Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
http://www.hracky-itaspa.cz/…ad-p-18.html
Quercetti Daisy Maxi
za mně tyhle stavebnice pro prcky rozhodně nej vyhráli se s tím děti od osmi měsícu do pěti let
naradi od bosh mate? da se koupit i cely ponk. Dcera to ma moc rada, jen jeste neumi moc sroubovat. jen na to letiste je to celkem velky.
my mame neco takoveho, jen s akusroubovakem: http://www.slunickov.cz/…aradim-bosch akorat jsem si k tomu nechala udelat desticku s dirkama na nozkach, ty dve drevena prkynka co k tomu jsou mi prislo malo.
jinak u nas frci nejvic playmobil, ten od 4 let ![]()
My máme i tohle, je to fakt super a dělají jich spousty i na jiných stránkách v dalších setech, mají např v hračkářství Dračik za dobrou cenu, myslim.
http://www.estavebnice.cz/…ktor-kp-2555