Reklama

Poslední rodičovský příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Messi1234
Povídálka 12 příspěvků 08.10.18 10:15
Posledni rodicovsky prispevek

Ahoj, prosim o radu :D rodicak mi skoncil ted 1.10 a chci se zeptat zda ho dostanu jeste v listopadu jakoze zpetne? Uz pracuju ale kazda koruna dobra ted pred Vanoci :D dekuji za odpovedi

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:18

@Messi1234 Tak ti musel přijít dopis, kde ti to píšou, ne? A jinak k 1.10. ti skončit nemohl, rodičák vždy končí ke konci měsíce, takže pokud ti skončil ke 30.9., tak už v listopadu nic nedostaneš a v opačném případě ti zatím nemohl skončit.

Příspěvek upraven 08.10.18 v 10:20

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 08.10.18 10:20

A co stalo v dopise? Mě končil v září ale už v srpnu mi přišel dopis kde upozorňovali, že v září přide poslední.

MartinaIrena
Extra třída :D 10081 příspěvků 08.10.18 10:25
@j.a.n.i1 píše:
@Messi1234 Tak ti musel přijít dopis, kde ti to píšou, ne? A jinak k 1.10. ti skončit nemohl, rodičák vždy končí ke konci měsíce, takže pokud ti skončil ke 30.9., tak už v listopadu nic nedostaneš a v opačném případě ti zatím nemohl skončit.Příspěvek upraven 08.10.18 v 10:20

Jani prosím tě, rodičakem myslíš rodičovský příspěvek? Když např. mé dítě je narozené 22. 5., tak jsem si myslela, že poslední příspěvek bych dostala v dubnu a k 23.5. mám povinnost nastoupit do zaměstnání. Myslím si to dobře?

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 08.10.18 10:28

@MartinaIrena pokud jsi na rodičovské dovolené, ta ti končí dnem 3. narozenin dítěte. Sociální dávku rodičovský příspěvek můžeš čerpat jakkoli dlouho do 4 let věku dítěte

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62922 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 10:32

@MartinaIrena Jojo, rodičovský příspěvek a jinak kdy dostaneš poslední, to je otázkou, záleží kolik sis zvolila a jak ti to vycházelo při přechodu z mateřské, poslední může přijít v dubnu, květnu nebo i červnu, nebo třeba kdykoliv jindy (třeba pokud si v průběhu měnil jeho výši). Ale jinak jo, 23.5. máš povinnost nastoupit zpět do práce.

migmina
Stálice 72 příspěvků 08.10.18 10:36

Zavolej si tam,reknou ti vic

MartinaIrena
Extra třída :D 10081 příspěvků 08.10.18 10:48

@matkabagristy @j.a.n.i1 děkuju holky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >