Poradíte mi s BT?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
deniska9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 14:59
poradíte mi s BT ?

Ahojte =) prosím poraďte s BT měřím teprve druhej cyklus ale nevím si rady BT mi ještě neklesla pod 37 a ani po ms, už 5 dní mám 37 a z minulého cyklu byla furt nad 37,5, po gynekologický stránce sem ok, byla sem n agyndě a žádný zánět nebyl =) poslední ms byla 21.5 trvala jako vždy 5 dní. http://www.womenzone.cz/…1/grafy.aspx?…

Reakce:
Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 06.06.11 15:03

Ahoj, dívala jsem se na tvoje grafy a máš tu teplotu trochu vyšší pořád - před ovu těch cca 37 po ovu ti to stoupne k 37,5. Podle mě je to OK, prostě to máš jenom celý posunutý do takhle vyšších teplot. Já mívám před ovu kolem 36,5 ale někdo třeba jen 36.

deniska9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 15:07
Acha

Já se právě lekla že to mám furt vysoký a jiné to mají nízké. Moc děkuji za odpověd =)

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 06.06.11 15:07

Mě se to zdá taky naprosto v pořádku. Není důležitá naměřená hodnota, ale potom výsledná křivka.

deniska9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 15:37

No a to právě nevím jak poznám ovulaci, četla sem že teplota má klesnout.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 06.06.11 15:51

Teplota po ovulaci vzroste, ale až po. Před ovulací to obvykle jen podle BT nepoznáš, někdo může mít mírný pokles, ale někdo ne, takže podle toho se to poznat nedá. Abys to poznala předem musela bys použít ovu testy (nefungují ale na všechny) nebo zkoumat čípek a plodný hlen.

deniska9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 16:10

a ten hlen má být jaký ?

andulqa
Kelišová 5080 příspěvků 06.06.11 16:22

deniska tie teploty mas dost vysoke, nemas problem so stitnou zlazou? prilis vysoke teploty mozu indikovat prave to…

tu sa dozvies vela informacii (na prvej strane temy su linky na rozne clanky), pripadne kludne adresuj svoje otazky tam, je tam vela bab co radi pomozu a vyznaju sa v tejto teme :-)

https://www.emimino.cz/…ie-bt-39823/

deniska9191
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.11 18:04

Nee byla sem v těhu na štitnou žlázu protože dr. se zdály hodnoty trošilinku vyšší či co a dr. na štítku mi říkala že je vše ok že mě dr. zbytečně plaší a žene na jiná vyšetření. Bylo to nějak 25 tt a ted mám 15 týdenní mimčo.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 07.06.11 13:04

Na ten čípek a hlen můžeš mrknout n http://www.rodina.cz a zadat do vyhledávání symptotermální metoda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci pranýřují svou hvězdnou tenistku. Vzala si na sebe kožich z opice

Chtěla další sexy fotku na Instagramu, nakonec se stala terčem drsného... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >