Dojde ještě rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:50
dojde rp?

Zdravím, minulý měsíc (21.9) jsem žádala o změnu vyplácení RP ze složenky na účet, zatím nedošel žádný dopis o změně, zajímá mne jak dlouho vám taková doba trvala? když jsem žádala o jinou změnu týkající se rodičáku do týdne bylo hotovo. Doufám že už zítra budou korunky na účtě a nebudu muset čeka do středy ( vyplácí mě Příbram ) díky za informace :)

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 16:36

Až příjdou tak příjdou :roll:

P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 07.10.18 16:39

No, nic jiného, než čekat, ti nezbyde. A pochybuju, že dojdou zítra, vzhledem k tomu, že se transakce dělají až v pondělí. Takže je trřeba budeš mít v nezaúčtovaných. To bys musela mít stejnou banku jako má sociálka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 17:48

https://www.facebook.com/photo.php?…
takže se tímhle řídit nemám?

Annabela11
Závislačka 2564 příspěvků 07.10.18 17:56
@Anonymní píše:
Zdravím, minulý měsíc (21.9) jsem žádala o změnu vyplácení RP ze složenky na účet, zatím nedošel žádný dopis o změně, zajímá mne jak dlouho vám taková doba trvala? když jsem žádala o jinou změnu týkající se rodičáku do týdne bylo hotovo. Doufám že už zítra budou korunky na účtě a nebudu muset čeka do středy ( vyplácí mě Příbram ) díky za informace :)

Korunky?? :roll: Myslíš peníze ne??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 18:12

@Annabela11 zubní korunky to ebudou :), ano myslím rodičovský příspěvek

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 07.10.18 19:22

vyplácí se mezi 7. až 10., takže těžko zítra budeš mít na účtě, když 7.ho bylo dnes v neděli.

Annabela11
Závislačka 2564 příspěvků 07.10.18 20:02

@mamina2017 Ale klidně to může být zítra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 20:28
@mamina2017 píše:
vyplácí se mezi 7. až 10., takže těžko zítra budeš mít na účtě, když 7.ho bylo dnes v neděli.

jiné maminy z mého města ho mívají pravidelně 6. nejpozději v poledne na účtě.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 07.10.18 21:01

tak proč se ptáš, když to víš? nepředpokládám, že je tady nějaká maminka, co dělá u vás na pracáku. Zkusit si zítra zavolat na pracák. Nikdo tady nemáme křištálovou kouli.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 07.10.18 21:03

U nás máme nejdříve na účtě 10.ho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 21:08
@mamina2017 píše:
tak proč se ptáš, když to víš? nepředpokládám, že je tady nějaká maminka, co dělá u vás na pracáku. Zkusit si zítra zavolat na pracák. Nikdo tady nemáme křištálovou kouli.

na tvoji reakci tu čekám celý den :) ptám se jak dlouho trvá vyřízení žádosti, když neznáš odpověd, přejdi prosím do jiné diskuze

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 08.10.18 19:23

koukám, že tady jsi dostala odpověď na tvoji otázku od jiných uživatelek :mrgreen: :mrgreen: a on jí tady někdo zná? něco jsem přehlídla?? buď čtu, že ti nezbyde než si počkat nebo ode mě, si tam zavolat. A která odpoveď je lepší?? Asi čekat :zed: předpokládám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 11:07

Zdravim,
mam dotaz ohledne rodicaku. Mela jsem za to, ze v listopadu mi ma prijit posledni, ale neprislo nic, ac teda vzdycky chodilo pravidelne +,– 2 dny. Prvni prispevek jsem dostala v cervnu 2015 za kveten 2015 a volila jsem si ho do 3 let. Dceri budou 3 koncem listopadu. Od rijna uz jsem zamestnana na plny uvazek, ale to by na vyplatu nemelo mit vliv, nebo? Nemate s tim nektera zkusenost? Diky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >