Poraďte hru, stavebnici pro 15měsíčního klučíka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1759
16.5.12 07:55

http://www.hracky-itaspa.cz/…ad-p-18.html
Quercetti Daisy Maxi
za mně tyhle stavebnice pro prcky rozhodně nej vyhráli se s tím děti od osmi měsícu do pěti let

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
16.5.12 20:45

naradi od bosh mate? da se koupit i cely ponk. Dcera to ma moc rada, jen jeste neumi moc sroubovat. jen na to letiste je to celkem velky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
16.5.12 20:49

my mame neco takoveho, jen s akusroubovakem: http://www.slunickov.cz/…aradim-bosch akorat jsem si k tomu nechala udelat desticku s dirkama na nozkach, ty dve drevena prkynka co k tomu jsou mi prislo malo.

jinak u nas frci nejvic playmobil, ten od 4 let :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.12 21:15

My máme i tohle, je to fakt super a dělají jich spousty i na jiných stránkách v dalších setech, mají např v hračkářství Dračik za dobrou cenu, myslim.
 http://www.estavebnice.cz/…ktor-kp-2555

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin