Poradíte torecan

16.8.15 13:46

Poradite torecan

Maminy torecan čípky se používají vaginalne či rektalne :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9315
16.8.15 13:48

Rektálně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 13:50

Dekuju myslela jsem si :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9315
16.8.15 13:52

@makynkamalinka stačí si představit, že se podávají i dětem a nevím kde by se jinam daly klukovi než do zadečku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 14:04

@makynkamalinka a musi se nechach aspoň 30 minut pusobit, tak po zavedeni pekne lezet :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
16.8.15 14:05
@iswet píše:
@makynkamalinka stačí si představit, že se podávají i dětem a nevím kde by se jinam daly klukovi než do zadečku ;)
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
1980
16.8.15 14:20

Per rectum… :roll:

I když tenhle typ dotazu mě nepřekvapuje, z praxe znám i takové co si myslely, že se čípky jí, zapíjí, polykají, drtí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5532
16.8.15 14:23
@Shreya píše:
Per rectum… :roll:I když tenhle typ dotazu mě nepřekvapuje, z praxe znám i takové co si myslely, že se čípky jí, zapíjí, polykají, drtí…

A nejlépe i s obalem do zadečku :mrgreen:, někdy je i zdravotnictví úsměvné…a nepiš per rectum, to už nikdo nepochopí :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
16.8.15 14:23

@Shreya no…já dokud jsem nečuchla ke zdravotníctví, torecan jsem vůbec neznala (jasně, když „to“ má člověk v ruce, tak už ví, jam s tím)

• Nahlásit
  • Citovat
16.8.15 14:28

Pardon sestrami řekla, ze si ho mám zavést, jako ultrogestan.Ten vsak zavádí vaginalne, tak me to prekvapilo :dance:.Proto jsem se chtěla ujistit, ze je to tedy rektálně. Pribalak nemám a o tomhle čípku slyším prvně, myslela jsem ze je protehotne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
16.8.15 14:31
@makynkamalinka píše:
Pardon sestrami řekla, ze si ho mám zavést, jako ultrogestan.Ten vsak zavádí vaginalne, tak me to prekvapilo :dance:.Proto jsem se chtěla ujistit, ze je to tedy rektálně. Pribalak nemám a o tomhle čípku slyším prvně, myslela jsem ze je protehotne.

hehe a kamarádka se snaží o dítě? nebo už je těhotná? dost bych se divila pokud si ten utroš cpala do řiti :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9315
16.8.15 14:41
@makynkamalinka píše:

Nevím jestli bych si někdy zaváděla něco, co ani nevím k čemu je :nevim:
Torecan je proti silným nevolnostem a zvracení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4460
16.8.15 14:53

Ultrogestan :-D :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 15:05

Asi jsme se špatně pochopily. Zdravotní sestra v nemocnici, kde právě lezim pro extrémní nevolnost v trhu.Asi to špatně řekla. Podávala mi ultrogestan a ten toracen a řekla obojí zavést. Ultrogestan jsem si zaváděla už doma tak jsem věděla, ze vaginalne. torecan neznám a tak jsem se zde ptala. zeptala bych se sestry ale maji těžký prijem.Za normální rady dekuju, za posměšně prispevy též, nic si z nich nedělám. Ne každý e znalec. A já jim zrovna nejsem, proto jsem se ptaa :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
16.8.15 15:38
@Shreya píše:
Per rectum… :roll:I když tenhle typ dotazu mě nepřekvapuje, z praxe znám i takové co si myslely, že se čípky jí, zapíjí, polykají, drtí…

To znám jen z vtipu o policajtech :mrgreen:. Slyšela jsem i historku o zavádění s obalem, ale ono ty historky přes několik lidí, každý si něco přidá… :mrgreen:

Jinak je zbytečné se posmívat jen kvůli tomu, že zakladatelka Torecan nezná. Myslím, že je i chyba sestry, aby dala pacientce 2 čípky a nepodala k tomu náležité instrukce, očekávat, že každý ví… Můj táta si takto jednou poctivě kapal kapky do uší, protože byly na ušní problémy, až po využívání se dozvěděl, že byly do nosu :mrgreen:, a byl to normální inteligentní člověk (ale nevím, jestli nedostal dostatečné instrukce, nebo je jen neslyšel, když měl ty ušní problémy :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama