Pořád žádná menstruace

291
20.2.21 18:08

Pořád žádná menstruace

Ahoj holky už jsem tu psala hodně podobných témat ale už nevím co mám dělat skoro druhý měsíc chodim po doktorech první měsíc pozitivní test ale HCG 3 potom 12 potom zase 3 tak Dr mi píchal dvojitou dávku na vyvolání ms ale ta pořád nedorazila a už je to měsíc testy jsem nedělala šla jsem rovnou tam a Dr mi řekla že těhotenství mi nemůže vyloučit. Koukala jsem na ultrazvuk a byl tam váček tak mě poslala na krev druhý den mi řekla že těhotenství to není. Tak mi předepsala antikoncepci ale řekla mi že hned jak ji vyberu tak jí mám začít brát což nechápu protože antikoncepce se bere když ms začíná :nevim: :nevim:
A včera mě strašně začaly bolet prsa jen na stranách bolesti jsem měla poprvé když jsem měla pozitivní test a pak přestaly teď mám zase tu stejnou bolest jako po prvé myslíte si že by jsem mohla být těhotná??
(Antikoncepci ještě neberu)
Poslední OVU byla od 1.1.do 6.1.2021 a s manželem jsem spala jen jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.2.21 16:37

A nemuzete byt tedy tehotna? Proc chcete nasazovat anitikoncepci? Resim ted neco bodobneho, u lekare jsem jeste nebyla, test je negativni. E.

• Citovat
  • Nahlásit
1366
21.2.21 20:39

Předpokládám, že to dr HCG neukazalo, spis bych se pidila, proc mi dává antikoncepci.
Bolesti můžou být z čehokoliv. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
21.2.21 20:49

A vy chcete mimčo? To bych teda asi antik.taky nevzala. Měla ses jí zeptat ještě v ordinaci. Ted´ je to asi k ničemu. A když ji začneš brát, tak to dostaneš až v té 7 denní pauze :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.2.21 21:51

@Taktinevím Jenze to, co by dostala v sedmidenni pauze, neni menstruace v pravem smyslu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
22.2.21 10:15

@Sovička 00 @Elishka
No sama budu zvědavá, jak to dopadne. Co se dozvím zas nového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.2.21 12:39

@leylen antikoncepci mi dala aby se mi srovnala menstruace mám ji nepravidelnou ale nechápu pro zrovna antikoncepci když jsem četla že je hodně léků atd na menstruaci aby se srovnala. Já mám nějakou divnou doktorku teda. A antikoncepci neberu @Taktinevím 7 denní pauza to znamená co??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.2.21 12:41

@Taktinevím a ano miminko chceme už asi 2 roky se snažíme a Dr to ví já ji to říkala. Takže nechápu proč mi dala Antikoncepci. Celé je to nějaký divný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.2.21 13:10

@Sovička 00 Antikoncepce na srovnání menstruace je nesmysl. A nechápu, že i v dnešní době si ženy myslí, že s antikoncepcí mají cyklus a menstruují. S antikoncepcí přijde v pauze krvácení, ale není to menstruace. Pokud se snažíte dva roky a lékařka vám doporučila antikoncepci, v první řadě bych změnila lékaře. 8) Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
22.2.21 13:12
@Sovička 00 píše:
@Taktinevím a ano miminko chceme už asi 2 roky se snažíme a Dr to ví já ji to říkala. Takže nechápu proč mi dala Antikoncepci. Celé je to nějaký divný :)

Hm…to fakt. :think: Tak asi máš pořád možnost jí prostě nebrat a počkat, jestli to dostaneš spontánně. Pokud ti nezjistili nějaký závažný problém. Ale to pak s otěhotněním pořád problém nejspíš.
7 denní pauza : 21dní polykáš prášky, tj jedno platíčko, pak 7 dní nebereš nic a dostaneš MS. 28.den načneš další platíčko ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
22.2.21 13:15
@Sovička 00 píše:
@Taktinevím a ano miminko chceme už asi 2 roky se snažíme a Dr to ví já ji to říkala. Takže nechápu proč mi dala Antikoncepci. Celé je to nějaký divný :)

Misto antikoncepce by vas spis mela poslat do car  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.2.21 13:17

@Taktinevím Dr mi ženy poradny vyšetření nedělala jen ultrazvuk a ručné kontrolováni nic víc takže zda.mam nějaký vážný problém opravdu nevím :nevim: @Elishka já nikdy antikoncepci nebrala takže vůbec nevím jak to s tou antikoncepci je :lol:
A taky přemýšlím že změním lékaře protože už nebo. Co mám dělat už je to 3 měsíc co jsem to nedostala a Dr mi předepsala antikoncepci takže asi je nějaká divná :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.2.21 13:18

@Melodie91 car??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
22.2.21 13:29
@Sovička 00 píše:
@Melodie91 car??

Cenrum Asistované Reprodukce. Tam pomáhají s otěhotněním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
22.2.21 13:33
@Sovička 00 píše:
@Melodie91 car??

Jo promin, myslela jsem, ze je zabehla zkratka.. centrum asistovane reprodukce..ne kvuli ted vynechane menstruaci, ale kvuli snaze 2 roky..udelaji vam poradne vysetreni, tobe i manzelovi, pripadne te poslou na specializovana pracoviste (laparoskopie, imunologie, genetika apod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat