Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Sorry, ale 8 piv na dětským karnevalu a pak ještě víno, to je u mě alkáč ![]()
Muj chlap teda nepije, ale kdyz ma blbou naladu tak ho nechavam na pokoji, kdyz se chce hadat tak ma smulu, obcas se snazi mi neco rikat, ale to de jednim uchem dovnitr a druhym ven
zbytecne bych neprovokovala a nechala ho vychladnout…
@Anonymní píše: Ženy, jdu sem s dotazem, jak se chováte jak reagujete, když má váš partner rýpavou náladu. My se vrátili z dětského karnevalu, deti si to užili, já řídila tak jsem popíjela sodovku…Drahý tam s tatínkama v doprovodu se svými ženami pili pivo, muj jich vypil 8. Kdybych mu tam řekla, že už stačilo at si dá pohov strhne se mírná rozepře, tak jsem se bajočko jako že bavila, ale…stálo to za starou belu…Když jsme dojeli domu začal startovat, ani se nedivím po těch pivech…ještě jsem mu musela zastavit ve vinotéce na víno…No katastrofa hadra, zatím se drží sedí na gauči zívá, a když se na něco zeptám dělá že neslyší, a až třeba na počtvrté reaguje. takže dnes už raději nemluvím…celkem mě to mrzí, jak se chováte k partnerum vy, když se tak chovají, nebo mám doma exota
![]()
prosím anonym je to kvůli rodině co sem brouzdá. díky. Ještě chci dodat, že mám pocit, že se chce pohádat…jako stve mě
Od manžela takové chování neznám, je abstinent, ale máme v rodině i takový případ. Nejlepší je ignorace, protože s opilým chlapem ani nemá cenu nějaká diskuze. Promluvila bych s ním až druhý den, sice v klidu, ale důrazně bych ho upozornila, že takové výlevy a excesy mu v budoucnu tolerovat nebudu. Pokud neumí pít, ať to nedělá, a dá si příště sodovku, nebo si dej ty něco na dobrou náladu, a jeho nech řídit.
Příspěvek upraven 25.02.17 v 20:08
@Anonymní píše: Ženy, jdu sem s dotazem, jak se chováte jak reagujete, když má váš partner rýpavou náladu. My se vrátili z dětského karnevalu, deti si to užili, já řídila tak jsem popíjela sodovku…Drahý tam s tatínkama v doprovodu se svými ženami pili pivo, muj jich vypil 8. Kdybych mu tam řekla, že už stačilo at si dá pohov strhne se mírná rozepře, tak jsem se bajočko jako že bavila, ale…stálo to za starou belu…Když jsme dojeli domu začal startovat, ani se nedivím po těch pivech…ještě jsem mu musela zastavit ve vinotéce na víno…No katastrofa hadra, zatím se drží sedí na gauči zívá, a když se na něco zeptám dělá že neslyší, a až třeba na počtvrté reaguje. takže dnes už raději nemluvím…celkem mě to mrzí, jak se chováte k partnerum vy, když se tak chovají, nebo mám doma exota
![]()
prosím anonym je to kvůli rodině co sem brouzdá. díky. Ještě chci dodat, že mám pocit, že se chce pohádat…jako stve mě
V tuto chvíli je lepší jít ožralovi z očí. Nečekáš snad, že tě bude takhle nalitý oblažovat nějakými filosofickými úvahami, že ne? Nemluv na něj a jdi spát. Uděláš nejlíp. Máš doma alkoholika, tak snad už nějakou tu praxi máš. ![]()
Můj muž nepije, a když, dá si třeba dvě piva při letní grilovačce. Rýpavou náladu nemá, takovou tu ošklivou. Občas si rýpne jen na oko (tak dvakrát do roka) a já ho stejně rozesměju ![]()
Nech to být zakladatelko, to dělá chlast, fuj ![]()
Neznám. Jsme spolu 13 let a toto jsem nezažila, ale máma má takového přítele a pokud můžu poradit..
Sebrat se a jít si lehnout a chlapa nechat čučet do blba..
protože vždycky co vím od mámy, se pak pohádají..
ALe on teda 8 piv nedává, on má náladu třeba u 4 piv.. 8 je síla teda ![]()
@Anonymní píše: Ženy, jdu sem s dotazem, jak se chováte jak reagujete, když má váš partner rýpavou náladu. My se vrátili z dětského karnevalu, deti si to užili, já řídila tak jsem popíjela sodovku…Drahý tam s tatínkama v doprovodu se svými ženami pili pivo, muj jich vypil 8. Kdybych mu tam řekla, že už stačilo at si dá pohov strhne se mírná rozepře, tak jsem se bajočko jako že bavila, ale…stálo to za starou belu…Když jsme dojeli domu začal startovat, ani se nedivím po těch pivech…ještě jsem mu musela zastavit ve vinotéce na víno…No katastrofa hadra, zatím se drží sedí na gauči zívá, a když se na něco zeptám dělá že neslyší, a až třeba na počtvrté reaguje. takže dnes už raději nemluvím…celkem mě to mrzí, jak se chováte k partnerum vy, když se tak chovají, nebo mám doma exota
![]()
prosím anonym je to kvůli rodině co sem brouzdá. díky. Ještě chci dodat, že mám pocit, že se chce pohádat…jako stve mě
rozhodně bych nenavazovala žádný kontakt - nejlíp nemluvit na něj a pokusit se ho někam odklidit - jestli pije a má pak rýpavou tak asi zbytečně nedráždit a promluvit si s ním za střízliva - on moc nezná míru co? Jde na dětský karneval a vypije 8 piv - to se mi zdá dost a ještě se stavujete na víno… no nevím.. jak často pije?
Kdyby můj chlap vypil 8 piv, je po něm
Ale v takových situací je asi lepší nechat ho být. Ožralý mozek stejně nic inteligentního nevyplodí, akorát se strhne hádka. Já bych mu druhý den v klidu řekla, že to teda včera docela přestřelil. Záleží, zda je to ojedinělá situace, nebo běžný stav. Pokud to druhé, tak to je na delší debatu ![]()
@Anonymní píše: Ženy, jdu sem s dotazem, jak se chováte jak reagujete, když má váš partner rýpavou náladu. My se vrátili z dětského karnevalu, deti si to užili, já řídila tak jsem popíjela sodovku…Drahý tam s tatínkama v doprovodu se svými ženami pili pivo, muj jich vypil 8. Kdybych mu tam řekla, že už stačilo at si dá pohov strhne se mírná rozepře, tak jsem se bajočko jako že bavila, ale…stálo to za starou belu…Když jsme dojeli domu začal startovat, ani se nedivím po těch pivech…ještě jsem mu musela zastavit ve vinotéce na víno…No katastrofa hadra, zatím se drží sedí na gauči zívá, a když se na něco zeptám dělá že neslyší, a až třeba na počtvrté reaguje. takže dnes už raději nemluvím…celkem mě to mrzí, jak se chováte k partnerum vy, když se tak chovají, nebo mám doma exota
![]()
prosím anonym je to kvůli rodině co sem brouzdá. díky. Ještě chci dodat, že mám pocit, že se chce pohádat…jako stve mě
normální člověk i při opici se takto nikdy nechová, jelikož jeho slabostí jsou zcela jiné věci. Je to slabomyslný člověk, který při chlastu upřednostňje sám sebe… a nejduležitější a nejsmutnější na tom je, že se to nikdy nezmění, mluvím teď z vlastní zkušenosti..je mi to celkem líto, že máš doma takov´ýho člověka s takovou povahou…v chlastu je upřímnost a to je celkem pravda´…Já si nemyslím, že záleží na našem chování k opilci, ale na jeho srdci, jak to má v sobě všechno nastavený ![]()
Když má rýpavou náladu, tak ho odešlu s kamarády na pivo, když je ukecaný po pivu (to je vždycky, pak se mu pusa nezastaví a mele pořád dokola to samý) tak si jdu číst a ignoruju ho. Naštěstí můj muž je po napití spíš rozverný než protivný.
@jdukolem každy den jde po práci na dve tri piva to nevím kolik ale pak ještě doma víno…já třeba zas miluji kafe a to mi vyčítá. nevímzda-li je alkoholik, mam smísené pocity, na druhy den funguje, řídí auto a je ok.ale jestli jednou týdne nepije tak toje moc.
@Anonymní píše:
@jdukolem každy den jde po práci na dve tri piva to nevím kolik ale pak ještě doma víno…já třeba zas miluji kafe a to mi vyčítá. nevímzda-li je alkoholik, mam smísené pocity, na druhy den funguje, řídí auto a je ok.ale jestli jednou týdne nepije tak toje moc.
Promiň, ale vypadá to, že má vážný problém s alkoholem. Jestli nevydrží bez pití ani týden, měl by se urychleně léčit.
Když je rejpavý, tak se ohradím, že jestli má nějaký problém, tak si ho má vylévat na někom jiném.
Ale ožralce bych nechala být a vyřešila bych si to s ním až se z toho vyspí.
Ženy, jdu sem s dotazem, jak se chováte jak reagujete, když má váš partner rýpavou náladu. My se vrátili z dětského karnevalu, deti si to užili, já řídila tak jsem popíjela sodovku…Drahý tam s tatínkama v doprovodu se svými ženami pili pivo, muj jich vypil 8
. Kdybych mu tam řekla, že už stačilo at si dá pohov strhne se mírná rozepře, tak jsem se bajočko jako že bavila, ale…stálo to za starou belu…Když jsme dojeli domu začal startovat, ani se nedivím po těch pivech…ještě jsem mu musela zastavit ve vinotéce na víno…No katastrofa hadra, zatím se drží sedí na gauči zívá, a když se na něco zeptám dělá že neslyší, a až třeba na počtvrté reaguje. takže dnes už raději nemluvím…celkem mě to mrzí, jak se chováte k partnerum vy, když se tak chovají, nebo mám doma exota
prosím anonym je to kvůli rodině co sem brouzdá. díky. Ještě chci dodat, že mám pocit, že se chce pohádat…jako stve mě