Reklama

Dojde ještě rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:50
dojde rp?

Zdravím, minulý měsíc (21.9) jsem žádala o změnu vyplácení RP ze složenky na účet, zatím nedošel žádný dopis o změně, zajímá mne jak dlouho vám taková doba trvala? když jsem žádala o jinou změnu týkající se rodičáku do týdne bylo hotovo. Doufám že už zítra budou korunky na účtě a nebudu muset čeka do středy ( vyplácí mě Příbram ) díky za informace :)

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 16:36

Až příjdou tak příjdou :roll:

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 07.10.18 16:39

No, nic jiného, než čekat, ti nezbyde. A pochybuju, že dojdou zítra, vzhledem k tomu, že se transakce dělají až v pondělí. Takže je trřeba budeš mít v nezaúčtovaných. To bys musela mít stejnou banku jako má sociálka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 17:48

https://www.facebook.com/photo.php?…
takže se tímhle řídit nemám?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 07.10.18 17:56
@Anonymní píše:
Zdravím, minulý měsíc (21.9) jsem žádala o změnu vyplácení RP ze složenky na účet, zatím nedošel žádný dopis o změně, zajímá mne jak dlouho vám taková doba trvala? když jsem žádala o jinou změnu týkající se rodičáku do týdne bylo hotovo. Doufám že už zítra budou korunky na účtě a nebudu muset čeka do středy ( vyplácí mě Příbram ) díky za informace :)

Korunky?? :roll: Myslíš peníze ne??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:12

@Annabela11 zubní korunky to ebudou :), ano myslím rodičovský příspěvek

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 07.10.18 19:22

vyplácí se mezi 7. až 10., takže těžko zítra budeš mít na účtě, když 7.ho bylo dnes v neděli.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 07.10.18 20:02

@mamina2017 Ale klidně to může být zítra.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:28
@mamina2017 píše:
vyplácí se mezi 7. až 10., takže těžko zítra budeš mít na účtě, když 7.ho bylo dnes v neděli.

jiné maminy z mého města ho mívají pravidelně 6. nejpozději v poledne na účtě.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 07.10.18 21:01

tak proč se ptáš, když to víš? nepředpokládám, že je tady nějaká maminka, co dělá u vás na pracáku. Zkusit si zítra zavolat na pracák. Nikdo tady nemáme křištálovou kouli.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 07.10.18 21:03

U nás máme nejdříve na účtě 10.ho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 21:08
@mamina2017 píše:
tak proč se ptáš, když to víš? nepředpokládám, že je tady nějaká maminka, co dělá u vás na pracáku. Zkusit si zítra zavolat na pracák. Nikdo tady nemáme křištálovou kouli.

na tvoji reakci tu čekám celý den :) ptám se jak dlouho trvá vyřízení žádosti, když neznáš odpověd, přejdi prosím do jiné diskuze

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 08.10.18 19:23

koukám, že tady jsi dostala odpověď na tvoji otázku od jiných uživatelek :mrgreen: :mrgreen: a on jí tady někdo zná? něco jsem přehlídla?? buď čtu, že ti nezbyde než si počkat nebo ode mě, si tam zavolat. A která odpoveď je lepší?? Asi čekat :zed: předpokládám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >