Potkám ještě někoho?

Anonymní
18.4.21 11:42

Potkam ještě někoho?

Dobrý den, ahoj holky,
Jsem nyní po rozchodu po dlouholetem vztahu a mám strašný pocit, že už nikoho lepšího nepotkam. Nebo, že se po zbytek života budu v tom plácat a furt se scházet a rozchazet..
Měli jste taky takový pocit? Prejde to? Dokážu se ještě zamilovat?
Rozchod je z jeho strany, že není šťastný ale přitomme strašně miluje.. po 9 letem vztahu mi to přijde škoda. A vždy je pro mě lepší to nějak vykomunikovat, než to vzdát. Děkuji za rady a názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14612
18.4.21 11:47

Ano

Potkas jeste spoustu muzu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
18.4.21 11:47

Určitě potkáš neboj. Měla jsem stejny pocity po rozchodu po 7 letech. A potkala jsem daleko lepšího. Jinak si myslím, že ten tvůj má už jinou. Miluje tě, ale není šťastný to je taková klasická fráze aby nevypadal jako haj*zl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
18.4.21 11:48

Jasně, že jo a to ve chvíli, kdy to budeš nejmín čekat a nebudeš nad tím vůbec přemýšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56949
18.4.21 11:51

Potkáš. Chce to čas a trpělivost. Přeji hodně štěstí.😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
18.4.21 11:54

Potkáš, neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270

Po 7 letech kdy jsem si řekla že budu sama a nebudu mít štěstí.. Jsem potkala svého muže… Čekáme rodinu a jsem neskutečně šťastná.. Takže nebuď zklamaná to hezké ještě přijde.. Lidé se rozchází i po 30 letech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604

Samozřejmě že někoho najdeš :kytka:.Většinou to přichází když to budeš nejmíň čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
18.4.21 12:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, ahoj holky,
Jsem nyní po rozchodu po dlouholetem vztahu a mám strašný pocit, že už nikoho lepšího nepotkam. Nebo, že se po zbytek života budu v tom plácat a furt se scházet a rozchazet..
Měli jste taky takový pocit? Prejde to? Dokážu se ještě zamilovat?
Rozchod je z jeho strany, že není šťastný ale přitomme strašně miluje.. po 9 letem vztahu mi to přijde škoda. A vždy je pro mě lepší to nějak vykomunikovat, než to vzdát. Děkuji za rady a názory :kytka:

Škoda je, že. Jsteten vztah za 9let nikam neposunuli, už jste měli být manželé a mít dítě. Tohle bývá častý scénář. Nevím, kolik ti je, ale odhaduju cca 30, 32? :nevim:. Potkáš někoho určitě. Ber to tak, že. Je to pro tebe příležitost potkat někoho lepšího.
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
18.4.21 12:13

Poznáš, neboj. :hug: teď je to čerstvé a bolavé, ale bude líp. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 12:25

@Kockazvysocan
Je mi 26 let, jsme spolu od mládí, taková první láska, tak jsme se spíš učily co a jak ve vztahu.. o miminku jsme přemýšleli, ale nikdy jsme se neshodli… byla i žádost o ruku, ale není to poprvé co se semnou rozešel :,( takže si říkám, že nakonec štěstí že se nikam neposunul :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
12811
18.4.21 12:32
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan
Je mi 26 let, jsme spolu od mládí, taková první láska, tak jsme se spíš učily co a jak ve vztahu.. o miminku jsme přemýšleli, ale nikdy jsme se neshodli… byla i žádost o ruku, ale není to poprvé co se semnou rozešel :,( takže si říkám, že nakonec štěstí že se nikam neposunul :nevim:

26? :) To je věk, ve kterém některé holky ještě neměly žádný vztah. Takže pozdě určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 12:52

Moc všem děkuji za pěkná slova a podporu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3922
18.4.21 13:19
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan
Je mi 26 let, jsme spolu od mládí, taková první láska, tak jsme se spíš učily co a jak ve vztahu.. o miminku jsme přemýšleli, ale nikdy jsme se neshodli… byla i žádost o ruku, ale není to poprvé co se semnou rozešel :,( takže si říkám, že nakonec štěstí že se nikam neposunul :nevim:

No vidíš. Tohle je krásný věk na nový začátek. I když bys byla 2, 3 roky sama, nic se neděje. Já zůstala sama v 37 se dvěma dětma, řešila Jsem to samé, co ty. Přes dva roky jsem se v tom plácala a na prahu 40 jsem ho potkala a jsme spolu více než 5 let. Hledala jsem samozřejmě v jiných vodách, než budeš ty, ale to je úplně jedno. Prostě ten pravý někde čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14530
18.4.21 13:49
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan

První lásky málokdy vydrží celý život…podle mě, on chce poznat i něco jiného, klasický přechozený vztah…když jste začínali, byli jste děti, teď jste dospěli a je možné, že už jste každý někde jinde…jinak jsi hodně mladá, určitě někoho potkáš a možná dřív, než čekáš… :kytka: Člověk si vždycky po rozchodu myslí, že je to konec a už nikdy nikoho nepotká, to jsou přirozené pocity. Samozřejmě to tak není, zvlášť v tomhle věku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat