Reklama

Postoupili jste Cytoskopii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 27.01.17 15:51
Postoupili jste Cytoskopii ?

Ahojda, zajímalo by mne, jak toto vyšetření probíhá a jak pro vás bylo snesitelné. Tedy cytoskopie na urologii. díky :)

Reklama

Reakce:

orionk
Echt Kelišová 7720 příspěvků 27.01.17 16:02

No vyšetření není nic hrozného.. Je to nepříjemné, ale vydržet se to dá… Potom je to horší, 14 dní jsem při čůrání trpěla. Pálení a řezání, jako když máš zánět močáku…

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 27.01.17 16:13

Já jsem to taky před pár lety musela podstoupit :) Strašně jsem se vystresovala, ale nakonec to nebylo zas tak hrozné. Upřímně řeknu, že to celkem bolí a je to nepříjemný, ale trvá to opravdu jen pár sekund, takže to jde přežít v pohodě (a to mi věř, že já jsem ten největší posera :D ). Narozdíl od předchozí uživatelky, já žádné problémy nepociťovala ani potom ;)
Vždy se můžeš uklidňovat tím, že chlapy tohle vyšetření bolí mnohem víc ;)

Vendullinka
Kecalka 362 příspěvků 27.01.17 17:10

Pro mě to bylo hodně nepříjemné, ale ono podle mě záleží i na doktorovi..Mě to dělal doktor, který byl protivný a vůbec jsem mu nevěřila a byl takový hrubý :,(, ale byl nejdostupnější, co se týče místa.. Příště bych volila jiného doktora :think:.. po zákroku jeden den hrůza - krev v moči, řezání, měla jsem i teplotu..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama