Reklama

Poslední večeře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Liguére
Povídálka 46 příspěvků 28.12.17 00:22
Poslední večeře

Dobrý večer všem. Ráda bych se zeptala, kdy dáváte dětem poslední jídlo před spánkem? Jde mi totiž o to, že můj 2,5letý syn v noci „cestuje“po posteli. Jestli to není tím, že se hodně večer nají a pak mu bříško „pracuje“ a proto tak neklidně spí. Děkuji za reakce. Zuzka

Reklama

Reakce:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 28.12.17 00:30
@Liguére píše:
Dobrý večer všem. Ráda bych se zeptala, kdy dáváte dětem poslední jídlo před spánkem? Jde mi totiž o to, že můj 2,5letý syn v noci „cestuje“po posteli. Jestli to není tím, že se hodně večer nají a pak mu bříško „pracuje“ a proto tak neklidně spí. Děkuji za reakce. Zuzka

To je u kazdeho ditete jine. Pokud si myslis, ze je to jidlem, tak mu dej veceri jednou driv a uvidis sama jako to bude fungovat. Me treba jedno dite vstavalo na druhou veceri znovu v 9- 10 hodin vecer a kdyz jsem mu ji nedala, nespalo. Je to opravdu od ditete k diteti ruzne.

mapu
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 28.12.17 00:31

Ahoj, mam 2letaka a řešili jsme podobny problém…vzdy jsme se snažili ho na noc nastouchniut jídlem, aby vydržel a hrůza…pak jsem si všimla, ze když omezime svacu, nebo nestihnem vecu, ze spi mnohem klidněji…sam si svačiny zredukoval na minimum, vecu ma lehkou, bud polévka ci jen pul chleba a ještě tedy mléko pred spánkem…takze urcite vyzkoušej..

Liguére
Povídálka 46 příspěvků 28.12.17 00:35
@berďana píše:
To je u kazdeho ditete jine. Pokud si myslis, ze je to jidlem, tak mu dej veceri jednou driv a uvidis sama jako to bude fungovat. Me treba jedno dite vstavalo na druhou veceri znovu v 9- 10 hodin vecer a kdyz jsem mu ji nedala, nespalo. Je to opravdu od ditete k diteti ruzne.

Dík, vyzkouším. Asi 2× se stalo, že se vzbudil o půlnoci a myslel si, že je ráno a vstal, že „ham, ham“, tak jsem jej uložila zpět do postýlky a spadl dál až do rána.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 28.12.17 00:38

@Liguére
Das nam vedet, kdyz na to prijdes? Me by tedy zajimalo jestli to u tebe bude o veceri min nebo naopak vic :think:
:mavam:

Liguére
Povídálka 46 příspěvků 28.12.17 00:39
@berďana píše:
To je u kazdeho ditete jine. Pokud si myslis, ze je to jidlem, tak mu dej veceri jednou driv a uvidis sama jako to bude fungovat. Me treba jedno dite vstavalo na druhou veceri znovu v 9- 10 hodin vecer a kdyz jsem mu ji nedala, nespalo. Je to opravdu od ditete k diteti ruzne.
Dík, vyzkouším. Asi 2× se stalo, že se vzbudil o půlnoci a myslel si, že je ráno a vstal, že „ham, ham“, tak jsem jej uložila zpět do postýlky a spadl dál až do rána.
@mapu píše:
Ahoj, mam 2letaka a řešili jsme podobny problém…vzdy jsme se snažili ho na noc nastouchniut jídlem, aby vydržel a hrůza…pak jsem si všimla, ze když omezime svacu, nebo nestihnem vecu, ze spi mnohem klidněji…sam si svačiny zredukoval na minimum, vecu ma lehkou, bud polévka ci jen pul chleba a ještě tedy mléko pred spánkem…takze urcite vyzkoušej..

Jj, určo vyzkouším, dík. Jinak je velký jedlík. Tak snad to bude lepší. Z. :mavam:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 28.12.17 00:40

@Liguére
Preji at to rychle vyresite. Velci jedlici jsou super. Horsi je, kdyz musis do ditete vsechno nutit :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 28.12.17 05:44

Deti veceri zhruba 1-1,5h pred spanim. A myslim, ze se to tak i udava, jist zhruba 2h pred spanim naposledy.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 28.12.17 08:00

Já dávám večeři tak dvě hodinky před spaním a pak mlíčko když si řekne než jde spát.

mapu
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 28.12.17 09:01

Ja mam taky jedlika, teda spis zrouta…jinak u malyho i zalezi, jak ji pres dopoledne, pokud hodne, tak odpo ji trochu min.. @Liguére

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28767 příspěvků 28.12.17 16:03

Podle názvu diskuse jsem myslela, že to bude debata o díle Leonarda da Vinci :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >