Reklama

Poslíčci nebo porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 08.06.11 10:33
poraď te mě

mám silnější menzes bolesti a lehce mě tvrdne břicho, trvá to deset minut v kuse bez přestávky a pak je třeba hodinu klid, jsou to poslíčci nebo se rozjíždí porod?
myslela jsem si, že kontrakce bolí tak půl minuty a za pár minut se zase vrací, tohle trvá dlouho v kuse bez přestávky :nevim:
jsem 36+6 a CS mám 6.v pondělí doktor říkal, že se to chystá, ale tak nějak normálně
tak nevím co mě čeká :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 08.06.11 10:35

zkus si dát teplou vodu a uvidíš..

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.11 10:37

Jestli krvácíš,tak bych jela do nemocnice a žádnou sprchu bych si nedávala :think:

marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 08.06.11 10:38

je to zvláštní, já rodila v 35tt, ale měla jsem kontrakce celej den krátký a v intervalech který se zkracovaly.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17194 příspěvků 08.06.11 10:38

Jestli to jsou poslíčci, tak to bude nepravidelné a vymizí, jestli to jsou kontrakce k porodu, tak se interval bude zkracovat.
Ale mně na kurzu PA řekla, že do porodnice mám jet hned jak si nebudu doma připadat bezpečně, takže jestli se bojíš, tak jeď :wink:
Já u druhé holky měla poslíčky velmi výživné - taky bolest delší dobu a pak nic.

Marionet
Kecalka 205 příspěvků 08.06.11 10:39

Zavolej do poradny, nebo jed do porodnice.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 08.06.11 10:40

nekrvácím ani nešpiním, no a bezpečně se necítím skoro celý těhu :-? takže těžko soudit, kdyby to byli klasický kontrakce, ale takhle dlouhý 8-o

marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 08.06.11 10:41

asi bych pro jistotu jela porodky.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 08.06.11 10:42

No ja nevím, ale kontrakce by jsi fakt poznala bolí opravdu hodně, pokud si nejsi jistá, tak to asi tak moc nebolí a budou to jen poslíčky.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 08.06.11 10:47
Laskecka píše:
No ja nevím, ale kontrakce by jsi fakt poznala bolí opravdu hodně, pokud si nejsi jistá, tak to asi tak moc nebolí a budou to jen poslíčky.

Nebolí tolik , já měla kontrakce po 7mi minutách a doma jsem zapisovala časy, a když se nic nedělo, nezkracovali se ani neprodlužovali, tak jsem jela do porodky.. a verdikt - rodím 8-o :mrgreen:

Zakladatelko, dej si vanu a uvidíš… Piš si časy, pokud to je pravidelné, tak si to hlídej, a až se zkrátí intervaly tak jeď :kytka:

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.11 10:50
goldenka píše:
nekrvácím ani nešpiním, no a bezpečně se necítím skoro celý těhu :-? takže těžko soudit, kdyby to byli klasický kontrakce, ale takhle dlouhý 8-o

jj,pardon,já čerla silnější menzes,a neviděla bolesti :zed:

Já kdybych byla na vážkách,tak bych šla buď k dr. jestli je blízko, nebo zajela do porodky,taky ti může vyletět tlak ze stresu a bude zle.

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.11 10:54

:think: 36+6 je podle mě brzo,tu vanu bych nedávala

luciaasek
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 08.06.11 11:00

Já bych rovnou jela jak se znám. Lepší dvakrát panikařit než jet pozdě.. Maximálně tě pošlou domů nooooo :-D Držím pěstičky

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 08.06.11 11:01

už 40minut je po bolestech a zatím dobrý, tak to porod nebude s takovýma intervalama.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17194 příspěvků 08.06.11 11:05
goldenka píše:
nekrvácím ani nešpiním, no a bezpečně se necítím skoro celý těhu :-? takže těžko soudit, kdyby to byli klasický kontrakce, ale takhle dlouhý 8-o

To celkem chápu :mrgreen: taky jsem to tak měla :wink:
Záleží na tom, jak daleko to máš do porodnice, ale kontrakce po hodině k překotnému porodu fakt nespějí :wink:
Já měla taky dlouhý a bolavý poslíčky taky po delší době, tak jsem několikrát čekala, až se to bude zkracovat a ono to vymizelo, ale já mám porodnici kousek od baráku, tak jsem si to mohla dovolit :-D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >