Potrat - cena

Anonymni
12.10.07 09:34

potrat

je možné že by potrat stál na soukomé nemocnici 16 000 kč? s ohledem na předchozí potraty a na riziko že už bych nemusela mít děti, s možností že tříměsíční dítě můžu mít u sebe, a bude o nej postarano..,..?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
12.10.07 09:44

myslim, ze s tou peci, co popisujes, by to mohla byt realna cena. drzim palce
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.10.07 10:03

Ahojky,
platila jsem 16 tis. za porod, takže mi to připadá normální cena. Ale zdá se mi tedy mnohem lepší to dát za ten porod. Mám ted krásný mimčo. Proč potrat???
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
6597
12.10.07 10:06

Já dala za porod 14700, tak proč ne za potrat. Měla jsem soukromou doktorku, svou.

Eva - jestli jsem dobře pochopila ten příspěvek anonymní, tak má 3 měsíční dítě a je opět těhotná, proto se asi rozhodla pro potrat. Nemůžu mluvit za ní, ale vlastně to tam píše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
12.10.07 10:17

Ahoj,
tak už jsem se přihlásila :) .
Amynko, díky, píše to tam, ale nepochopila jsem to :oops: .
Anonymní, jestli to je proto, že se bojíš mít děti tak blízko po sobě, tak to prosím nedělej! Teda já vím, že je to Tvoje věc, promiň, že Ti do toho kecám, asi sis to hodně rozmýšlela. Ale mít děti blízko po sobě je SUPER, je to dost velká fuška jen ze začátku, než to mimi povyroste a pak za to budeš moc ráda. Znám spoustu mamin, co litují, že neměly druhé dítě dřív po prvním. Sama bych je brala i blíž, ale kojila jsem a nepodařilo se mi otěhotnět. Ono je to těžký, ale je to úžasně krásný a stojí to za to. Ještě jednou se omlouvám, že Ti do toho kecám, ale nemůžu jinak.
Eva (Kája 4 a 1/4 roku, Fanda 2 a 1/2 roku a Míša 1/2 roku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
12.10.07 10:59

pokud se jedná o miniinterupci rozhodně bych za to 16000kč nikdy nedala. Moje druhé těhu bylo zamlklé a musela jsem na čištění (vlastně interupci). Byla jsem v normální nemocnici a celé i s narkozou to trvalo pár minut. V 8h příjem, v 11 zákrok a v 15h jsem šla domů. Tu chvíli to bez tebe dětátko vydrží. A penízky si utrat raději jinak… připadá mi ta cena jako vydírání. Navíc jestli budeš nebo nebudeš mít další děti ti nikdo nezručí tím, že to zaplatíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
12.10.07 12:00

Promiň, nedá mi to - byla pitomost s ním spát a byla dvojnásobná pitomost nepoužít antikoncepci :(

Nicméně ze strany to chlapíka to nebyla pitomost, ale normální sviňárna - je to nezodpovědnej … (moc publikovatelných výrazů mě nenapadá :() Umím si představit, že jeho přítelkyně bude pěkně hotová, až jednoho dne zjistí, že jeji muž rozsévá děti jinde. A ten chlap by potřeboval zavěsit za koule do průvanu…

Nicméně. Pokud jsi opradvu přesvědčená, že druhé miminko nezvládneš, tak je hospitalizace s dítětem rozumná - a dvojnásob rozumná, pokud to bude hradit on. A on by to hradit rozhodně měl. Jinak je pochopitelně možné tento zákrok absolvovat ambulantně (pokud je to v počátečních týdnech) a tam by se dalo využít o pomoc kamarádky nebo rodičů.

Ale rozmysli si, zda s tím budeš moci žít… Bude to bolet a teď nemyslím fyickou bolest.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
12.10.07 12:14

Aky je ten svet nespravodlivy, ten kto chce dietatko ho mat nemoze a kto ho nechce tak ...........
TEDELY rozmysli si to, co ja by som dala za to aby som bola tehotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.10.07 12:24

Lesi , mluvíš mi z duše..... Nějak jsem v tvém příspěvku, Tedley, postrádala slova, jako že je ti to líto, ptáš se pouze na prachy…Promiň, ale nechápu tě… Snažíme se o miminko už táááák dlouho- co bych za něj dala.

I tak ti přeju hodně štěstí a hlavně abys svého rozhodnutí, ať bude jakékoli nemusela nikdy litovat…

Nepřihlášená Hana

• Nahlásit
  • Citovat
9867
12.10.07 12:34

Kolik ti je? Podle té nástavby jsem myslela, že jsi hodně mladá.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
12.10.07 12:37

8O holka zlata si fakt mladucka, ale mala by si vediet ako sa robia deticky :roll: a zacat uzivat antikoncepciu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5444
12.10.07 12:44

Holky, já myslím, že Tedelybear rozhodně nepotřebuje naše nařčení z toho, že jde na potrat. Je to jen a její věc. Pochopitelně naprosto souhlasím s Lesinou, že nechápu, jak mohla být tak nezodpovědná a neužít antikoncepci, nebo aspoň přerušovanou soulož…V její situaci si myslím opravdu není zbytí, než miminko nemít. Toť můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.10.07 12:45

Tedely, promiň za můj poněkud ostřejší přísvěvek. Netušila jsem, že jsi takové mládě. Nedaří se nám mimčo a já se zlobím na celý svět......

Každopádně si promluv s přítelem - ale být tebou se na něj vykašlu… Když podvádí svou partnerku a ještě k tomu dělá děti- tak by to i kdyby se rozhodl žít s tebou, mohl dělat prozměnu tobě… Podle toho co jsi psala je naprosto nevyzrálý a po dětech nejspíš netouží.

Co tvoji rodiče? Bydlíš s nimi nebo sama? Jsou ti oporou? Pokud jo, ještě bych si to pořádně rozmyslela . Přítel by holt musel platit na dvě děti…

Ale pokud jsi na všechno úplně sama, to je jiná…

Hana

• Nahlásit
  • Citovat
141
12.10.07 12:49

Neznalost neomlouvá, že? To si neumíš přečíst příbalový léták, který je přiložen ke každé antikoncepci? Vždyť máš v rukou život svého dítěte. Nebudu tě soudit, byla to pěkná hloupost, jen nechápu co tě k takovému chlapovi pořád táhne. Vždyť je absolutně nezodpovědný. :evil: Dělej jak myslíš, ale asi tě bude tlačit svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.07 12:51

re....

Příspěvek upraven 19.12.10 v 11:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu