Porodnice Vinohrady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25.4.14 17:32

Porodnice Vinohrady

Ahoj, bude nejaka maminka tedka rodit v cervnu ve Vinohradech? :D a taky jestli nikdo v posledni dobe tam rodil a podelil by se o zazitek. :) Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11439
25.4.14 18:44

Zážitky najdeš v místních recenzích na porodnice ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 18:46

Ahoj, vím, že zkušenosti s touto porodnici jsou v sekci „Porodnice“, ale zkusim se zeptat i tady :kytka:
Nerodila jste tam teď některá a byla či nebyla spokojená?

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11405
13.5.15 18:53

@Banny Kamarádka před pár týdny, spokojená celkem byla (on to teda byl plánovaný císař po minulé sekci po komplikovaném porodu), ale teda některé věci „mimo porod“ hodně slabé: v pokoji pořád něco rozbité (sprcha apod.), personál neklepe, pořád někdo courá pokojem atd. (Měla schválně nadstandard pro jednoho, rodila už třetí.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
13.5.15 20:04

@Banny já jsem tam sama nerodila, a le byla jsem tam za kamarádkou a zarazilo mě hned několik věcí.. po pordu téměř neviděla dítě xy hodin, bez důvodu, pak skojením jsem jí tam pomáhalal tak leda já, když jsme šla pro sestřičku, že jim nejde přiložení, došla sestra, nacpala díětti prso so pusy a zase šla.. pak spoluležící na pokoji spala, došla sestra, nacpaal dítěti příkrm a zase šla, matce nikdo nic neřekl… opravdu bomba přístup…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 20:09

@Slečna Ferka @Krrysa díky moc za infa. Já tam rodila v r. 2011 a vidím, ze se tam vůbec nic nezměnilo… To snad bude opravdu lepší Krč nebo Bulovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
13.5.15 20:14

@Banny samý lepší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 20:21

@Krrysa no právě… „Prašť jako uhoď“.. Podolí bude mít v den termínu zavřeno, Apolinar a Motol zavřeno :roll:
*teda ne zavřeno, ale maji plno :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
13.5.15 20:23

@Banny a co mimo prahu? hořovice? nejsou daleko, r odila jsme tam 4 krát a spokojenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 20:28

@Krrysa super, tak jsem rozhodnutá. Jdu do Hořovic, před chvilkou jsem četla recenze. A taky jsem nad ni uvažovala.
Tam není nutná registrace, jako tady v Praze, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
13.5.15 20:57

@Banny ne, enní, dokonce ani tam enmusíš jezdit ten poslední měsíc na poradnu, a le je to samozřejmě lepší…budeš znát doktory, prostředí tad.. stačí tam zavolat a objednat se na ten 36. týden na první poradnu… prostředí se tam nedí srovnávat s prahou ani omylem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 21:02

@Krrysa to jsi mě fakt uklidnila, díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
13.5.15 21:08

@Banny porodní pokojíčky- to znamená, že od příjezdu až po ty dvě hodďky po porodu seš na jednom pokoji, kde máš sprcháč, wc, vanu, žíněnky, balony atd,,chodí jedna PA, občas mudr, taky jedna…nosej vložky, košile, časj atd.. po porodu nenosí nikam mímo, vše je na tom pokoji… pak na šestinedělí. pokoje jsou malé, a le mají vlastní koupelnu a záchod, váhu, vše na miminko ( plenky, oblečky, kosmetika atd), pro mammči vložky, košile…postele el. polohovací, s internetem u každé postele, výběr ze dvou jídel, nosí na pokoj.. loni v srpnu mi teda přišlo, že s jídlem šli trochu dolů- asi šetřej. ale na pokji je lednička, takže není problém jídlo vlastní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
13.5.15 21:50

@Krrysa děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.5.15 20:20

@Jančulínek ahoj ja tam budu rodit koncem cervna a jsem prvorodicka 27.6. Mam datum a kdy ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat