Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj,
dostala jsem tuhle kyticku. Mela by byt bud z egypta nebo tuniska. Poznáte nekdo, co je to zač. Kvete krásným sv. fialovym kvetem. Na vecer se stahuje ten květ.
Rada bych věděla, co to je, abych ji dala, co potrebuje.
Moc vam dekuji.
Bohužel se nám ztratil lísteček u jedné kytičky. Prosím, poraďte co to je?