Poslední kapka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 26.02.17 20:50
Poslední kapka

Ahoj, jdu tak nějak po zjišťovat, každý má hranici někde jinde, zajímá mě, kdo měl poslední kapku k rozvodu/rozchodu?

Co vše jsou ty chlapský zmetkové schopni udělat..  :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tatana2
Povídálka 44 příspěvků 26.02.17 20:59

Za mě určitě arogance a nezájem - pro mě je to snad horší než lhaní..

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 1 inzerát 26.02.17 21:01

Za me nevěra, ať by se chlap snažil sebevíc…

warita
Echt Kelišová 8226 příspěvků 26.02.17 21:17
@Terezxx píše:
Za me nevěra, ať by se chlap snažil sebevíc…

Tak o te posledni kapce to neni, ze? Je to suma vsech tech veci, co se staly predtim. Posledni kapka muze byt uplna banalita.

Lester Burnham
Povídálka 47 příspěvků 26.02.17 21:18
@Zirafka11 píše:
Ahoj, jdu tak nějak po zjišťovat, každý má hranici někde jinde, zajímá mě, kdo měl poslední kapku k rozvodu/roz­chodu?Co vše jsou ty chlapský zmetkové schopni udělat.. :think:

I ženský :mrgreen: :( :?

Lester Burnham
Povídálka 47 příspěvků 26.02.17 21:20
@warita píše:
Tak o te posledni kapce to neni, ze? Je to suma vsech tech veci, co se staly predtim. Posledni kapka muze byt uplna banalita.

Tak tak…

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 26.02.17 22:28

Za mě rozhodně nekomunikace. Nebyla bych schopná vydržet nezájem ze strany chlapa. To by mě dohnalo k šílenství :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 1 inzerát 26.02.17 22:29
@warita píše:

Tak to uz by to potom mohlo byt fakt cokoliv, treba, ze si chlap neodnese po sobe hrnek.

Ja myslim, ze bych dokázala odpustit ledacos, kdyby byla snaha o zmenu, jen ne uhozeni me, nedejbože děti, ale to uz je hodne přehnané. Nevěru nikdy. Ale jsme spolu pár let, tak později budu třeba mluvit jinak a vytoci me i to, co me teď nechává chladnou :lol:

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 22:38

Bývalýmu jsem řekla že „není schopen vyzvednout ani fotky z fotolabu“ načež mě chytnul pod krkem, řval na mě že mě zabije a rozkopal mi na chalupě dřevěné zábradlí 8o…a pohádky bylo po 5 letech konec :mrgreen: cholerika nepotřebuji…občas se ted potkáváme a nezměnil se…jsem ráda že se tak projevil dřív než jsem si s ním pořídila děti!

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 22:39

Bývalýmu jsem řekla že „není schopen vyzvednout ani fotky z fotolabu“ načež mě chytnul pod krkem, řval na mě že mě zabije a rozkopal mi na chalupě dřevěné zábradlí 8o…a pohádky bylo po 5 letech konec :mrgreen: cholerika nepotřebuji…občas se ted potkáváme a nezměnil se…jsem ráda že se tak projevil dřív než jsem si s ním pořídila děti!

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 26.02.17 22:39

warita
Echt Kelišová 8226 příspěvků 26.02.17 22:55
@Terezxx píše:
Tak to uz by to potom mohlo byt fakt cokoliv, treba, ze si chlap neodnese po sobe hrnek.Ja myslim, ze bych dokázala odpustit ledacos, kdyby byla snaha o zmenu, jen ne uhozeni me, nedejbože děti, ale to uz je hodne přehnané. Nevěru nikdy. Ale jsme spolu pár let, tak později budu třeba mluvit jinak a vytoci me i to, co me teď nechává chladnou :lol:

Ze zivota:

stojim takto na zastavce primestske linky a cekam na autobus. Prede mnou stal manzelsky par s asi desetiletym chlapeckem. Bylo leto, pani mela kratke rukavy a na pazi modriny ve tvaru otisku ruky. Zamrazilo mne, takove modriny znam az moc dobre z detstvi, to kdyz te nekdo zdrapne za pazi a smyka s tebou tak, ze vymetas celou mistnost. Pak jsem si ale rekla, ze mozna se mylim, mozna pani chodi na judo nebo tak. Ale muj prvni dojem byl spravny, dle vseho ji manzel tyra. Bylo mi ji strasne lito, cele dny jsem nad tim premyslela. A pak mne naraz napadlo, ze nas tata taky mlatil jako zito, ale nepamatuju si, ze by kdy vztahl ruku na matku.

Nedalo mi to a jednou vecer jsem s mamou na to tema hodila rec a na rovinu jsem se ji zeptala, jestli ji tata kdy zmlatil. Matka byla moji otazkou sokovana a rekla: No to teda na mne nikdy nesahl. S tatou to nebylo vzdy jednoduche, ale kdyby me uhodil byt jednou jedinkrat, tak to by byl KONEC, to bych mu nikdy netolerovala.

Musim rict, ze jsem byla ponekud v soku a to jsem mame taky rekla… ze jako to ma nejak spatne srovnane. Nechapala co tim myslim. Tak ji rikam, ze vetsina zen to ma nastavene tak, ze dokud chlap mlati ji, tak dejme tomu, ale kdyz vztahne ruku na deti, tak konec. Matka mi na to suse odvetila, ze at neprehanim, prej tak hrozne to nebylo.

No, ma pravdu. jak mi tehda tatka zlomil ruku, tak jsem si ani nebyla nejdriv jista, jestli to zlomene je. Tak nejak jsem si myslela, ze zlomeniny boli vic. Ono kdyz je clovek surove rezany kazdy den, tak si na tu bolest proste zvykne…

Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 26.02.17 23:17

@warita to je kruté :(
Naše matka nebyvala v noci doma, aby nezazivala scény s opilým otcem, který chodíval pozdě večer domu. Ze to dělal tudíž nám, ji nevadilo.
Taky jako nechápu…

warita
Echt Kelišová 8226 příspěvků 26.02.17 23:39
@Fitmamka píše:
@warita to je kruté :(
Naše matka nebyvala v noci doma, aby nezazivala scény s opilým otcem, který chodíval pozdě večer domu. Ze to dělal tudíž nám, ji nevadilo.
Taky jako nechápu…

taky zazivne… mohu se zeptat, zda to na tobe zanechalo stopy?

Fitmamka
Kecalka 230 příspěvků 26.02.17 23:47
U me právě poslední kapky kapou

S mužem jsem 10let. Máme 3leteho syna, byt na hypotéku. Nepije, nekouří, nefetuje a je ochoten se na mou výzvu malému věnovat. Momentálně nás živí. Rok a pul jezdí kamionem a je doma 1 až 3dny co cca 10dní.
Ale…
Nekomunikuje se mnou, dělá si vše sám, dle svých rozhodnutí. Svůj skromný volný čas věnuje hrám na telefonu a sledování TV. Za dobu, od mého těhotenství se mnou soulozil asi tak 6×? Takže spolu už cca 4roky nezijeme, stačí si sám. Když už byla 2× vzácně možnost hlídání, a já zorganizovala večeři v restice, nemluvil se mnou a cvakal si do telefonu.
Moje děťátko hlídala tchyně a my se minulý týden domluvili, ze me vezme poprvé sebou, kamionem do Francie.
Mluvil se mnou minimálně, cestou jsme poslouchali audio knihy. O pauzach jsem ohrala jídlo a pustil film na notebooku. Opět hovor nula. Třikrát jsme byli společně ve sprše, kde se mě ani nedotknul. Ani záda mi neumyl. Ano, před spaním a ráno jsem vždy dostala sourozeneckou pusu na rty.
Když jsme šplhali k marketu přes prudký svah, ani okem nemrkl, jestli nepotřebují třeba podat ruku, za to vedl čilý rozhovor s kolegou, kterého jsme potkali.
Cestou do ČR jsem na něj uhodila. On se rozvést nechce a ma me rad. Od tématu sexu utekl k jinému. Nic závažného, co by vedlo k této situaci, se mezi námi nestalo. Prostě se to postupně klížilo až k současnému stavu.
Já se o nic nepokousim, neb mu zazlivam, ze v těhotenství si vzal za mými zády sto tisíc půjčku a dal ty prachy kolegovi z práce. Ze po te, co jsme zrealizovali novou kuchyň, tak se rozhodl ji rozbourat včetně steny za ni. A pak mlčel o tom, že nema prachy, aby to dokončil a já tak bydlela několik měsíců u matky. Měsíc před porodem jsem se spojila s jeho kamosem a dala ze svého, aby nám to pomohl dat do cajku a ještě týden před termínem jsem brousila zídky. Během tehu se o me nestaral, ani na rukách me nenosil. Po porodu si nevzal žádné volno a za syna jsem od něj nic nedostala. :,( Jen štuk na zdi, od zmíněneho kamaráda, kterému to dodnes platime. S nim se taky dohodl, jak by naše bydlení mělo vypadat a bez mého vědomí spolu s nim, přestěhovali a vystěhovali nábytek.
Nikdy, za cely nás vztah, jsem od něj nedostala kytku, i pres to, ze jsem mu několikrat řekla, jak to vnímám já. To že neslaví Valentýn, 1.maj ani výročí, je asi jasné.
A takových věci bych našla… Fuj to jsem si ulevila… Obavám se, že jsem pro něj jen inventář v bytě.. Prý to není pravda, řekl. A taky řekl, ze obdivuje, co jsem už vydržela a že neví, jak ke mne najít cestu.

Napište mi, ženy, co chci číst, totiž, ze už s nim nemám ztrácet čas. :nevim:

Příspěvek upraven 26.02.17 v 23:57

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >