Poplatek za pobyt v porodnici

2377
9.10.11 20:49

Poplatek za pobyt v porodnici

Ahoj,nemůžu se dočíst nikde jak je to tedka s poplatkem za noc v nemocnici,mluvilo se o tom že se to zvýší z 60kč na 100kč.Tak kolik se ted vlastně platí za noc? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4780
9.10.11 20:52

Já myslím, že ta stovka se bude platit až po nějakým schválení. Zatím se platí ještě 60 Kč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26833
9.10.11 20:52

Ahoj, ležím teď v nemocnici a zatím je to 60,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
9.10.11 20:54

Zatím to je ještě 60,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
9.10.11 20:57

Tak to je fajn,ta stovka už mi přijde docela dost,to jsem se i dočetla že nějakej blbec to chtěl zvýšit až na 200kč za noc a místo 30kč za doktora 50kč..ale to snad zatím nehrozí :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
720
9.10.11 21:10

Ahojky, tak ta 100,– Kč snad ani schválená nebyla… ám nějaký dojem, že se to vracelo ze Senátu, takže zatím opravdu 60,– Kč… a doufám, že to tak ještě nějakou dobu zůstane…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3211
9.10.11 21:11

Teď za 60,– a mám pocit že už od Listopadu 2011 by to mělo být za 100,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3211
9.10.11 21:18

ČP ZDRAVÍ je připravena na změnu regulačního poplatku za pobyt v nemocnici

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regul. poplatku…

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regulačního poplatku za každý den strávený v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč.
Již dnes si mohou klienti ČPZ sjednat pojištění, z kterého je v případě hospitalizace hrazen regulační poplatek. Toto pojištění je v současné době nastaveno na výši poplatku 60 Kč.
Klienti, kteří již toto pojištění mají sjednáno, se změny výše poplatku nemusí obávat. Od okamžiku, kdy se začne se hradit vyšší poplatek, bude ze stávajících smluv automaticky plněna nová výše poplatku, tj. 100 Kč denně. Klient se tedy nemusí bát, že by něco musel doplácet ze svého. Od účinnosti změny se bude pojištění automaticky vztahovat na novou výši poplatku.
Novým klientům se vyplatí sjednat si pojištění ještě v době, kdy je poplatek v aktuální výši 60 Kč, jelikož na tuto výši je kalkulováno pojistné. Tato cena se nezmění min. po dobu jednoho roku.
Využijte této příležitosti a pojistěte se již nyní. Náklady spojené s léčením se stále zvyšují a na tuto situaci je možno být připraven již dnes.
Malá novela byla vládou předložena do sněmovny 30. 6. 2011. Sněmovnou zákon prošel do senátu, který návrh vrátil do sněmovny, kde byl nesouhlas senátu 6. 9. 2011 přehlasován.
Pokud tento návrh podepíše prezident republiky, účinnost zákona může nastat již od 1.11.2011.

Ale nevím jestli to podepsal prezident nebo ne :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4157
9.10.11 21:25

co já vím, tak od listopadu by se mělo platit 100,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7421
9.10.11 23:09
TerkaBo píše: ČP ZDRAVÍ je připravena na změnu regulačního poplatku za pobyt v nemocnici

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regul. poplatku…

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regulačního poplatku za každý den strávený v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč.
Již dnes si mohou klienti ČPZ sjednat pojištění, z kterého je v případě hospitalizace hrazen regulační poplatek. Toto pojištění je v současné době nastaveno na výši poplatku 60 Kč.
Klienti, kteří již toto pojištění mají sjednáno, se změny výše poplatku nemusí obávat. Od okamžiku, kdy se začne se hradit vyšší poplatek, bude ze stávajících smluv automaticky plněna nová výše poplatku, tj. 100 Kč denně. Klient se tedy nemusí bát, že by něco musel doplácet ze svého. Od účinnosti změny se bude pojištění automaticky vztahovat na novou výši poplatku.
Novým klientům se vyplatí sjednat si pojištění ještě v době, kdy je poplatek v aktuální výši 60 Kč, jelikož na tuto výši je kalkulováno pojistné. Tato cena se nezmění min. po dobu jednoho roku.
Využijte této příležitosti a pojistěte se již nyní. Náklady spojené s léčením se stále zvyšují a na tuto situaci je možno být připraven již dnes.
Malá novela byla vládou předložena do sněmovny 30. 6. 2011. Sněmovnou zákon prošel do senátu, který návrh vrátil do sněmovny, kde byl nesouhlas senátu 6. 9. 2011 přehlasován.
Pokud tento návrh podepíše prezident republiky, účinnost zákona může nastat již od 1.11.2011.

Ale nevím jestli to podepsal prezident nebo ne :think:

Moooc hezká reklama.
Předpokládám, že na chronické nemoci a s tím souvisejíci pobyty v nemocnici, pobyty v porodnici a podobně se to nevztahuje …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3211
10.10.11 07:10
Brontik píše:
TerkaBo píše: ČP ZDRAVÍ je připravena na změnu regulačního poplatku za pobyt v nemocnici

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regul. poplatku…

V rámci tzv. Malé novely zákona o veřejném zdravotním pojištění dochází mj. i k navýšení regulačního poplatku za každý den strávený v nemocnici z 60 Kč na 100 Kč.
Již dnes si mohou klienti ČPZ sjednat pojištění, z kterého je v případě hospitalizace hrazen regulační poplatek. Toto pojištění je v současné době nastaveno na výši poplatku 60 Kč.
Klienti, kteří již toto pojištění mají sjednáno, se změny výše poplatku nemusí obávat. Od okamžiku, kdy se začne se hradit vyšší poplatek, bude ze stávajících smluv automaticky plněna nová výše poplatku, tj. 100 Kč denně. Klient se tedy nemusí bát, že by něco musel doplácet ze svého. Od účinnosti změny se bude pojištění automaticky vztahovat na novou výši poplatku.
Novým klientům se vyplatí sjednat si pojištění ještě v době, kdy je poplatek v aktuální výši 60 Kč, jelikož na tuto výši je kalkulováno pojistné. Tato cena se nezmění min. po dobu jednoho roku.
Využijte této příležitosti a pojistěte se již nyní. Náklady spojené s léčením se stále zvyšují a na tuto situaci je možno být připraven již dnes.
Malá novela byla vládou předložena do sněmovny 30. 6. 2011. Sněmovnou zákon prošel do senátu, který návrh vrátil do sněmovny, kde byl nesouhlas senátu 6. 9. 2011 přehlasován.
Pokud tento návrh podepíše prezident republiky, účinnost zákona může nastat již od 1.11.2011.

Ale nevím jestli to podepsal prezident nebo ne :think:
Moooc hezká reklama.
Předpokládám, že na chronické nemoci a s tím souvisejíci pobyty v nemocnici, pobyty v porodnici a podobně se to nevztahuje …

To neměla být reklama! To jsem našla na internetu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3965
4.11.11 19:29

:mavam:
Holky tak jak to tedy je ted od listopadu????
A platí se za novorozence?za sebe vím že se platí,ale za mimi si nejsem jistá?
A když leží třeba půlroční dítě dlouhodobě v nemocnici tak se taky platí :nevim: pokud někdo víte dejte vědět děkuji,já to nějak nemůžu najít :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4157
5.11.11 09:19

za novorozence se neplatí, víc nevím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
403
21.5.12 18:34

PLATÍ

i maminky za pobyt v nemocnici,když jsou tam s mimčem kvůli jeho zdravotnímu stavu déle,než jen pár dnů?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1222
21.5.12 18:40

Je to stovka a za novorozence se neplatí ,ale když už je mimčo doma a pak musíte do špitálu tak už se platí i za něj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková