Potrat byla asi chyba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:45
Potrat byla asi chyba

Chci se jen vypsat…
V květnu jsem podstoupila interrupci. Šla jsem na zákrok protože jsem byla vyplašená… mám ročního syna, je to s ním těžké. Od narození nespí, jako novorozeně jen plakal a plakal a já byla vyčerpaná, měla jsem dokonce pár měsíců po tom, poporodní depresi. Zkrátka co se narodil to bylo tak těžké, že jsem si neuměla představit tohle tak brzo zase zažít znovu. Mé těhotenství bylo taky naprd.. ležela jsem na rizikovém, měla strašné problémy, lítala jsem jen po doktorech. A když jsem našla na testu ty dvě čárky, tak mi problesklo před očima celé těhotenství a porod a to co nastalo po něm. Navíc bydlíme u mé mámy, až teď budeme mít svoje bydlení. Jednou jsem to tady psala, většina mi jen vynadala.. a já si řekla že to prostě nemám jsk zvládnout.
Když jsem to oznámila příteli, byl rád… ale nechal rozhodnutí na mě.. Navíc jsem to zjistila dost pozdě, kolem 9tt. Vždy jsem k synovi chtela ještě holčičku, a věřím že to holčička byla.. cítila jsem to. Přestaly mi růst chlupy, a všechno bylo jiné. Bylo mi hrozně zle, každý den… A když jsem v den interrupce videla na UZ jak miminku bije srdce… Navždy si to budu vyčítat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineNetopýr1
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 21.08.19 21:51

No jo no, ty s tím budeš žít celý život. Nechápu, proč se nechraníte když dítě nechcete.
Ale soudit tě nebudu. :nevim: každý svého štěstí strůjcem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:52

@Netopýr1 Otěhotněla jsem přes nehormonální tělísko…

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8999 příspěvků 21.08.19 21:55

Už se stalo a neodestane se, neobviňuj se, život jde dál a výčitkami nic nespravíš :hug:

terien
Extra třída :D 12374 příspěvků 21.08.19 21:56

No to seš dobrá masochistka, jestli se jdeš vybrečet zrovna sem. Upřímně já se ti nedivím, děti jsou sice hezká věc, ale člověk na ně kromě srdce musí mít taky sílu. Zničit se kvůli tomu, abys za každou cenu měla hned další, to nikomu neprospěje. Je to pryč, měla jsi k tomu své důvody, tečka. Nemá cenu se za to bičovat.

Uživatel je onlineNetopirek
Extra třída :D 10416 příspěvků 21.08.19 21:57

Místo užírání se tím, bys měla hledat klady toho, že jsi to udělala.
Co jsi udělala už nezmeníš, tak proč se tím trápit

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 21.08.19 21:57

Teda zdá se mi dost hnusný, že při interrupci ukazují ultrazvuk a srdce dítěte. To je trochu podraz.

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.08.19 21:59

Přesně tak vyčitkami tak akorád více bolí :?ale já bych tohle nedokázala, ale neodsuzuji tě.

Uživatel je onlineNetopirek
Extra třída :D 10416 příspěvků 21.08.19 21:59
@Čičorečka píše:
Teda zdá se mi dost hnusný, že při interrupci ukazují ultrazvuk a srdce dítěte. To je trochu podraz.

To buď musí být blbá klinika nebo nehoda.
Já když byla na interupci, tak měli obrazovku natočenou tak, aby nic nebylo vidět

Edit. A s kým jsem se o tom bavila to měl stejně

Příspěvek upraven 21.08.19 v 22:00

3322Martinka
Povídálka 27 příspěvků 21.08.19 21:59

Stalo se to uz nezmenis.co muzes akorat zmenit, jiny zpusob ochrany at nejsi za chvilku zase v tom

Bubu23T
Stálice 56 příspěvků 21.08.19 22:00
@Čičorečka píše:

Jo no.. trošku nehumánní.. :think:

Jana206
Nadpozemská drbna 28574 příspěvků 21.08.19 22:02

Postabortivni syndrom, častý problém. A nemáš poslouchat blbe rady místních diskutujících. Celé emimino musíš brát s nadsazkou. Je to tu jen pro pobavení, nic víc. Jestli ses fakt rozhodla na základě zdejších názorů, tak potěš koště, to je jak zlý sen 8o Držím pesti, ať se dáš brzy psychicky do pořádku.

Lioness34
Závislačka 2956 příspěvků 21.08.19 22:02
@Anonymní píše:
@Netopýr1 Otěhotněla jsem přes nehormonální tělísko…

Pamatuji si te z května… psala jsem ti to. Teď už musíš jít dal a nedivat se zpět. Ze budeš porovnavat cely život to podle mě budeš - vek atp holt ale rozhodla ses tak musíš jít dal cestou kterou ses vydala. Nevím moc co tady chceš číst nebo mít za příspěvky… časem to snad preboli.

Edit - já byla pro to aby sis mimi nechala a zvládnout se mít deti rok po sobě se to proste nějak da…alw nikdo neznáme situaci ve které jsi přesně

Příspěvek upraven 21.08.19 v 22:04

BaMaK
Závislačka 3120 příspěvků 17 inzerátů 21.08.19 22:04

Je to vždycky těžké rozhodnutí. Ale už se stalo, jen ty znáš všechno okolností a důvody proč ses rozhodla takto. Kdyby to v tobě nenechalo stopu, snad bys ani nebyla člověk. Jako každá ztráta, musí prebolet. Drž se.

P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 21.08.19 22:05
@Jana206 píše:
Postabortivni syndrom, častý problém. A nemáš poslouchat blbe rady místních diskutujících. Celé emimino musíš brát s nadsazkou. Je to tu jen pro pobavení, nic víc. Jestli ses fakt rozhodla na základě zdejších názorů, tak potěš koště, to je jak zlý sen 8o Držím pesti, ať se dáš brzy psychicky do pořádku.

To fakt někdo rozhodne o životě a smrti dítěte podle rad anonymních tady z eppipi?? 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama