všech dítě poutáš jen autopásem… a konkrétní odkaz nemám fakt bych vybrala libovolnou Romerku či Cybexku, koukni třeba sem na romerky http://autosedacky.mimishop.cz/katalog.php?… na Cybexky shop nevím, to musíš vygooglit.
@Boudice23 solution, to je ta samá jen bez pultu
a pokud tedy ty packy na iso jdou schovat, tak bych ji asi koupila. Přesně jak bylo psané, kdo ví, jaké budete mít za pár let auto ![]()
@BlueFairy mě hlavně vadí, jak ty bezizofixu vzadu plandaj když jsou prázdný ![]()
@Fíííjááá To mě taky, ale jak píšu, leda bysme si ho tam nevařili ![]()
@Fíííjááá V reálném horizontu to nevypadá… auta po kterých koukáme začaly dávat isofix mezi posledními a tak nová zatím nekupujeme.
@j.a.n.i1 píše:
@Fíííjááá Ještě Maxi Cosi má jednu 9-18 na základnu, ale to je vyjímka
ta je zase tak blbá, že nejde využít bez té základny, nejde poutat pásama, takže ve chvíli, kdy se porouchá základna a jde do opravny, je člověk bez sedačky, nic blbějšího vymyslet nemohli.
@Fíííjááá píše:
@BlueFairy mě hlavně vadí, jak ty bezizofixu vzadu plandaj když jsou prázdný
taky se má ta sedačka poutat, i když je prázdná, pokud ji nedrží isofix, při bouračce to letí dopředu a naráží do tebe.