Pošta - výpis z trestního rejstříku

2.9.19 10:45

Pošta- výpis

Ahoj, mám dotaz ????
Včera jsem někde ztratila občánku, ale dnes si musím jít na poštu zažádat o výpis z trestního rejstříku. Myslit že mi to dají i na řidičák,?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15837
2.9.19 11:05

Myslím že ne, asi spíš na pas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
2.9.19 11:21
@P4ja píše:
Myslím že ne, asi spíš na pas.

ano, ne řidičák ti to podle mého nedají :), zachrání tě jedině pas :). Já to nepraktikuji :), já své doklady zázrakem mám, a když mi ustřihli roh, tak abych nic nutného nepotřebovala. Každopádně mám ve svém nejbližším okruhu,,experta", který občanku neměl možná i dva roky, a všechno na pas, prý pas je lepší než občanka :mrgreen: :roll:. Že se prý tak rychle neztratí. Takže na poště, na úřadu mu všechno vydali na pas.SMLOUVAT NIC NEPOTŘEBOVAL, TAM MI MU TO NEPROŠLO. Ale horší to bylo ve sběrně, tam už to neprošlo, musí být TP v místě bydliště, takže vždycky musel jet někdo s ním :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.9.19 11:37

Na řidičák ne, jen na občanku nebo pas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.19 12:18

@brambourka a když nemám pas? Potřebuji t n výpis doložit do práce. Přeci tohl nemůže být neřešitelná situace, ne,? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
2.9.19 12:25

@kikina24Kot vsak mate z uradu potvrzeni o ztrate, ten docasny nez vam udelaji novy. Tak zkusit dojit s tim a ridicakem. Vic delat nemuzete. Jinak si muzete udelat s novou cipovou obcankou pristup a delat si tento vypis doma. :palec: a zadarmo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.9.19 16:00

@kikina24Kot tak bych to zkusila, jak píše Cenarius, a pak jenom záleží, na koho narazíte - já jsem třeba z relativně malýho města, kde se víceméně všichni známe, a když jsem léta zpátky ztratila občanku a byla si vybrat na poště peníze ze složenky, jedna pošťačka mi je dala v pohodě jenom na základě toho dočasného dokladu, jiná (co mě také zná) s tím zase měla děsnej problém a šla jsem domů bez peněz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama