Pořád potrácím

Anonymní
23.12.19 07:44

Porad potracim

Snazime se o druhe miminko a ja z 5 tehotenstvi donosila 1 dite a druhe se nedari. Je mi 36 let a vždy o to prijdu hned v zacatku. Mam pocit, ze uz dalsi pokusy nezvladnu. Ted zase testy jasne pozitivni tyden po terminu ms a zase se mimi neudrzelo. Uz jsem z toho zoufala a nechapu, ze se mi to deje tak casto. Mate nekdo taky takovou zkusenost..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

152
23.12.19 07:58

A co na to doktoři, vyšetření…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
23.12.19 07:59

Dávno bych toto řešila s lékaři. Rozhodně ne ne emiminu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2634
23.12.19 08:15

A co doktor na to? Jako asi lepší varianta než kdyby to bylo blbý a zůstalo, ale příčinu ti (možná) řekne maximálně doktor. Ono něco bude i o věku, ač většina bude asi tvrdit, že jsou i starší matky, no já říkám, že ve 36 už mají reprodukční orgány to nejlepší už za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
23.12.19 08:24

Proč nejdeš do reprodukčního centra? K odborníkům? Tady to určitě nevyřešíš, dostaneš kupu názorů úplně mimo, další kupu, co ti nepomůže a možná pár konstruktivnich doporučení, ale hlavně, -pomůže ti jen doktor :think:
Rozhodně si nech vyšetřit (podrobně) imunitu. Zvýšené protilátky způsobují ranné potraty :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3175
23.12.19 08:34

Nejspis tomu embryu predavate nejakou spatnou genetickou informaci, nebo muzes mit problem s imunitou, nebo spousta dalsich pricin.. Normalni to urcite neni a potrebujete odborné vysetreni, nejlíp v reprodukcnim centru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
23.12.19 08:38

A jedná se o potrat nebo zamlklé těhotenství? Určitě to začni řešit s Dr, nejlépe v CAR. Nějaké řešení snad najdete. Já mám z šesti těhotenství dvě děti. První přirozenou cestou, prý velký zázrak, že to vyšlo a druhé z umělého oplodnění. Měli jsme nějakou genetickou chybu v embryích, tudíž jsme to řešili touto formou v CARu, kdy udělali genetické testy embryím a zdravé mi zavedli. Pokud už je ti 36 a chcete další dítě, určitě to začni řešit co nejdříve. Není čeho se bát. Za mě na ně nedám dopustit a vděčím jim za náš druhý zázrak :heart_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 08:39

Mám to stejně, ale předchozí děti jsou ok, takže si myslím, že je to věkem. Za rok a půl jsem byla těhotná 4×, výdrž max do 8tt. No, co můžu. Na vyšetření jsem byla, když jsme se snažili o první. Prostě 39 let

• Nahlásit
  • Citovat
1358
23.12.19 08:40

Zajdi si k odborníkům. Příčina mohou být blbě chlamydie. Nemáš žádné problém, nic, ale přesto je máš a proto potracis. V reprodukcím centru ti udělají komplet vyšetření. Někde bude problém. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10770
23.12.19 08:51

A co na to doktoři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3611
23.12.19 08:53

Může to být hematologicky problém. Řešením může být sráženi krve. Určitě k doktorovi na kompletní vyšetření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
23.12.19 09:55

Určitě se nech poslat na specializovane vysetreni. Nas ceka po Novem roce taky. Uz mam za sebou testy na chlamydie, stitnou zlazu, zatim vse v poradku, takze bude problem jinde. U me zezacatku probiha vse jak ma, zacne se tvorit embryo a tyden na to konec, embryo vstrebane, vacek polovicni a do par dni se spusti samovolny potrat. A to mi jeste neni ani 30 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40977
23.12.19 10:18

Řeš to s dr, pokud máš možnost, imunologii si nech udělat v Praze u dr. Malíčkové. Pak genetika, hematologie, karyo typ, štítku a tu imunologii. Potratila jsem 5×, jedno dítě mám a druhé čekám, na vině byla imunologie. Jsem ve 27tt. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.19 10:27

Dekuji za prispevky. S doktorama jsem to resila..nevedi nic a takhle v pocatku ZT ani duvod nereknou..jen obecny. Byli jsme i na iui. nativu..otehotnime i prirozene, ale skonci to takhle uz pred tricitkou..tak nevim, jestli je to uplne vekem. Ale diky za povzbudive prispevky a je mi jasne, ze na emiminu to nevyresim, tak snad prispevek oproti jinym zde, nebyl uplne mimo misu. Hezky den

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.12.19 10:29
@Ginuš píše: Řeš to s dr, pokud máš možnost, imunologii si nech udělat v Praze u dr. Malíčkové. Pak genetika, hematologie, karyo typ, štítku a tu imunologii. Potratila jsem 5×, jedno dítě mám a druhé čekám, na vině byla imunologie. Jsem ve 27tt. Držím palce

A kolik ti je? Moc diky za prispevek!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama