Poslíčci bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mis3
Kecalka 193 příspěvků 09.05.19 10:20
Poslíčci bolest

Zdravím maminky… Jsem v 35tt a už tak 3 týdny mám každý den někdy tedy obden poslíčky a hodně bolestivě jako těsně před porodem jen ne pravidelně… Mám za sebou už jeden porod a doktor mě na to poslední kontrole řekl jen že je to normální čemu se divím… Vždy pomůže jen vana ale stále třeba i 3 za noc chodit do vany je děsné… Máte někdo to podobně nebo radu jak si poradit kromě vany nebo co a jak… A bojím se že pak to taky nebudu řešit že to jsou poslíčci… Předem děkuji

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
andrijka
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 10:32

Ahoj, ja mela poslicky takhle tesne pred porodem / den a pul/. Nepomohlo mi nic jineho nez vana a klidna hlava. Pak jsem vyrazila na 7km prochazku, kde uz jsem pomalu rozdychavala, az to preslo do kontrakci, ale trvalo to den a pul.

Behem poslicku jsme jeli na KO do porodnice, a tam to preslo - strach z doktoru? :P :mrgreen:..doma se to ale zase vratilo.

Doporucuju pustit nejakou hudbu, co mas rada, nestresovat se a odpocivat. Eventualne nejaka prochazka, pokud rada chodis. Treba uz chce mimi ven.

Pokud to nebude prechazet ani ve vane a intervaly se srovnaji, zkrati, pripravit tasku, zrelaxovat se a potom sup do porodnice.

Preji, aby vse probehlo hladce. :kytka:

Mis3
Kecalka 193 příspěvků 09.05.19 10:37

@andrijka děkuji já už to mám takhle dlouho právě a každý odpoledne jedu buď na kole se synem nebo jdeme na procházku syn má 3 roky takže jak přijdeme ze školky se nezastavím :)

andrijka
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 10:41

Mmmmmm, je mi to jasny, odpocinek zadny, to je pak horsi…
Beres magnezium? I kdyz oni ho nekteri dr. uz v pokrocilem stadiu gravidity nedoporucuji, ale ja ho brala, ptz. mi hodne tvrdlo bricho a nemohla jsem se pak skoro hybat.

S poslicky clovek nic moc neudela, telo hlasi, ze se vse pripravuje, vsak to znas z prvniho porodu, co ti budu povidat. :oops:

Nemohl by si maleho nekdo odpoledne vzit a byt s nim venku misto tebe, aby sis aspon obcas odpocinula?

Mis3
Kecalka 193 příspěvků 09.05.19 10:55

@andrijka jen víkend přítel je od pondělí do pátku pryč pracovně takže malej je dost na mě… Už bych brala ať se to rozjede a porodíme a bylo by :)

andrijka
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 11:49

Drzim pesti, at to utece a vsechno dobre dopadne. Jinak to s tou „samotou“ znam, taky nemam nikoho, kdo by pomohl. Obcas je to na budku…

Mis3
Kecalka 193 příspěvků 09.05.19 11:54

@andrijka to teda je ani nemluv.. Už jsem i přemýšlela co vše dělat proto aby to přišlo už je to hrozně unavujici tady ty stavy

andrijka
Povídálka 40 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 20:28

K vyvolani nam pomohl opakovany sex a dlouha prochazka, pokud muzu poradit. Radila mi to i porodni asistentka v prenatalni poradne. Tak drzim palce, ale myslim, ze fucak, ktery te ceka po porodu, bude jeste zajimavejsi. Se dvema detmi to musi byt bez pomoci zazitek… Vsechno dobre a hodne sil! :kytka:

Kajka9
Závislačka 3807 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 22:39

Ty chceš porodit v 35tt? :D :lol:..
Taky jsem měla poslíčky od 30tt.. skoro nonstop tvrdnutí břicha od 3 měsíce…
jinak magnesko určitě nebrat.. asi by to chtělo aby sis taky někdy odpočinula

Mis3
Kecalka 193 příspěvků 11.05.19 00:01

Už končím pomalu 35 tt dnes jsem byla na kontorle a vše ok a sám doktor mi řekl že teď už ss není čeho bát pokud přijde porod :)

Váš příspěvek
Reklama