Porodní sál na Vinohradech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 10.07.18 23:56
porodní sál na Vinohradech

Ahojky holky, komu z Vás, kdo rodil na Vinohradech, se stalo, že byl na porodním sále s další maminkou? Překvapila mě tam ty 2 lůžka vedle sebe. Byly jste od sebe nějak oddelené? Mohl tam s Vámi být tatínek? Předem díky za odpovědi.

Reakce:

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 06:38

@jizerka Ahoj, já když tam rodila první dceru, tak jsme přijela v noci (bohužel moc brzy), takže manžela poslali domu a mě na pokoj, kde jsem sama skučela až do rána, okolo 8h mě vzali na vyšetření a dál na sál. Tam rodila jedna maminka na tom sále, kde je i císař hned vedle. Já byla hned v té vedlejší místnosti u wc, kde mi udělali klistýr a kde jsem byla cca do pul 10h než paní vedle porodí, vše jsem slyšela a bylo to otřesný. Měla jsem bolesti, chodila tam dokolečka, opírala se o lednici a manžel čekal venku než se půjde na věc, dovnitř nemohl :zed: Celé jsem si to přožila sama, nikdo mi nic neporadil, nepomohl.
Pak okolo tečh půl 10 ho pustili na „finále“ a šli jsme na sál vedle, na ten kde je jedno „lůžko“…

I0li
Kecalka 432 příspěvků 11.07.18 06:55

Rodila jsem tam dvakrát. Poprvé na samostatném boxu, podruhé jsem byla sama na tom s dvěma lůžky. Myslím, že tam málokdy je až takový frmol, aby rodily vedle sebe najednou. A kdyžtak tam mají myslím zatahovací závěs.

Ahlra
Nováček 3 příspěvky 11.07.18 07:51

Ahoj rodila jsem před 2 lety. Na přípravném pokoji manžel bohužel nemohl být. Ale na porodním sále byl celou dobu. Cca od 6:00 do 12:00 kdy mě vezl na pokoj. Během porodu bylo na vedlejším porodním lůžku 5 císařů ale vůbec jsem to nepociťovala bylo kolem mého porodního lůžka zatažená záclona a všichni se nám věnovali. Malou mi na břicho nedal doktor hned byl komplikovaný porod. Ale ukázAl a manželovi bylo nabýdnuto že může být s miminkem celou dobu kdy bylo vyhříváno na dětském. Po 2 hod mi ji donesli na kojení a nechali 30 min.

tininas
Ukecaná baba ;) 1149 příspěvků 11.07.18 09:35

Ahoj.

Taky jsem na Vinohradech rodila 2×. 2015 a 2016.

Poprvé jsem tam byla jediná rodička, takže jsem byla na velkém porodním pokoji, kde jsou 2 lůžka. Ty se dají oddělit plentou.

Manžel byl se mnou celou dobu kromě zavádění klystýru. :)
Po porodu s námi strávil ještě dvě hodiny na porodním sále a pak i asi hodinu na pokoji. Sice jsem měla obyčejný trojlůžák, ale zrovna tam neležela žádná maminka, tak tam s námi pobyl. Odcházel kolem půl osmé večer a nikdo to neřešil.

Podruhé tam na velkém porodním sále zrovna nějaká maminka odrodila, takže mně přidělili samostatný porodní pokoj. Tam bylo skvělé intimčo - asi nějaké VIP. :)

Když jsme přijeli do porodnice, tak už ho instruovali co a jak. Takže s jeho přítomností u porodu 100 % počítali. Nicméně musel hlídat staršího syna, takže u porodu nakonec nebyl.

Přeju pohodový a rychlý porod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >