Poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mishutka
Stálice 95 příspěvků 03.04.09 14:36
Poslíčci?

Ahojte maminky, tak dneska začínáme 39.týden a potřebovala bych trošku uklidnit a poradit. Celou noc mě bolela záda v kříži…no vlastně mě tak občas pobolívají už od soboty a to i teď…dneska celý den nonstop bolest v podbříšku jako při menzes (není to o žádných intervalech, aby se daly měřit :( )…no a tlak na konečník, že jsem už třikrát od rána byla na velkou…myslíte, že tohle jsou poslíčci nebo už blížící se porod? Děkuju moc za vaše rady…

Reakce:
Handah
Kelišová 7094 příspěvků 03.04.09 14:42

Můžou být jak poslíčci, tak i blížící se porod.
Zkus teplou vanu nebo sprchu, poslíčky by to mělo trochu rozehnat, případný porod popohnat…
Přeju, ať to jde rychle a v pohodě :wink:

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 03.04.09 15:44

Ahoj Mishutko,
ani mi nemluv. To co popisuješ jsem zažila je to asi 14 dnů zpátky a trvalo mi to 2 dny tahem :roll: , až na to, že jsem měla ty bolesti v podbřišku i v pravidelných intervalech a nevěděla jsem, jestli už rodím nebo ne. Také jsem se tu zkušených maminek ptala, zda je to normální. Tak jsem zkoušela tu sprchu. Po 2 dnech jako když utne a bylo po bolesti. Jinak průběžně poslíčkuju pořád, nejvíce po vyšetření Dr., když tam uvnitř zkouší prstem. Naposledy mi řekl, že je mimčo už připravené, tak už jen čekám…
Ale někde jsem tu četla, že někoho těsně před porodem bolela záda, takže to klidně může být i blížící se porod. Mě zase dnes jaksi bolí levá kyčle. Stačí když jen sedím a je to hrozná bolest. :evil:
Už abychom to měly zasebou. Na jednu stranu si to těhu snažím co nejvíce užívat, ale s těma bolestma to zase až tak moc dobře nejde.
Přeji rychlý a pohodový porod. :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 03.04.09 20:27

Souhlasím s Handah, ale než dáš tu vanu, tak si sbal věci do porodnice. Kdyby náhodou :wink:

Váš příspěvek
Reklama