Postinor a vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 19:47
Postinor a vedlejší účinky

Zdravím :D
Abych na vás hned vyvalila svůj dotaz. ;) V neděli jsem měla pohlavní styk s partnerem, bohužel nám selhal kondom. Hlavu jsem si z toho nedělala, protože jsem v pondělí měla dostat menstruaci a ovulaci jsem měla uprostřed cyklu. Poté jsem si vzpomněla, že má kamarádka otěhotněla den před menstruací, tak jsem si v pondělí(tedy včera) zašla pro Postinor. Užila jsem ho 21hodin po styku a druhou tabletu po hodině té první(protože mi bylo objasněno, že se mají brát najednou). Asi před hodinou jsem na kalhotkách objevila bílý výtok a čárku krve-je to účinek Postinoru? Ve vedlejších účincích ho nepíšou 8o. A do kdy mám čekat na menstruaci? Abych věděla kdy si při nejzlejším dojít k lékaři :zed: děkuju moc za odpovědi :srdce: :hug: :mavam:

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16878 příspěvků 13.02.18 19:57

Ve vedlejších ucincich, prave krvaceni a spineni mimo cyklus pisou.Je to celkem bezne.

PeknyVlasy
Kecalka 190 příspěvků 13.02.18 20:01

Sice to nebyl Postinor, na gyndě mi dali jinou pilulku „PO“ a to jsem měla několik dnů nic a pak 14 dnů menzes v podstatě uprostřed cyklu a hrozné bolesti… takže můžeš prakticky čekat leccos. :nevim:

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 20:05

@Eemii myslím spíš ale ten výtok 8o

ka2ka
Extra třída :D 12446 příspěvků 1 inzerát 13.02.18 20:15

Postinor se ale už dělá jako jedna tableta :think:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16878 příspěvků 13.02.18 20:21

@ka2ka Ne, stále jsou dve.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama