Porod a prvorozené dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 11:38
Porod a prvorozene dite

Holky, mozna to napisu blbe :lol:, ale co jste delali s prvorozenym ditetem (cca 2roky) kdyz jste rodili podruhe? Byl s nim manzel nebo bylo nekde na hlidani? :D Nejak si nedokazu predstavit ani jedno. Ze by bylo s manzelem si nedovedu predstavit, kvuli tomu, ze prvni porod byl dost komplikovany a nedokazu si predstavit tam na to ted byt „sama“. A kdyby jsme meli domluvene hlidani, zase bych se bala ze to pak nestihnem do porodnice :roll: (mame to cca 40km). Vubec nevim jak tohle vyresit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 6624 příspěvků 01.03.18 11:41

Pořiď si dulu, manžel tě zaveze do porodnice, kde budeš mít sraz s dulou, a pak odjede s prvním domů.

Saffiraa
Závislačka 3814 příspěvků 11 inzerátů 01.03.18 11:42

Ahoj! To byla má největší obava z druhého porodu, kdo bude hlídat starší dítko. Ale vše dopadlo dobře a hlídala babička, která to k nám má hodinu cesty. :mavam:

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 01.03.18 11:45

My měli prcka u babičky (u mé tchýně), když jsme jeli do porodnice s druhým. Tak nějak to bylo domluvené dopředu, že ho tam pak přivezeme… Porodnici máme cca 30 km, ale tchýně je 10 km od nás. Mamča ještě chodila do práce - proto tchýně.

Dzejn111
Kecalka 187 příspěvků 01.03.18 11:48

Resim to samé, doma. dvouleté dítě a každým dnem porod, mám domluveno pár sousedů, že by se malá nexhala u nich, než by dojela švagrová (cca hodina), protože první porod byl rychlý a druhým me atraai ještě rychlejším… Kdyby nikdo nebral tlf, jela by malá asi s námi a svagrova ji vyzvedla v porodnici (přes den) nebo by muž zustal doma, počkal by na avagrovou a já jela do porodnice zatím sama. taxíkem (v noci). Ale my to. máme 15km po dálnici, takže fakt kousek.

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 01.03.18 11:54

Dceru jsem dala hlídat mamce a jela s manželem do porodnice, bydlíme od sebe kousek. Když jel chlap domů, tak ji od mamky vyzvedl a byl s ni, než jsem se vrátila z porodnice. Pokud bych neměla hlídání, tak bych musela do porodnice sama, i když je na sále chlap oporou, tak dítě se samo nepohlida.

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 01.03.18 12:01

Byl s ním manžel ;) já ho k porodu stejne nechtěla. Takže mne jen přivezli do porodnice a zase jeli domu

elen-ka
Extra třída :D 12571 příspěvků 23 inzerátů 01.03.18 12:04

Po dobu porodu jsme měli domluvenou švagrovou, které jsme dcerku přivezli ve 23 hodin a pak jeli do porodnice. Po zbytek pobytu v nemocnici dcerku hlídal manžel - chtěl, měla jsem případně zajištěného dědu (mého tátu), který by s dcerkou byl přes den. To manžel odmítl, že prý to zvládne a pak se k nám nakvartýrovala tchýně.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 01.03.18 12:06

Já si pozvala na ten konkrétní týden kamarádku. Rodiče mám daleko.

Příspěvek upraven 01.03.18 v 12:07

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 01.03.18 12:06
@Tichošlápek píše:
Byl s ním manžel ;) já ho k porodu stejne nechtěla. Takže mne jen přivezli do porodnice a zase jeli domu

Také tak. Mít manžela u porodu, tak jsme schopní se pozabíjet. Já jeho určitě. :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 68486 příspěvků 01.03.18 12:08

Hlídala babička

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 01.03.18 12:10

Syn (v té době 2,5 roku) byl týden u babičky, vzala si dovolenou. Je na ni zvyklý a několikrát u ní už spal beze mě.

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 12:20

Kluk dostal sestřičku skoro k druhým narozeninám :) Hlídala moje mamka - v pět ráno jsme volali, ať si pro něj přijede, v půl osmé byla malá na světě a během dopoledne si ho tatínek zase vyzvedl :pankac:

vertunka
Závislačka 4720 příspěvků 01.03.18 12:23

Nam hlidala teta a manzel me jenom odvezl a vratil se k nim. Mame to do porodnice 70km. A druhy porod trval jen 2 hodky, to by se ani nestihl vratit :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 12:40

Já byla teda na plánovaném císaři, ale hlídala nám kamarádka při porodu a pak, když pro nás jel muž do porodnice, aby nás odvezl domu. Bydlí ve vedlejší vesnici, byla také těhotná, takže by byla k dispozici i při normálním porodu. Syn ji má rád a „zná“ ji od miminka :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >