Reklama

Porodní sál na Vinohradech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizerka
Kecalka 190 příspěvků 10.07.18 23:56
porodní sál na Vinohradech

Ahojky holky, komu z Vás, kdo rodil na Vinohradech, se stalo, že byl na porodním sále s další maminkou? Překvapila mě tam ty 2 lůžka vedle sebe. Byly jste od sebe nějak oddelené? Mohl tam s Vámi být tatínek? Předem díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7114 příspěvků 2 inzeráty 11.07.18 06:38

@jizerka Ahoj, já když tam rodila první dceru, tak jsme přijela v noci (bohužel moc brzy), takže manžela poslali domu a mě na pokoj, kde jsem sama skučela až do rána, okolo 8h mě vzali na vyšetření a dál na sál. Tam rodila jedna maminka na tom sále, kde je i císař hned vedle. Já byla hned v té vedlejší místnosti u wc, kde mi udělali klistýr a kde jsem byla cca do pul 10h než paní vedle porodí, vše jsem slyšela a bylo to otřesný. Měla jsem bolesti, chodila tam dokolečka, opírala se o lednici a manžel čekal venku než se půjde na věc, dovnitř nemohl :zed: Celé jsem si to přožila sama, nikdo mi nic neporadil, nepomohl.
Pak okolo tečh půl 10 ho pustili na „finále“ a šli jsme na sál vedle, na ten kde je jedno „lůžko“…

I0li
Kecalka 421 příspěvků 2 inzeráty 11.07.18 06:55

Rodila jsem tam dvakrát. Poprvé na samostatném boxu, podruhé jsem byla sama na tom s dvěma lůžky. Myslím, že tam málokdy je až takový frmol, aby rodily vedle sebe najednou. A kdyžtak tam mají myslím zatahovací závěs.

Ahlra
Nováček 3 příspěvky 11.07.18 07:51

Ahoj rodila jsem před 2 lety. Na přípravném pokoji manžel bohužel nemohl být. Ale na porodním sále byl celou dobu. Cca od 6:00 do 12:00 kdy mě vezl na pokoj. Během porodu bylo na vedlejším porodním lůžku 5 císařů ale vůbec jsem to nepociťovala bylo kolem mého porodního lůžka zatažená záclona a všichni se nám věnovali. Malou mi na břicho nedal doktor hned byl komplikovaný porod. Ale ukázAl a manželovi bylo nabýdnuto že může být s miminkem celou dobu kdy bylo vyhříváno na dětském. Po 2 hod mi ji donesli na kojení a nechali 30 min.

tininas
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 11.07.18 09:35

Ahoj.

Taky jsem na Vinohradech rodila 2×. 2015 a 2016.

Poprvé jsem tam byla jediná rodička, takže jsem byla na velkém porodním pokoji, kde jsou 2 lůžka. Ty se dají oddělit plentou.

Manžel byl se mnou celou dobu kromě zavádění klystýru. :)
Po porodu s námi strávil ještě dvě hodiny na porodním sále a pak i asi hodinu na pokoji. Sice jsem měla obyčejný trojlůžák, ale zrovna tam neležela žádná maminka, tak tam s námi pobyl. Odcházel kolem půl osmé večer a nikdo to neřešil.

Podruhé tam na velkém porodním sále zrovna nějaká maminka odrodila, takže mně přidělili samostatný porodní pokoj. Tam bylo skvělé intimčo - asi nějaké VIP. :)

Když jsme přijeli do porodnice, tak už ho instruovali co a jak. Takže s jeho přítomností u porodu 100 % počítali. Nicméně musel hlídat staršího syna, takže u porodu nakonec nebyl.

Přeju pohodový a rychlý porod.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama