Předčasná menstruace, může jít o těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Januamua
Nováček 7 příspěvků 19.01.18 01:07
Předčasná menstruace...může jít o těhu?

Zdraviiim, chtěla jsem se Vás zeptat. S přítelem chceme mimi. Mám cyklus 34 dní někdy 30. Poslední MS přišla 22.-28.12. další měla přijít až 25.1. aĺe přišla už 13.1. na den a pul pak den nic a trvá do teď, což je dost dlouho a přerušovaně ale o 12 dní dřív. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohla být nidace, ale když se to tak rozjelo, tak jsem trošku zmatená. Břicho mám jak balon nafouklý, ale všiml si toho přítel. :think: Máte někdo zkušenost? Díky za rady :-)

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reklama

Reakce:

b22
Kecalka 270 příspěvků 19.01.18 07:26

:think: já bych spíš řekla, že to těhotenství není, naopak většinou přijdu menzes dýl…já třeba v tehu poslední menzes měla na čas ale jen dva dny a slabou…

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.01.18 08:15
@Januamua píše:
Zdraviiim, chtěla jsem se Vás zeptat. S přítelem chceme mimi. Mám cyklus 34 dní někdy 30. Poslední MS přišla 22.-28.12. další měla přijít až 25.1. aĺe přišla už 13.1. na den a pul pak den nic a trvá do teď, což je dost dlouho a přerušovaně ale o 12 dní dřív. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohla být nidace, ale když se to tak rozjelo, tak jsem trošku zmatená. Břicho mám jak balon nafouklý, ale všiml si toho přítel. :think: Máte někdo zkušenost? Díky za rady :-)

U mě se takhle projevovaly některé anovulační cykly.

Januamua
Nováček 7 příspěvků 19.01.18 09:28
@bartsch píše:
U mě se takhle projevovaly některé anovulační cykly.
@b22 píše: :think: já bych spíš řekla, že to těhotenství není, naopak většinou přijdu menzes dýl…já třeba v tehu poslední menzes měla na čas ale jen dva dny a slabou…

Dekuju vam moc :-) no kdyz ctu vsude jak je to obcas tezky otehotnet, tak se toho bojim. :-) jak mam rozazeny cykly, tak nepoznam, kdy mam ovulku a jestli ji vubec mam :-/…a ted jsem cetla o nejaky foliku… :D vysetreni kde to muzou zjistit, kdy presne ovuluju.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 19.01.18 10:47

@Januamua Menstruační cyklus si můžeš sledovat ty sama - asi nejlepší bude měření bazální teploty. Začni hned od nového cyklu - od prvního dne cyklu, ať ty výsledky mají nějakou vypovídací hodnotu. Podle teploty uvidíš, jestli a kdy k ovulaci dochází. Měření folikulů je na UTZ, domluv se když tak se svým gynekologem. Ale začla bych nejdřív tou BT ;) Hodně ti napoví. Můžeš také zkusit v době kolem předpokládané ovulace testovat ovulačními testy. Ale ta bazálka odhalí i tu případnou anovulaci ;) Akorát musíš měřit poctivě, ráno (tak nějak ve stejnou dobu), ještě než vstaneš z postele - tedy ještě v pospánkovém kli­du.

Naty9
Kecalka 388 příspěvků 18.07.18 09:53

Zdravim,take jsem dostala ms o tyden driv,jinak mam pravidelne cykly 28 DC,spis mivam den dva nekdy spozdeni.

SaEva
Stálice 79 příspěvků 18.07.18 10:19

Já když jsem jela na dovolenou k moři, tak jsem MS měla dostat až v den odjezdu. Jenomže jsem to dostala hned druhý den. Na štěstí jsem měla prášky na zastavení. Takže jsem usoudila, že MS se může posunout změnou tlaku (let letadlem). :think:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 18.07.18 10:44

Kdyz dostanete MS tak vetsinou tehotne nejste. Takove to krvaceni pri zahnizdovano tak to bylo ruzove jako spis kdyz MS prichazi.

I kdyz samozrejme je to individualni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama