Zákrok, kdy přijde menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 20:57
Zakrok,kdy přijde menstruace

Zdravím dámy ????‍♀️. Mám takový menší dotaz a třeba některá to měla podobně. Byla jsem těhotna, ale bohuzel po zjisteni, ze se nevyvyjelo jsem musela jit na potrat mela jsem byt podle MS(naposled jsem je mela 17.5) cca 7tt ale byla jsem tak 4tt tak jsem teda 12.7 musela jit na zakrok.. Moje otazka z ni Uz jedu 6 tyden a menstruace se mi jeste nedostavila ????
Popravde jsme s pritelm 6ti nedeli nedodrzeli a udelal se do me( test jsem si delala 16.8 ale negativni) Miminko bylo chtene.. Mám plasit, ze jeste menstruaci nemam, ze je neco spatne 8o nebo mam vydrzet? Prijde mi to uz dlouha doba bojim se, ze tim sexem co byl brzo neco pokazila…:/ nebo si mam zavolat na gyndu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zusanka
Stálice 53 příspěvků 21.08.19 21:06

Pokud jste 6 týdnů menstruaci nedostala, raději bych zašla na gynekologii. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:10

Tvl po potratu a ještě v šestinedělí máš styk, kdy se děloha čistí… já byla na potratu a za měsíc jsem dostala MS. si zajdi k doktorovi, já bych se za sebe styděla..

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:16
@Anonymní píše:
Tvl po potratu a ještě v šestinedělí máš styk, kdy se děloha čistí… já byla na potratu a za měsíc jsem dostala MS. si zajdi k doktorovi, já bych se za sebe styděla..

Kamaradka potratila samovolne a na to 14 dni otehotnela zase a ma zdravou holcicku..A hold ne kazdej to bez sexu vydrží ;)

Magdalenamag
Kecalka 134 příspěvků 21.08.19 21:16

MS po zákroku jsem dostala presne po ukončení šestinedělí.

Zusanka
Stálice 53 příspěvků 21.08.19 21:17

Já jsem po dvou revizích po zt. Poprvé doporučili se sexem vydržet 2 týdny, podruhé 4. Každý lékař doporučuje něco jiného. Poprvé MS za 2 týdny, podruhé za 3. Šest týdnů je dlouhá doba, ale nemyslím si, že by se paní měla stydět za to, že chce miminko. ;)

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:18
@Magdalenamag píše:
MS po zákroku jsem dostala presne po ukončení šestinedělí.

Jedu teprve 6tyden, tak uvidim, kdyz nic tak si zavolam na gyndu. Dekuji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:18

Ahojky, tak já měla skoro ten samý problém jen si přesně nepamatuji kdy přesně jsem to po zákroku dostala, jestli po šestinedělí nebo později to už bohužel přesně nevím. S přítelem jsme to také nedodrželi a měli styk dříve a také se do mě udělal a nakonec vše dobře dopadlo. Naštěstí jsem neotěhotněla a nic tím sexem nepokazila.Do roka jsem otěhotněla znovu a vše v poho. Menzes určitě brzo příde ale pokud máš pochybnosti určo bych aspoň zavolala na gyndu a zeptala se.

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:23
@Zusanka píše:
Já jsem po dvou revizích po zt. Poprvé doporučili se sexem vydržet 2 týdny, podruhé 4. Každý lékař doporučuje něco jiného. Poprvé MS za 2 týdny, podruhé za 3. Šest týdnů je dlouhá doba, ale nemyslím si, že by se paní měla stydět za to, že chce miminko. ;)

Taky jsem po 2 revizich..prvni bylo nechtene v mladem veku ale MS jsem dostala cca po 4 tydnech.
Doktor mi rekl ze se muzeme snazit az po 3 mesicich, ale kamaradka samovolne potratila a za 14 dni na to byla tehotna znova a rikali mi ze hodne lidi ji radilo at na to skoci znova dokud je,,pohkojino". Opravdu jsme se na miminko tesili a proto nam to nedalo.
Ale ted mam blbej pocit, ze jsem si tim akorat uskodila.

Zusanka
Stálice 53 příspěvků 21.08.19 21:27
@Barca28.8 píše:
Taky jsem po 2 revizich..prvni bylo nechtene v mladem veku ale MS jsem dostala cca po 4 tydnech.
Doktor mi rekl ze se muzeme snazit az po 3 mesicich, ale kamaradka samovolne potratila a za 14 dni na to byla tehotna znova a rikali mi ze hodne lidi ji radilo at na to skoci znova dokud je,,pohkojino". Opravdu jsme se na miminko tesili a proto nam to nedalo.
Ale ted mam blbej pocit, ze jsem si tim akorat uskodila.

Kromě revizí mám za sebou i SP.
Po poslední revizi jsem otěhotněla na konci šestinedělí a zatím je vše v pořádku. Určitě to dopadne dobře. Budu vám držet palce. :srdce:

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:27
@Anonymní píše:
Ahojky, tak já měla skoro ten samý problém jen si přesně nepamatuji kdy přesně jsem to po zákroku dostala, jestli po šestinedělí nebo později to už bohužel přesně nevím. S přítelem jsme to také nedodrželi a měli styk dříve a také se do mě udělal a nakonec vše dobře dopadlo. Naštěstí jsem neotěhotněla a nic tím sexem nepokazila.Do roka jsem otěhotněla znovu a vše v poho. Menzes určitě brzo příde ale pokud máš pochybnosti určo bych aspoň zavolala na gyndu a zeptala se.

Moc dekuji aspon vim, ze nejsem jedina tak me to aspon trosku uklidnilo :oops: Pockam do konce tydne a kdyz nic, tak si radsi zavolam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:30

Ahoj řeším úplně to samé až tedy na to, ze jsem neměla styk, kdy by se do mě partner udělal.
Zákrok 17.7. a stále nic, teď mám dva dny menstruační příznaky, takže čekám každým dnem ;)

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:32
@Zusanka píše:
Kromě revizí mám za sebou i SP.
Po poslední revizi jsem otěhotněla na konci šestinedělí a zatím je vše v pořádku. Určitě to dopadne dobře. Budu vám držet palce. :srdce:

Moc Vám děkuji. :smiling_face_with3_hearts:.Já doufám, ze se nam zadari co nejdriv pritelova dcera se strasne tesila a pak takove zklamani pro nas vsechny..
Taky Vam drzim palce ať jste oba dva zdravý a vše jak má být :blush: :srdce:

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 21.08.19 21:33

Dostala jsem to na den přesně po 6 tydnech.

Barca28.8
Povídálka 11 příspěvků 21.08.19 21:35
@Anonymní píše:
Ahoj řeším úplně to samé až tedy na to, ze jsem neměla styk, kdy by se do mě partner udělal.
Zákrok 17.7. a stále nic, teď mám dva dny menstruační příznaky, takže čekám každým dnem ;)

Taky jsem minuly tyden pocitovala bolest zad a podbrisku, ale prave stale nic :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama