Poslíčci....?

46
29.9.08 18:00

Poslíčci....?

Ahojte maminky,
jsme na zacatku 38.tydne a asi tyden mam nekolikrat za den docela velke bolesti v podbrisku, jakoby silne menstruacni bolesti, zda se mi, ze bolest je kazdy den silnejsi, nekdy prijdou bolesti 1× za den, nekdy nekolikrat, nejcasteji pote, co delsi dobu (tj. ted uz treba jen 15 min) stojim nebo chodim, nekdy i v klidu, treba v noci. Posledni dny jsou bolesti uz tak silne, ze nevydrzim stat nebo sedet. Mam uz 1 porod za sebou, tak srovnavam, pred porodem jsme tak silne bolesti urcite nemela, takove bolesti jsme mela az asi 3 hod pred porodem (byl teda dost rychly). mate nekdo podobnou zkusenost? jak dlouho vas tyto bolesti trapily. Porodily jste driv nebo v terminu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1837
29.9.08 18:44

Ahoj,
na téma poslíčků už tady toho bylo řečeno strašně moc a je těžké říct, jak to bude u tebe. Každopádně i kdyby to byly předzvěsti porodu, tak v 38. týdnu to není problém, takže se hlavně nestresuj! Já jsem měla poslíčky u obou holek asi měsíc před porodem a obě jsou přenášené, bolesti byly asi týden před porodem už hodně silné, docela srovnatelné s bolestmi při začátku 1.doby porodní.
Hodně zdaru při porodu a krásné zdravé miminko přeje Romana.

""http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png:http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png

""http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png:http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
30.9.08 07:24

Ahoj.
Já jsem měla poslíčky až u posledního těhu.Začlo to týden a půl před porodem.Bylo to tak silné a hodně pravidelné,že jsem pokaždé myslela,že už pojedeme.Nakonec to vždycky přestalo.Až na jedny. :wink:
Přeju co možná nepohodovější porod a zdravé miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
30.9.08 10:04

Ahoj,
tak já jsem měla u prvního dítka posly asi dva dny a to nebyly nějak šílené a porodila jsem třetí den. U druhého dítka jsem měla posly pět dní, pak jsem překecala manžela, aby do to píchnul. Píchnul a mě hned praskla voda. Obě děti jsem porodila o měsíc dřív.
Teď jsem na konci 35tt a bolesti mám tedy o proti těm minulým šílené. Ale vypadá to ještě tak na týden a půl, si tedy myslím. Nebo taky na zítra že?:-)¨
Každopádně ti přeji hodně štěstí a pohodový porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
30.9.08 10:24

Ahoj, máme to obě stejné. Nejvíc ve večerních hodinách je ta bolest silná. Kolikrát si řikám, že být někde ve městě asi bych si sedla na chodník :wink: Myslím, že to poslíčci jsou. Mě se k nim teda ještě přidává tvrdnutí břicha a někdy je to až tak moc, že mám problém dýchat. Ale už jsem na to tak zvyklá, že nad tím mávnu rukou a až to tady bude, tak přijedu do porodnice pozdě, protože to budu brát jako poslíčky. No tak nám přeji bezproblémový porod a at ty „pravé“ bolesti rozpoznáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
30.9.08 16:39
Martin_a píše:
Ahoj, máme to obě stejné. Nejvíc ve večerních hodinách je ta bolest silná. Kolikrát si řikám, že být někde ve městě asi bych si sedla na chodník :wink: Myslím, že to poslíčci jsou. Mě se k nim teda ještě přidává tvrdnutí břicha a někdy je to až tak moc, že mám problém dýchat. Ale už jsem na to tak zvyklá, že nad tím mávnu rukou a až to tady bude, tak přijedu do porodnice pozdě, protože to budu brát jako poslíčky. No tak nám přeji bezproblémový porod a at ty „pravé“ bolesti rozpoznáme.

takhle jsem to měla teď podruhé. Trvalo to 10 dní, z toho poslední dva dny prakticky non-stop (umíte si představit, že jste venku, co 5minut se kroutíte v křeči a někdo na hřišti vám na konci února řekne, jestli máte termín v květnu? S břichem, kdy mi ani doktoři nevěřili, že čekám jedno?:D ). Nakonec mě dr poslala na sál, píchli mi vodu a bylo hotovo (nevěřila jsem jim, když mi říkali, že jakmile mi prdne voda, mam si rovnou volat sanitku - no čekat doma, tak doma porodim - tak pozor na to, zajisti si, ať máš šňůrku na pupečník po ruce:D )

Poslíčci to být mohou, srovnávat s předchozím nejde (taky jsem se nachytala:D ), oproti prvnímu jsem měla tentokrát bolesti do břicha a cítila jsem komplet všechno.

Na poslíčky je dobrá horká vana.

Namape myslím ,že to bude i dýl:) Už i osobní zkušenost mluví proto, že ti největší poslíčkáři často nosí nejdýl:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.10 10:34
Gabinka píše:
Martin_a píše:

takhle jsem to měla teď podruhé. Trvalo to 10 dní, z toho poslední dva dny prakticky non-stop (umíte si představit, že jste venku, co 5minut se kroutíte v křeči a někdo na hřišti vám na konci února řekne, jestli máte termín v květnu? S břichem, kdy mi ani doktoři nevěřili, že čekám jedno?:D ). Nakonec mě dr poslala na sál, píchli mi vodu a bylo hotovo (nevěřila jsem jim, když mi říkali, že jakmile mi prdne voda, mam si rovnou volat sanitku - no čekat doma, tak doma porodim - tak pozor na to, zajisti si, ať máš šňůrku na pupečník po ruce:D )

Poslíčci to být mohou, srovnávat s předchozím nejde (taky jsem se nachytala:D ), oproti prvnímu jsem měla tentokrát bolesti do břicha a cítila jsem komplet všechno.

Na poslíčky je dobrá horká vana.

Namape myslím ,že to bude i dýl:) Už i osobní zkušenost mluví proto, že ti největší poslíčkáři často nosí nejdýl:D
..........

No tak Vám tedy děkuji :) já jsem také 3dny před termínem,a můžu jen říct každý večer,pravidelně od 20:00hodin zažívám takové bolesti,ale vím že mě přejdou,pomáhá vana,ale jsem jak na trní,nervozní,kdy už to prijde,.. :lol: ty bolesti už mám taky asi týden,dnes jdu k doktorovi a ten mě před týdnem řekl že jsem otevřená na 3 prsty..tak jsem velice zvědavá,–…jak poznám že to přijde,taky se sama sebe ptám,při takových bolestech :mrgreen: snad mě praskne voda :lol: a bylo by vymalováno,také moc přeji každé mamince,krátký,co nejméně bolestivý porod a zdravé miminko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marion1508
29.8.12 20:35

Ahoj tak myjsme na konci 38 tt a tez bolesti mame uz asi tyden jsme zvedavy kdy to prijde jinak u prvni dcerky jsem to tez nemela, kolikrat to je tak silne ze nemuzu ani sedet lezet prste nic jsem z toho na nervy. Tak koukam ze nejsme jediny mno damy doufam ze ty prave pozname a dojedeme vcas, a tez preji nam vsem co nejkratsi a mene bolestivy porod a hlavne zdrave deti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.9.14 11:57

Ahoj, ráda bych věděla co si myslíte a jak jste to měli vy…včera od 19 hod mě začalo mírně pobolívat břicho jak při menstruaci ale ne v intervalecha..prostě táhle..a přidali se k tomu záda…v noci taky menstruační bolesti ale slabé a záda a dnes od rána slabé menstruační bolesti a záda…nic se ale nestupňuje je to pořád stejné někdy to i přestane…muže to být začátek porodu? jsme 38 tt..měli jste taky některá jen malé menstr. bolesti třeba dva nebo tři dny před porodem? Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
2997
7.9.14 12:23

Mela jsem to casove stejne (ale teda uz 40tt). Uz mi pripadalo, ze to prijde :nevim: v poledne jsem se vymydlila ve sprse, dobalila veci a rozlozila se u filmu, po pate hodine mi praskla voda a pred pulnoci byl maly na svete.
Kazdy to ma jinak. Byt tebou, tak si dobalim potrebne veci kdyby nahodou, natahnu se na gauc a udelam si pohodu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama