Postinor a vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 19:47
Postinor a vedlejší účinky

Zdravím :D
Abych na vás hned vyvalila svůj dotaz. ;) V neděli jsem měla pohlavní styk s partnerem, bohužel nám selhal kondom. Hlavu jsem si z toho nedělala, protože jsem v pondělí měla dostat menstruaci a ovulaci jsem měla uprostřed cyklu. Poté jsem si vzpomněla, že má kamarádka otěhotněla den před menstruací, tak jsem si v pondělí(tedy včera) zašla pro Postinor. Užila jsem ho 21hodin po styku a druhou tabletu po hodině té první(protože mi bylo objasněno, že se mají brát najednou). Asi před hodinou jsem na kalhotkách objevila bílý výtok a čárku krve-je to účinek Postinoru? Ve vedlejších účincích ho nepíšou 8o. A do kdy mám čekat na menstruaci? Abych věděla kdy si při nejzlejším dojít k lékaři :zed: děkuju moc za odpovědi :srdce: :hug: :mavam:

Reklama

Reakce:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16819 příspěvků 13.02.18 19:57

Ve vedlejších ucincich, prave krvaceni a spineni mimo cyklus pisou.Je to celkem bezne.

PeknyVlasy
Povídálka 44 příspěvků 13.02.18 20:01

Sice to nebyl Postinor, na gyndě mi dali jinou pilulku „PO“ a to jsem měla několik dnů nic a pak 14 dnů menzes v podstatě uprostřed cyklu a hrozné bolesti… takže můžeš prakticky čekat leccos. :nevim:

Eliska1995
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 20:05

@Eemii myslím spíš ale ten výtok 8o

ka2ka
Extra třída :D 10340 příspěvků 13.02.18 20:15

Postinor se ale už dělá jako jedna tableta :think:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16819 příspěvků 13.02.18 20:21

@ka2ka Ne, stále jsou dve.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak se bude jmenovat? Nedávno se narodil Rolex a Puma Lia

Někteří rodiče vědí jméno pro své dítko hned, jak se na testu objeví dvě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Digitální domorodci? Spousta dětí neumí víc, než klikat a dotýkat se

Naše děti s digitálními technologiemi vyrostly a berou je jako samozřejmost.... číst dále >

Jsi největší hajzl pod sluncem, křičel ve Výměně táta na čtyřletého syna

Příčinou konfliktů a nedorozumění v premiérovém dílu Výměny manželek byl... číst dále >

Reklama