Poslední rodičovský příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Messi1234
Povídálka 13 příspěvků 08.10.18 10:15
Posledni rodicovsky prispevek

Ahoj, prosim o radu :D rodicak mi skoncil ted 1.10 a chci se zeptat zda ho dostanu jeste v listopadu jakoze zpetne? Uz pracuju ale kazda koruna dobra ted pred Vanoci :D dekuji za odpovedi

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63575 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:18

@Messi1234 Tak ti musel přijít dopis, kde ti to píšou, ne? A jinak k 1.10. ti skončit nemohl, rodičák vždy končí ke konci měsíce, takže pokud ti skončil ke 30.9., tak už v listopadu nic nedostaneš a v opačném případě ti zatím nemohl skončit.

Příspěvek upraven 08.10.18 v 10:20

Kriss Tina
Kelišová 5922 příspěvků 08.10.18 10:20

A co stalo v dopise? Mě končil v září ale už v srpnu mi přišel dopis kde upozorňovali, že v září přide poslední.

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 08.10.18 10:25
@j.a.n.i1 píše:
@Messi1234 Tak ti musel přijít dopis, kde ti to píšou, ne? A jinak k 1.10. ti skončit nemohl, rodičák vždy končí ke konci měsíce, takže pokud ti skončil ke 30.9., tak už v listopadu nic nedostaneš a v opačném případě ti zatím nemohl skončit.Příspěvek upraven 08.10.18 v 10:20

Jani prosím tě, rodičakem myslíš rodičovský příspěvek? Když např. mé dítě je narozené 22. 5., tak jsem si myslela, že poslední příspěvek bych dostala v dubnu a k 23.5. mám povinnost nastoupit do zaměstnání. Myslím si to dobře?

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33254 příspěvků 08.10.18 10:28

@MartinaIrena pokud jsi na rodičovské dovolené, ta ti končí dnem 3. narozenin dítěte. Sociální dávku rodičovský příspěvek můžeš čerpat jakkoli dlouho do 4 let věku dítěte

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63575 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:32

@MartinaIrena Jojo, rodičovský příspěvek a jinak kdy dostaneš poslední, to je otázkou, záleží kolik sis zvolila a jak ti to vycházelo při přechodu z mateřské, poslední může přijít v dubnu, květnu nebo i červnu, nebo třeba kdykoliv jindy (třeba pokud si v průběhu měnil jeho výši). Ale jinak jo, 23.5. máš povinnost nastoupit zpět do práce.

migmina
Kecalka 135 příspěvků 08.10.18 10:36

Zavolej si tam,reknou ti vic

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 08.10.18 10:48

@matkabagristy @j.a.n.i1 děkuju holky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >