Posedlost sexem

5
15.2.20 22:36

Posedlost sexem

Čau ženy :mavam: žiju s přítelem už šestým rokem, vždycky byl náruživý, a mě se to líbilo ( :lol: ) ovšem za poslední cca půl rok je to k nevydržení. On by nejradši sexoval každou volnou chvilku bez ohledu na místo a situaci :oops: kolikrát to chce i 5× denne :roll: ne vždycky mám náladu, jsem unavená, ale on to bere prostě jako součást dne/noci. Nevim jestli je to pripad pro psychologa, nebo by se ty choutky daly zmirnit nějakými prášky..? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12041
15.2.20 22:38

Uříznout, to pomáhá.

Jinak na psychologa, respektive na adiktologa to je, pokud to používá jako cestu, jak neřešit věci co by řešit měl - takže je to stejné, jako kdyby kvůli něčemu chlastal. A zároveň mu to ničí život - ten partnerský zjevně ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 22:44

Kamaradky ex takhle řešil svoje úzkosti. Ono mu to zvyšovalo hladinu serotoninu. Takové dostupné anxiolytikum. Prostě psychická závislost na sexu. 5× denne bych neprezila. Normální to není.

• Nahlásit
  • Citovat
1153
15.2.20 22:46

Hmmm…doporučuji lékaře :pankac:.
Hele, bez legrace. Jedna známá měla s partnerem stejnej problém. Nevadilo jí to dlouho. Nooo, dneska je strašně nešťastná. Nedá se s takovym chlapem žít. Funguješ časem jen už jak nafukovací panna, jen tu by musel občas asi dofouknout :nevim:
Jinak, nemá s nim děti, protože, jak říká, on, když chce, jde vše ostatní stranou! Ani dítě by na tom nic nezměnilo. Muselo by prostě na těch,,pár minut", co pán vrže, zmiznout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 22:50

Viz první příspěvek…né uříznou ale nedat se. Chtíč i opadá když není akce=reakce. Sama jsem sex neměla 1rok :nevim: (samozivitelka ) bylo období že jo ale teď ani pomalu nevím co to je. Případně vyhledat odbornou pomoct…ale pochybuji.

• Nahlásit
  • Citovat
3576
15.2.20 22:58

Já nevim, je tak nutný uspokojit chlapa kdykoli se mu zamane? Nefunguje: díky, nemám teď náladu? Spíš než jeho sexuální úchylku bych řešila tvoji neschopnost říct jasně a srozumitelně, že se ti něco nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:04
@Čičorečka píše:
Já nevim, je tak nutný uspokojit chlapa kdykoli se mu zamane? Nefunguje: díky, nemám teď náladu? Spíš než jeho sexuální úchylku bych řešila tvoji neschopnost říct jasně a srozumitelně, že se ti něco nelíbí.

Dávej pozor. Určité vztahy jsou právě na tom postavené. Pokud ta partnerka nechce sex, partner o ní ztrácí zájem a hledá si novou, protože je přesvědčen, že bez,,toho" nemůže žít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3742
15.2.20 23:09

@berďana tak to asi není úplně v pořádku vztah… Který byl stál za to udržovat. Přijde mi uhozené vzdát se děti že se bojím říct chlapovi ne… Že by odešel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
15.2.20 23:13
@berďana píše:
Dávej pozor. Určité vztahy jsou právě na tom postavené. Pokud ta partnerka nechce sex, partner o ní ztrácí zájem a hledá si novou, protože je přesvědčen, že bez,,toho" nemůže žít :nevim:

Jestliže můj partner hledá jinou ženu, protože nemá sex pětkrát, ale jen jednou denně, tak ať táhne do pekla ;) moje potřeby (třeba být sama a ne s nohama za hlavou) jsou stejně důležité, jako jeho. Nevidím důvod si chlapa držet vagínou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28254
15.2.20 23:15

@berďana no tak si najde novou no, nejakou co tohle vydrzi, v tomhle bych taky zit nechtela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:16

@Čičorečka
No tak to já chápu, ale nemění to nic na tom, že takové vztahy existují a sice jsou častější, než si myslíš. Viz. můj bývalej soused třeba… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:18
@Leviatan píše:
@berďana tak to asi není úplně v pořádku vztah… Který byl stál za to udržovat. Přijde mi uhozené vzdát se děti že se bojím říct chlapovi ne… Že by odešel…

No, víš, každý vztah stojí na určitých prioritách. Někde to byl od samèho začátku prostě sex :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3742
15.2.20 23:25

RE: :)

@berďana to není o vztahu ale o životních prioritách..,.. ale když se sejdou dva lidi a je pro ně na prvním místě v životě před dětmi a podobně sex, tak ok. Ale když je ženská nešťastná, a nemá děti jenom kvůli tomu, tak je to prostě chorobný. Možná závisla povaha, trpitelský syndrom… Každá normální žena která má svoje priority jasné. Tak když se to tak zásadně liší, toho druhého tak toho chlapa prostě kopne do zadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
15.2.20 23:31

@Leviatan
Já si myslím, že my dvě to stejně nevyřešíme :nevim:. Ja zastávám názor, že každý žije tak, jak si to v životě zařídí ;).
Já bych se také nikdy neponížila tak, že by se ze mě vlastně stala,,sexuální pracovnice" :roll:.
No, on je vlastně,,taková malá včelička" :dance:

Každý musí znát svou vlastní hodnotu, mít vlastní sny a představy a každý máme mozek, tudíž, pokud takhle ženská skončí, byla to její volba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
15.2.20 23:35

@Andynkas sex 5× denně? Tak to by byla moje smrt :lol: možná ještě v noci, protože když spím tak spím, ale přes den :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama