Porovnání kočárků I-candy, Easywalker, Quinny

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6945
14.4.14 12:16

@vernerovic TAK zvol easywalker june

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
14.4.14 12:55

Holky moc děkuji za názory přesně tohle jsem potřebovala vědět. Za chvilku se chystám do obchodu a všechno to tam vyzkouším. Zatím máme čas..rodím až v září, ale když vidím jak se nemůžu rozhodnout tak je nejvišší čas :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
14.4.14 19:47

Tak po návštěvě obchodu jsem opět rozhodnutá pro easywalker. Opravdu nám prošlo hodně kočárů rukama, ale tenhle je nej. I paní prodavačka nám dala za pravdu, že pro nás je tento nejlepší když jsme jí řekli požadavky a podmínky používání :) jediný mínus je, že nejde ten sporťák otočit protisměru to jde jen model June, ale to je spíš kočár do města což nic pro nás. Tak hold nesmíme mít doma mamánka :D Ještě jednou holky děkuji za rady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala