Reklama

Jak mám brát Utrogestan před prohlídkou u gynekologa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 15:54
Utrogestan pri prohlidce u gynekologa

Předem se omlouvám za anonym ale snad pochopíte je to dost intimní otázka.. teď dva týdny užívám utrogestan (2× denně) jde mi o to, že tabletky užívám vaginálně a trápí mě, že když půjdu k dr na kontrolu zda to nevadí. Protože když si tabletku zavádím mám celý prst od toho co „tam“ po těch prášcích zbylo.. myslíte že mám raději prášky jíst pár dní před kontrolou aby „tam dole“ nic nebylo?? Nebo je to normální a nevadí to?? :nevim:

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3233 příspěvků 04.10.18 16:03

Záleží na jakou jdeš kontrolu. Jestli jen na ultrazvuk, tak nevadí zavádět, ale kdyby měl brát nějaké stěry, tak to by vadilo a musel by se několik dní jen polykat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:07

@histep bude mi určitě dělat ultrazvuk (vaginální) a podle mě se " tam" bude i koukat jako při obyč kontrole) jsem těhotna ale jde mi spíš o to zda to není nějak nehygienické když se tam bude dívat.

Ivana 85
Závislačka 3023 příspěvků 04.10.18 16:07

Predpokladam ze ti jde o to aby to nevypadalo pred doktorem blbe.Bud v klidu,on prece vi ze je beres a nebude si o tobe myslet ze to je tim ze nejsi cista.

Moncaq
Kecalka 212 příspěvků 04.10.18 16:10

@histep ja ho zavadela a kvuli rizikovemu tehotenstvi mam velke mnozstvi kontrol a nikdy to nevadilo. Vysetril me, prohmatal, udelal ultrazvuk a hotovo. Byla jsem u nekolika doktoru a nikdy nikdo nic nerikal. Dokonce jsem zavadela utrogestan a dve hodiny po tom mi zavadeli pochvou embryo pri umelem oplodneni. Takze klodne zavadej ;)

Jasmina81
Kecalka 204 příspěvků 04.10.18 16:12

Také beru 2-0-2 nejprve po 1 tbl a začala jsem znovu špinit a po telefonu dr řekla navýšit , ráno zavést 2 tbl a přijet na kontrolu :palec: takže nevadí

Prtulak
Kecalka 201 příspěvků 04.10.18 16:22
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym ale snad pochopíte je to dost intimní otázka.. teď dva týdny užívám utrogestan (2× denně) jde mi o to, že tabletky užívám vaginálně a trápí mě, že když půjdu k dr na kontrolu zda to nevadí. Protože když si tabletku zavádím mám celý prst od toho co „tam“ po těch prášcích zbylo.. myslíte že mám raději prášky jíst pár dní před kontrolou aby „tam dole“ nic nebylo?? Nebo je to normální a nevadí to?? :nevim:

Tohle vůbec neřeš, před kontrolou se klasicky omyj - pouze zvenku! A hotovo! Až se v kabince nebo za plentou svleknes, tak se můžeš ještě otřít ubrouskem, ale to co je vevnitř tam nech. Doktor ví, že to léky dělají a rozhodně ho to nepřekvapí. Kdybys viděla, co všechno lékaři vidí… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:33

Holky děkuji, hned jsem klidnějši.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >