Poptávka termínu Vsetín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1234Kika25
Nováček 4 příspěvky 19.01.18 11:41
poptávka termínu

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat zda je tady nějaká maminka která má termín 17.3.2018 a má v plánu rodit ve Vsetínské porodnici. Děkuji.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Vsetín

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33485 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 13:02

Tady jsou skupiny, ve kterých se sdružují maminky se stejným termínem porodu: https://www.emimino.cz/skupiny/. Zkus je oslovit. A možná by bylo dobré napsat i důvod, proč takovou maminku hledáš. ;)

alialiali
Kecalka 208 příspěvků 19.01.18 13:14

A taky do nadpisu je dobré napsat rovnou bližší info ať to nemusí rozklikavat hodně lidí úplně zbytečně ;)! Napr. „Poptávka termínu porodnice Vsetín “

1234Kika25
Nováček 4 příspěvky 19.01.18 15:30
@Tiger-lily píše:
Tady jsou skupiny, ve kterých se sdružují maminky se stejným termínem porodu: https://www.emimino.cz/skupiny/. Zkus je oslovit. A možná by bylo dobré napsat i důvod, proč takovou maminku hledáš. ;)

Omlouvám se ale jsem tady po prvé a nevim jak to funguje. Rada bych se seznamila :). Sem po prvé těhotná tak mám i obavu trošku s toho všeho. Dívala sem se na odkaz který ste my poslala ale nějak se tam nemůžu dostat abych si mohla začat psát s maminkami.. :?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33485 příspěvků 10 inzerátů 19.01.18 15:42
@1234Kika25 píše:
Omlouvám se ale jsem tady po prvé a nevim jak to funguje. Rada bych se seznamila :). Sem po prvé těhotná tak mám i obavu trošku s toho všeho. Dívala sem se na odkaz který ste my poslala ale nějak se tam nemůžu dostat abych si mohla začat psát s maminkami.. :?

Některé skupiny jsou uzavřené, zkus tuhle: https://www.emimino.cz/…rnatka-2018/, ta by měla být volně přístupná. Nic se neděje, však ti tu vždycky ti tu někdo rád poradí.

1234Kika25
Nováček 4 příspěvky 19.01.18 16:06

Děkuji snad se s toho něco povede
:D

zdipi
Kecalka 309 příspěvků 20.01.18 16:39

Ahojky… ja mám termín 14.3. 2018 a stehuju se na Vsetín.. tak bych tam i ráda rodila.. taky jsem prvorodicka a navic tam vůbec nikoho neznám :mavam:

1234Kika25
Nováček 4 příspěvky 20.01.18 19:25

Ahoj tak to sme dve :). Ja sem tady taky přestěhovaná. Jmenuji se Krista. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >