Jak mám brát Utrogestan před prohlídkou u gynekologa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 15:54
Utrogestan pri prohlidce u gynekologa

Předem se omlouvám za anonym ale snad pochopíte je to dost intimní otázka.. teď dva týdny užívám utrogestan (2× denně) jde mi o to, že tabletky užívám vaginálně a trápí mě, že když půjdu k dr na kontrolu zda to nevadí. Protože když si tabletku zavádím mám celý prst od toho co „tam“ po těch prášcích zbylo.. myslíte že mám raději prášky jíst pár dní před kontrolou aby „tam dole“ nic nebylo?? Nebo je to normální a nevadí to?? :nevim:

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reakce:
histep
Závislačka 3674 příspěvků 04.10.18 16:03

Záleží na jakou jdeš kontrolu. Jestli jen na ultrazvuk, tak nevadí zavádět, ale kdyby měl brát nějaké stěry, tak to by vadilo a musel by se několik dní jen polykat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:07

@histep bude mi určitě dělat ultrazvuk (vaginální) a podle mě se " tam" bude i koukat jako při obyč kontrole) jsem těhotna ale jde mi spíš o to zda to není nějak nehygienické když se tam bude dívat.

Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 04.10.18 16:07

Predpokladam ze ti jde o to aby to nevypadalo pred doktorem blbe.Bud v klidu,on prece vi ze je beres a nebude si o tobe myslet ze to je tim ze nejsi cista.

Uživatel je onlineMoncaq
Kecalka 229 příspěvků 04.10.18 16:10

@histep ja ho zavadela a kvuli rizikovemu tehotenstvi mam velke mnozstvi kontrol a nikdy to nevadilo. Vysetril me, prohmatal, udelal ultrazvuk a hotovo. Byla jsem u nekolika doktoru a nikdy nikdo nic nerikal. Dokonce jsem zavadela utrogestan a dve hodiny po tom mi zavadeli pochvou embryo pri umelem oplodneni. Takze klodne zavadej ;)

Jasmina81
Kecalka 403 příspěvků 04.10.18 16:12

Také beru 2-0-2 nejprve po 1 tbl a začala jsem znovu špinit a po telefonu dr řekla navýšit , ráno zavést 2 tbl a přijet na kontrolu :palec: takže nevadí

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 04.10.18 16:22
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym ale snad pochopíte je to dost intimní otázka.. teď dva týdny užívám utrogestan (2× denně) jde mi o to, že tabletky užívám vaginálně a trápí mě, že když půjdu k dr na kontrolu zda to nevadí. Protože když si tabletku zavádím mám celý prst od toho co „tam“ po těch prášcích zbylo.. myslíte že mám raději prášky jíst pár dní před kontrolou aby „tam dole“ nic nebylo?? Nebo je to normální a nevadí to?? :nevim:

Tohle vůbec neřeš, před kontrolou se klasicky omyj - pouze zvenku! A hotovo! Až se v kabince nebo za plentou svleknes, tak se můžeš ještě otřít ubrouskem, ale to co je vevnitř tam nech. Doktor ví, že to léky dělají a rozhodně ho to nepřekvapí. Kdybys viděla, co všechno lékaři vidí… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:33

Holky děkuji, hned jsem klidnějši.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >