Reklama

Podložka do postele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.02.11 17:25
postel

Ahojte maminy:) Tak se nám Baruška rozhodl,ze pleny nechce ani v noci:) máme samozřejmě ohromnou radost,ale! neznate nějaky obchudek kde sehnat nějakou podložku aby nám nepočuraval matraci? igelit je nesmyl,ale slyšlela jsem že něco je aby to vsáklo čuránky a neproteklo to na matraci :-) Prosíím o radu kde to sehnat.Moc děkuju :-D

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 28.02.11 17:27

Zdravotnické potřeby. Nebo na internetu jako chránič matrace.

kaculad
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 28.02.11 17:29

Já mám vyzkoušenou podložku z Ikei. Stála tuším kolem 100,– A je fakt dobrá. Ami, když se v noci náhodou připočůrala, tak matrace pod podložkou zůstala suchá.

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 28.02.11 17:31

Ahoj,
my máme tuhle nepropustnou podložku a spokojenost :wink:

http://www.detskyraj.cz/…ace-120x60cm

Pokud má malá už velkou postel, tak na ni jsme chrániče kupovali v Hyper-Albertovi :wink:

Siemenss
Kecalka 124 příspěvků 28.02.11 17:43

ahojky:) jj,uz mame od roku a pul velkou postel :-D koukám,že se to dá sehnat všude:) moc děkuju:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >