Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@elanaa no ja mam MS slabounkou 2 dny a ocistky byly silne, ja vim, ze to vis ![]()
Ahoj já měla očistky jen v porodnici doma už to bylo docela dobrý.
Jizva taky asi třetí den v pohodě a kojení se naplno rozjelo doma asi 5 den po porodu.
Cvičit jsem lehce začala po 2 měsících.