Porodnice Přerov

156
2.6.13 13:35

porodnice Přerov

Ahoj holky. rodily ste některá v posledni době v Přerově? a jak ste byly nebo nebyly spokojené? abych věděla co asi čekat. díky. a je tu nějaká mamina která se chystá do Přerova červen/červenec??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2823
2.6.13 13:46

Ahoj já tam rodila minulý rok, a nemůžu si stěžovat. Na sále při dobu kontrakcí jsme byli s přítelem sami, doktoři super. Sestřičky mi dost pomáhali s malým, vše vysvětlili. Byla jsem spokojena :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
1.1.15 17:53

Ahoj maminky, chci se Vás zeptat, jestli jste nedávno nebyly v porodnici Přerov. Dívala jsem se na netu, co vše je potřeba vzít s sebou, ale nejsou tam napsané např. plenky a oblečky pro dítě. Tak to tam nechci brát zbytečně. Díky za případnou odpověď. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
1.1.15 18:45

@anabel9 Plíny určitě vzít a oblečky vezme až manžel nebo kdo pro tebe pojede, to doveze. Jinak po porodu ti mimčo oblečou do jejich oblečení po dobu co tam budete :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
1.1.15 19:33

Já rodila před 4 lety, pleny byly normálně k dispozici v porodnici, oblečky také, ale já jsem stejně používala svoje…Jinak já jsem využila návštěvu porodnice asi 3 měsíce před plánovaným porodem, ukážou ti vše, kde budeš rodit, co je k dispozici a vysvětlí ti vše, co tě zajímá. Stačilo se jen objednat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3737
1.1.15 20:03

Rodila jsem v Přerově v srpnu, už podruhé. Plenky si vem vlastní, tak samo i vlhčené ubrousky, mast na zadeček. Oblečení tam mají. Pokud máš nějaké vyšší nároky na oblečky, tak si klidně můžeš vzít vlastní. Pokud máš ještě nějaké dotazy, tak se klidně ptej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
2.1.15 13:00

Super, děkuji moc všem za info :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
10.3.15 17:14

Ahojky chtěla jsem se zeptat jak to funguje v Přerovské porodnici? Chtěla bych tam rodit, protože to mám nejblíž a slyšela jsem, že to tam není špatné. Jak to tam chodí s registrací a kam tam jít, neznám to tam :nevim: A kdy se mám jít zaregistrovat, jako v kolikátém měsíci to stačí??? Předem díky za info :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.3.15 18:45

Cauky i ja jsem na tom stejně. Jinak prohlídky porodnice jsou kazde pondělí a patek od 12:00 a tam ti vše ukáži a řeknou hlavně se spis ptat. Chystam se to tam omrknout jeden ten den, nemusíš se objednavat staci jen prijit na tu dobu. Registrovat místo se nemusí dopředu teda aspon doktorka mi ro říkala. Kdy to cekas mohu-li se optat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
10.3.15 19:42

Ja az 10.zari,prave se ptam jak to chodi, vubec nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.3.15 21:39

Aha tak to mas jeste daleko. Me uz se to krati(květen), když bych si vzpomněla napsala bych sem nebo po prohlídce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.3.15 21:42

Tak to mas jeste daleko, me se to krati(květen), když bych si vzpomněla tak po prohlídce bych napsala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.3.15 21:42

Tak to mas jeste daleko, me se to krati(květen), když bych si vzpomněla tak po prohlídce bych napsala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
11.3.15 07:16

@Petrisanka Tak to uz mas za par :potlesk: a v kolikatem mesici ses tam byla zaregistrovat? Jeee to bys byla moc hodna kdybys mi pak pisla co a jak at mam nejakou predstavu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
11.3.15 07:17

@Petrisanka A co to bude holka nebo kluk? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat