PORADTE PROSÍM

Anonymni
13.7.09 21:29

PORADTE PROSÍM

OD NAROZENÍ KUPUJU HIPP PLUS 1(stojí okolo 80kč 300g)PÍŠOU ŽE JE OD NAROZENÍ.ALE TADY NA NETU JSEM SE DOČETLA ŽE JE OD 4-6 MĚSÍCE.
DNES JSEM SE DOZVĚDĚLA ŽE EXISTUJE I HIPP 1 HA.TAK CO TED???
MALÉMU JE 6 TÝDNŮ.KOJÍM A ZÁROVEN DÁVÁM UM.
DĚKUJI

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
13.7.09 22:55

Hipp plus 1 není od 4-6 měsíců, ale pro prvních 4-6 měsíců (tedy od narození do 4-6 měsíců). Hipp Ha 1 je také od narození pro alergiky nebo děti ohrožené alergií, může dávat i preventivně. Takže záleží na tobě, ale obě tato mléka jsou vhodná pro novorozence.
Tak tomu rozumím já.
Pěkný večer,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4140
13.7.09 23:57

Ať je to jakákoliv značka, tak značení 1 (ať už HA, nebo ne) znamená od narození zpravidla do 6 měsíce. Takže s klidnou duší podávej dál :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
15.7.09 22:22

ja davam male take hipp je to super mlicko!tak jak pisi holky jednicka je vzdy od narozeni…od ctvrteho mesice muzes podat dvojku.ja uz tu dvojku davam uz ted male(jsou ji dva a pul mesice) zasyti ji o neco vic a vice ji i chutna nevim proc.jednicka mas susenou syrovatku a dvojka je odstred.mleko.take jsem slysela ze dvojka uz ve druhem mesici neni tak spatna a vubec nic se nedeje kdyz to diteti podas nebo budes podavat…kupuju hipp2plus ale obcas sem tam i hipp2 bio.podle penez :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama