Pošta - výpis z trestního rejstříku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikina24Kot
Nováček 6 příspěvků 02.09.19 10:45
Pošta- výpis

Ahoj, mám dotaz ????
Včera jsem někde ztratila občánku, ale dnes si musím jít na poštu zažádat o výpis z trestního rejstříku. Myslit že mi to dají i na řidičák,?

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 02.09.19 11:05

Myslím že ne, asi spíš na pas.

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 02.09.19 11:21
@P4ja píše:
Myslím že ne, asi spíš na pas.

ano, ne řidičák ti to podle mého nedají :), zachrání tě jedině pas :). Já to nepraktikuji :), já své doklady zázrakem mám, a když mi ustřihli roh, tak abych nic nutného nepotřebovala. Každopádně mám ve svém nejbližším okruhu,,experta", který občanku neměl možná i dva roky, a všechno na pas, prý pas je lepší než občanka :mrgreen: :roll:. Že se prý tak rychle neztratí. Takže na poště, na úřadu mu všechno vydali na pas.SMLOUVAT NIC NEPOTŘEBOVAL, TAM MI MU TO NEPROŠLO. Ale horší to bylo ve sběrně, tam už to neprošlo, musí být TP v místě bydliště, takže vždycky musel jet někdo s ním :mrgreen: :mrgreen:.

brambourka
Nováček 7 příspěvků 02.09.19 11:37

Na řidičák ne, jen na občanku nebo pas :nevim:

kikina24Kot
Nováček 6 příspěvků 02.09.19 12:18

@brambourka a když nemám pas? Potřebuji t n výpis doložit do práce. Přeci tohl nemůže být neřešitelná situace, ne,? :,(

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 02.09.19 12:25

@kikina24Kot vsak mate z uradu potvrzeni o ztrate, ten docasny nez vam udelaji novy. Tak zkusit dojit s tim a ridicakem. Vic delat nemuzete. Jinak si muzete udelat s novou cipovou obcankou pristup a delat si tento vypis doma. :palec: a zadarmo!

brambourka
Nováček 7 příspěvků 02.09.19 16:00

@kikina24Kot tak bych to zkusila, jak píše Cenarius, a pak jenom záleží, na koho narazíte - já jsem třeba z relativně malýho města, kde se víceméně všichni známe, a když jsem léta zpátky ztratila občanku a byla si vybrat na poště peníze ze složenky, jedna pošťačka mi je dala v pohodě jenom na základě toho dočasného dokladu, jiná (co mě také zná) s tím zase měla děsnej problém a šla jsem domů bez peněz :)

Váš příspěvek
Reklama