Reklama

Postinor a vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 19:47
Postinor a vedlejší účinky

Zdravím :D
Abych na vás hned vyvalila svůj dotaz. ;) V neděli jsem měla pohlavní styk s partnerem, bohužel nám selhal kondom. Hlavu jsem si z toho nedělala, protože jsem v pondělí měla dostat menstruaci a ovulaci jsem měla uprostřed cyklu. Poté jsem si vzpomněla, že má kamarádka otěhotněla den před menstruací, tak jsem si v pondělí(tedy včera) zašla pro Postinor. Užila jsem ho 21hodin po styku a druhou tabletu po hodině té první(protože mi bylo objasněno, že se mají brát najednou). Asi před hodinou jsem na kalhotkách objevila bílý výtok a čárku krve-je to účinek Postinoru? Ve vedlejších účincích ho nepíšou 8o. A do kdy mám čekat na menstruaci? Abych věděla kdy si při nejzlejším dojít k lékaři :zed: děkuju moc za odpovědi :srdce: :hug: :mavam:

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 13.02.18 19:57

Ve vedlejších ucincich, prave krvaceni a spineni mimo cyklus pisou.Je to celkem bezne.

PeknyVlasy
Kecalka 210 příspěvků 13.02.18 20:01

Sice to nebyl Postinor, na gyndě mi dali jinou pilulku „PO“ a to jsem měla několik dnů nic a pak 14 dnů menzes v podstatě uprostřed cyklu a hrozné bolesti… takže můžeš prakticky čekat leccos. :nevim:

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 20:05

@Eemii myslím spíš ale ten výtok 8o

ka2ka
Extra třída :D 12753 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 20:15

Postinor se ale už dělá jako jedna tableta :think:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 13.02.18 20:21

@ka2ka Ne, stále jsou dve.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >