Postelový úbor :-)

20165
4.8.08 13:25

Postelový úbor :-)

Debata v našem deníčku mě přiměla k diskusi pro celé emimino a to:
V čem nejraději spíte, když jste doma? (nemyslím, jestli v posteli apod, ale co máte na sobě) ;-)

Já spím nejraději nahá - jednak je to (slovy kolegyně z deníčku) „ehm praktické“ :lol: a jednak je mi tak skutečně příjemně a nic mě nikde neškrtí, nepřekáží. Navíc jsem ráda zachumlaná pod peřinou, tak by mi bylo teplo.
Na návštěvách samozřejmě spím v košili nebo triku s kalhotkama, podle toho, co si přibalím.

Už se těšim, jak tahle anketa dopadne, jsem docela zvědavá :-)
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19269
4.8.08 13:36

Ahoj
Já nejraději spím nahá.Ale v období kojení a těsně po ukončení kojení spím v tričku nebo vršku od pyžama.
Na návštěvách v tričku a kalhotkách. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
4.8.08 13:44

Ahoj,
my mame porad otevrene okno u postele, tak pres zimu spim ve flanelovem pyzamu se snopym z HM a ted pres leto naha nebo v kalhotkach. A vim, ze to neni vubec sexy, ale ja jak v lete, tak v zime spim v teplych ponozkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
4.8.08 13:49

kristynab - sexy nesexy, taky někdy spávám v teplých fuskách a v tričku!!! Prostě je mi někdy i v létě zima na nohy

Jinak spávám nahá, někdy v tričku a někdy v „kabátku“ od pyžama!

• Nahlásit
  • Citovat
20165
4.8.08 14:00

Kristynab - já s ponožkama na nohou neusnu a když jo, tak je ve spánku skopnu :) teda ve spacáku ve stanu nebo ve velké zimě jo, ale to je jen výjimečně

koukám, že v anketě je to zatím celkem vyrovnaný :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
4.8.08 14:25

Ale jo klidně to na sebe prásknu, to „ehm praktické“ vypadlo ze mě. Ale napsala jsem to tak, jak to je. :lol:

Jinak co máme dítě je to většinou tričko a kalhotky. Dle nálady noční košilka a v zimě dlouhý rukáv a nohavice.

Ponožky nesnáším a nějak je nemůžu ani dávat svému dítku, které si je občas raději vytáhne samo. :lol:

Sandři nepsala jsi, že nestíháš… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4038
4.8.08 14:29

Je mi to jedno, hlavně že spím :-)

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
střídám trika a noční košilky, podle nálady. Nebo v hicech jen spodní prádlo…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
4.8.08 14:56

Toz ja spim taky naha a jedine co na sobe mam jsou teple fusakle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
4.8.08 15:05

Hlasuju pro noční košili s krátkým rukávem. V dlouhém rukávu nebo pyžamu bych neusnula, natož ještě v ponožkách 8O … M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5385
4.8.08 15:39

V zimě jedině - teplé pyžámko a tlusté ponožky

• v létě nahá
  • ke konci těhu s chodidly zavrtanými v mokrém studeném ručníku
  • teď v šestinedělí v noční košili i v těch vedrech… aby se mě přítel nelekal! :lol:

…jo ale na návštěvách předstírám, že jsem normální a spím v tričku a kalhotkách :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
4.8.08 15:43

oblíbila jsem si saténové košilky, jsou pro mě tak akorát … tak spím v tom. Dřív před dítkem jsem spala nahá, v těhu jsem měla bavlněné košile bo jsem se s pupkem celá nahá kapánek styděla :roll: … Na návštěvy jsem měla spešl triko a kraťasy … teď jsem si pořídila lehoučký župánek (s nějakejma houbičkama či co to je) abych na návštěvě nechodila v košilce :lol: a košilku mám na návštěvy dlouhou. Jinak doma pod zadek.
Kraťasy i kalhotky mi vadí … takže spím s holou riťkou 8) (chudák dítě)

• Nahlásit
  • Citovat
andela
4.8.08 15:45

A ještě se optám .. co vaše drahé polovičky???

Můj spí v pánské noční košili (má s dlouhým i krátkým rukávem) a když už ho v tom někdy někdo vidí, tak se děsně diví a chechtá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5458
4.8.08 16:27

Tak já se taky přidám. Já spávám nahá, někdy v košily s krátkým rukávem nebo v dlouhém triku. Na návštěvách spím v košily a kalhotkách.
Má drahá polovička spí doma tak, jak přišel na svět :lol: , na návštěvách v tričku a boxerkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20165
4.8.08 16:38

Mavo - no nestíhačka je nárazová, takže když chvilka zbyde, tak rychle na emimino - to víš závislost je hold závislost :lol:

má drahá polovička spí zá:,–(ně v tričku (s holým trupem nespí ani když jsou vedra (což nepochopím :lol:) a většinou spí v trenýrkách, bez jedině v případě, že je „po“ moc znavený ;) :oops: :oops: :lol:
ponožky nosí občas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
4.8.08 16:48

Má drahá polovička spí v tričku a boxerkách a zá:,–(ně na peřině. Ten chlap se vůbec nezakrývá :roll: :lol:
A to já jsem zachumlaná v peřince pěkně od hlavy až k patě… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama