Reklama

Poraďte - mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 22:25
Poraďte - mám strach

Dobrý večer, hrozně mě hryze svědomí. V lednu 2017 jsem prodělala ZP, od té doby jsme se s přítelem snažili o miminko. Po více jak roce, kdy jsem v to nevěřila a myslela si, že jsem neplodna, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. 29.7. mi začala podledmi menstruace a 21.8. už jsem měla podezreni, že jsem těhotná a 24. 8. mi to potvrdil test. Teď k dotazu. V srpnu jsem měla šíleně stresy v praci a tak jsem si asi 4× - 5× vzala Xanax 0, 25mg, poslední 20.8. Myslela jsem, že už neotehotnim, tak mě ani nenapadlo, že by se to mohlo podařit ???? ovulace byla nejspíš v tozmezi 11.-13. 8. Doktor rikal, ze to ublizit nemohlo, ale mám šílený strach. Miminko si moc prejeme

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 04.10.18 22:30
@Anonymní píše:
Dobrý večer, hrozně mě hryze svědomí. V lednu 2017 jsem prodělala ZP, od té doby jsme se s přítelem snažili o miminko. Po více jak roce, kdy jsem v to nevěřila a myslela si, že jsem neplodna, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. 29.7. mi začala podledmi menstruace a 21.8. už jsem měla podezreni, že jsem těhotná a 24. 8. mi to potvrdil test. Teď k dotazu. V srpnu jsem měla šíleně stresy v praci a tak jsem si asi 4× - 5× vzala Xanax 0, 25mg, poslední 20.8. Myslela jsem, že už neotehotnim, tak mě ani nenapadlo, že by se to mohlo podařit ???? ovulace byla nejspíš v tozmezi 11.-13. 8. Doktor rikal, ze to ublizit nemohlo, ale mám šílený strach. Miminko si moc prejeme

Tak to opravdu uskodit nemohlo. Ve 4. tydnu neni jeste dite napojene na Tvuj obeh, takze se Xanax k diteti nemohl dostat. V te dobe cerpa ziviny jeste ze zloutkoveho vacku.

Navic zpocatku je to vsechno nebo nic, takze kdyby neco bylo spatne, tak by se miminko prestalo vyvijet.

Nemusis mit strach.

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 04.10.18 22:32

Myslím si že takhle v začátcích je to buď všechno nebo nic, tím samozřejmě nechci říct že se miminku nemohlo nic stát, ale pokud je tt pozitivní a i lékař řekl, že v tom problém nevidí, tak se nestresuj a užívej si to :) stres může sám o sobě nadělat pěknou paseku a teď už s tím stejně nic neuděláš, co se má stát to se stane… držím palce ať vše dobře dopadne :kytka:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 22:33

Přesně tak, je to ok. Užívej si těhotenství

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 22:34

Ja Uplne chapu Tvoje obavy ,alw jsou fakt zbytecne :-) Tak jak Ti rikal doktor :) Vsechno bude v poradku uvidis :) Ja jsem si takovym stresem taky prosla ,ale nebrala jsem teda zadny xanax ,ale odjeli jsme na par dni do Vegas a tam to jako teklo proudem ,michane drinky ,piva , marihuana tam je legalni ,takze i ta ..noo :lol: a o tyden pozdeji jsem zjistila ,ze jsem tehotna 8o ! Hned jsem to rekla svemu gyn a ten me taky uklidnil ,ze takhle brzo to absolutne nemuze mit vliv …Tak se neboj vse bude v poradku a gratuluji k tehotenstvi :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 22:38

Vážně? Opravdu není mimi napojené? Já už ž toho týden nespím a vycitam si to. 13.10. mi doktor řekl, že jsem 6+1tt…takže tehotenstvi ještě mladší, nez dle poslední menstruace. Srdíčko bilo ☺

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 22:41

Není, neboj vše je ok

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 04.10.18 22:42
@Anonymní píše:
Vážně? Opravdu není mimi napojené? Já už ž toho týden nespím a vycitam si to. 13.10. mi doktor řekl, že jsem 6+1tt…takže tehotenstvi ještě mladší, nez dle poslední menstruace. Srdíčko bilo ☺

Ano, opravdu neni v tomto tydnu vyzivovane placentou. Takze klid.

Ja se u obou synu v tomto tydnu opila a oba jsou zdravi.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.10.18 23:01

Proč se zbytečně trápíš,dřív ženská ani nevěděla,že je těhotná než to měla dostat podruhé,víš co všechno brala,jedla,pi­la,práci náročnou fyzicky i psychicky…Pusť to z hlavy.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16041 příspěvků 04.10.18 23:06
@Limi123 píše:
Tak to opravdu uskodit nemohlo. Ve 4. tydnu neni jeste dite napojene na Tvuj obeh, takze se Xanax k diteti nemohl dostat. V te dobe cerpa ziviny jeste ze zloutkoveho vacku.

Navic zpocatku je to vsechno nebo nic, takze kdyby neco bylo spatne, tak by se miminko prestalo vyvijet.

Nemusis mit strach.

Napsala jsi to za mě :palec: Zakladatelko, bud v klidu a užívej si těhotenství :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 06:41

Moc děkuju

Tirem
Stálice 58 příspěvků 06.10.18 14:20

A navíc - výčitkama pomůžeš jako čemu? Zpátky nic nevezmeš, nemá absolutně smysl se tím zabývat. Jediné, co má smysl, je soustředit se na to, co děláš teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 18:34

Ted si dávám sakra pozor na vše. A proč to resim? Protože mám prostě spatne svedomi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >