Tipy, když se mimčo nedaří

Anonymní
22.12.19 23:14

Tipy když se mimčo nedaři

Ahoj, je to 1/2 roku, co jsme se s manželem začali snažit o mimčo, ale zatím neůspěšně. Ovulace myslím si, že probíhá. Vím, že 1/2 roku ještě nic není, ale ráda bych otěhotnění nějak podpořila, ale jsem v téhle problematice uplně neznalá, tak uvítám tipy, co třeba vám pomohlo - pro sebe nebo i pro partnera. Ať už bylinky, vitamíny, cvičení atd.atd jsem nakloněná i různým alternativním možnostem, naopak léky a chemii uplně nefandím.
Přes doktory to řešit nechci, dvě děti už mám - tenkrát se podařilo dá se říct napoprvé a rovnou 2v1 :mrgreen: takže plodní jsme, jen už o 7 let starší :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
22.12.19 23:18

Nemyslet na to. Neřešit ovulaci, nepočítá plodné dny. Sexovat, když se chce. 1,5 roku snažení nic, pak jsem se na všechno vykašlala, řekla si, že budu mít jen jedno, nesledovala ani kdy mi má přijít ms a hned první měsíc //. :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
22.12.19 23:20

No když nezabera rada se s tím nestresovat, tak se obětuji a klidně s tím pomůžu já… a když jsou ty Vánoce, tak zcela zdarma!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 23:23

Těžko radit. Mě po X měsícich nakonec pomohlo začít dělat ovulační testy. Druhý měsíc se podařilo. Já to že mám ovulaci nebo nemám s partnerem neřešila aby to pro něj nebylo na povel :lol: že je vhodná doba jsem věděla jen já :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4332
22.12.19 23:32

Taky doporučuji ovulační testy, nějaké vitaminy, za rok prohlídka u gynekoložky s tím, že to nejde a jak dlouho a třeba bude mít rozumné rady, nebo ti řekne, že už je to potřeba řešit nějak vážněji. Hodně štěstí, jistě to brzy vyjde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 23:32

@mamina89 já to nijak extra neřeším. Jak jsem psala, dvě děti už máme a v podstatě jsem si ještě loni myslela, že u tohohle počtu zustaneme, ale nějak se mi splašili hormony, tak jsme si řekli, že toho bonusového benjamínka ještě zkusíme :mrgreen: plodné dny počítat nemusím, ovulaci na sobě celkem bezpečně poznám, manželovi ji nehlásím, přesně proto, aby to nebyl ten sex “na povel”. Jen jsem asi předpokládala, že když se tenkrát podařilo hned, půjde to teď také bez problému. No takže třeba zrovna u nás nějaká ta malá podpora bude vhodná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
207
22.12.19 23:33

Za mne jednoznačně cviky podle Mojžíšové. Druhé a třetí dítě se nám nedařilo delší dobu. Druhé trvalo rok a půl a hned první měsíc, co jsem začala cvičit, se to podařilo. U třetího jsem nečekala tak dlouho- to bylo něco přes půl roku snažení - a bylo to úplně stejne - první cyklus, co jsem cvičila, jsem otěhotněla. Takže tohle bych být tebou zkusila. Taky jsem podle všeho ovulovala i pred tim- podle ovulacnich testu, podle příznaků uprostřed cyklu… Ale prostě se to nedařilo. Až to cvičení pomohlo. Držím pěsti, ať máš brzy pozitivní test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 23:36

@Milan42 mílo taky ti dám jednu radu zdarma, když jsou ty vánoce. jestli máš potřebu rozsévat, tak rozsévej, ale asi bude vhodnější si najít nějakou svobodnou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 23:37

@hicha díky za tip, na to kouknu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1992
22.12.19 23:40
@Anonymní píše:
@Milan42 mílo taky ti dám jednu radu zdarma, když jsou ty vánoce. jestli máš potřebu rozsévat, tak rozsévej, ale asi bude vhodnější si najít nějakou svobodnou ;)

Já chtěl jen pomoct :mrgreen:

No, tak ať vám to brzy vyjde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 23:44

To, že jste plodní je otázka…pokud to nechcete řešit s doktory, škrtni si všechna vyšetření a hledání příčiny :think:
Pokud nějaký problém máte, bylinky, vitamíny, cvičení ani podobné pseudometody jsou k ničemu.
No a pokud to chcete nechat přirozeně plynout, tak můžete jen čekat, jestli se vám zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.12.19 00:01

Nám pomohla poloha zezadu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
207
23.12.19 00:09
@Anonymní píše:
To, že jste plodní je otázka…pokud to nechcete řešit s doktory, škrtni si všechna vyšetření a hledání příčiny :think:
Pokud nějaký problém máte, bylinky, vitamíny, cvičení ani podobné pseudometody jsou k ničemu.
No a pokud to chcete nechat přirozeně plynout, tak můžete jen čekat, jestli se vám zadaří.

Není to tak úplně pravda..porucha může být funkční. Já měla už i předepsaný hormony od Dr (clostylbegyt myslím). Byli jsme už i na prvním vyšetření v ivf centru.. (za týden po prvním vyšetření jsem zjistila, že jsem těhotná).. nikde žádný problém nebyl. (Vlastně ani nevím, proč mi moje Dr předepisovala ty hormony) - a trvalo to rok a půl než jsem otěhotněla. A pomohlo právě cvičení. První dvě těhotenství byly na první pokus (z toho tedy jedno skončilo v osmém týdnu). Na další dvě otěhotnění jsme čekali dlouho a evidentně nějaký problém byl, i když ne objektivně zjistitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
23.12.19 00:48

@hicha to, že pomohlo cvičení si můžeš myslet, ale být to tak vůbec nemusí. Většina žen, když otěhotní, tak automaticky přikládají význam čemukoli, co dělaly, i kdyby jedly šišky, budou věřit, že zapříčinily úspěch :lol: :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
23.12.19 02:14
@Berry77 píše:
@hicha to, že pomohlo cvičení si můžeš myslet, ale být to tak vůbec nemusí. Většina žen, když otěhotní, tak automaticky přikládají význam čemukoli, co dělaly, i kdyby jedly šišky, budou věřit, že zapříčinily úspěch :lol: :lol:.
: :zed: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama